Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Majkowska Adriana | Bolszewo | Polska | Maraton MTB MINI | opłacono on-line | |
2 | Wenta Krzysztof | Bożepole Wielkie | Polska | Duathlon | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono on-line |
3 | Czapliński Jan | Brwinów | Polska | Duathlon | Komobike Scott | opłacono on-line |
4 | Chojnacki Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Duathlon | RUN BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
5 | Piotrowski Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Duathlon | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line |
6 | Hering Mateusz Hering | Bytów | Polska | Duathlon | ULKS Talex Borzytuchom / Szkoła Pływania Delfinek Bytów | opłacono on-line |
7 | barganska justyna | bytów | Polska | Maraton MTB MINI | opłacono on-line | |
8 | Czerwionka Kazimierz | Charbrowski Bór | Polska | Maraton MTB MINI | Pój na Kóło Łebunia | opłacono on-line |
9 | Felkner Ryszard | Chłapowo | Polska | Duathlon | KLIF MTB Team | |
10 | Marzejon Mikołaj | Chłapowo | Polska | Maraton MTB MEGA | KLIF MTB TEAM | |
11 | Marzejon Dariusz | Chłapowo | Polska | Maraton MTB MINI | KLIF MTB TEAM | |
12 | Potrykus Jan | Chłapowo | Polska | Maraton MTB MINI | KLIF MTB TEAM | |
13 | Potrykus Filip | Chłapowo | Polska | Maraton MTB MINI | KLIF MTB TEAM | |
14 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
15 | Styczeń Roman | Elbląg | Polska | Maraton MTB MINI | HYDROPRESS KM BIKE MTB Team | opłacono on-line |
16 | Marciniak Wojciech | Gdansk | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
17 | Jurkowski Rafal | Gdansk | Polska | Maraton MTB MINI | opłacono on-line | |
18 | Kucal Maciej | Gdańsk | Polska | Duathlon | 3athlete / Dream Tri Team | opłacono on-line |
19 | Skwarło Paweł | Gdańsk | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
20 | Kaczmarek Krzysztof | Gdańsk | Polska | Duathlon | ||
21 | Kubiak Monika | Gdańsk | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
22 | Kaliszewski Jakub | Gdańsk | Polska | Maraton MTB MINI | TA KO TEAM | opłacono on-line |
23 | Parulski Grzegorz | Gdańsk | Polska | Duathlon | GPaction.pl | |
24 | Różański Michal | Gdańsk | Polska | Maraton MTB MEGA | TRIGAR MTB TEAM | |
25 | Kaczmarek Anna | Gdańsk | Polska | Duathlon | Babskie Kręcenie/Saltus.pl | |
26 | Krzywy Krzysztof | Gdańsk | Polska | Maraton MTB MEGA | NEXUS Team | |
27 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Polska | Maraton MTB MINI | OMIDA Cyclo Team | |
28 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Duathlon | Radość Biegania | opłacono on-line |
29 | Makowski Paweł | Gdańsk | Polska | Duathlon | Awet Gdańsk | opłacono on-line |
30 | Ozorowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Duathlon | Go SimplyMade / Zakład że 3Miasto | opłacono on-line |
31 | Zarzycki Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Maraton MTB MINI | opłacono on-line | |
32 | Sajenko Adam | Gdańsk | Polska | Duathlon | SajFly / InvictaPowerTeam | opłacono on-line |
33 | Nycz Paweł | Gdańsk | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
34 | wyrwicki rafał | gdańsk | Polska | Duathlon | ||
35 | LeszczyńSki Cezary | Gdańsk | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
36 | Wiśniewski Michał | Gdańsk | Polska | Duathlon | TRIATHLON TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
37 | Walencki Paweł | Gdańsk | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
38 | Kowalik Marcin | Gdańsk | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
39 | Ługiewicz Przemysław | Gdańsk | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
40 | Jurkowski Albert | Gdańsk | Polska | Maraton MTB MINI | opłacono on-line | |
41 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Duathlon | Elite Team | opłacono |
42 | Habaj Piotr | Gdynia | Polska | Duathlon | Norda Active Team | opłacono on-line |
43 | Szulc Kamila | Gdynia | Polska | Duathlon | ||
44 | Bluj Roman | Gdynia | Polska | Duathlon | VO2max MTB Team | opłacono on-line |
45 | Nikodemczyk Patrycja | Gdynia | Polska | Duathlon | BigYellowFoot Adventure Team | |
46 | Zabłocki Piotr | Gdynia | Polska | Duathlon | AIC TEAM | opłacono on-line |
47 | Błocka Joanna | Gdynia | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
48 | Stankiewicz Michał | Gdynia | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
49 | Prusinowski Bernard | Gdynia | Polska | Maraton MTB MEGA | UPC Polska | opłacono on-line |
50 | Sędecki Piotr | Gdynia | Polska | Maraton MTB MINI | Luk Connect Racing Team | opłacono on-line |
51 | SPYCHALSKI ROBERT | GDYNIA | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
52 | KAWUCHA MIROSŁAW | GDYNIA | Polska | Duathlon | KRS FORMOZA | opłacono on-line |
53 | Czerwionka Dariusz | Gdynia | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
54 | Mrozowicz Cezary | Gdynia | Polska | Maraton MTB MINI | NEXUS Team | |
55 | Stankiewicz Michał | Gdynia | Polska | Duathlon | J.S. Hamilton Poland | opłacono on-line |
56 | Bluj Mikołaj | Gdynia | Polska | Duathlon | VO2max MTB Team | opłacono on-line |
57 | Goździewicz Paweł | Gdynia | Polska | Duathlon | biegamyrazem.pl | |
58 | Superson Maciej | Gdynia | Polska | Duathlon | Super Team | opłacono on-line |
59 | Gbyl Jacek | Gdynia | Polska | Duathlon | Neurosana | opłacono on-line |
60 | Gąszczyk Dariusz | Gdynia | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
61 | Kamińska Marta | Gdynia | Polska | Maraton MTB MINI | ||
62 | felon michal | gdynia | Polska | Duathlon | OPEC Gdynia | |
63 | Kwidziński Krzysztof | Gdynia | Polska | Duathlon | ||
64 | Kaleta Tomasz | Goszczyno | Polska | Duathlon | Krokowa Biega | |
65 | Damps Sylwester | Gowino | Polska | Duathlon | ||
66 | Krasnodębska Oliwia | Grudziądz | Polska | Duathlon | ||
67 | Lipski Marcin | Jastrzębia Góra | Polska | Maraton MTB MINI | KLIF MTB TEAM | |
68 | Szabłowska Iwona | Juszkowo | Polska | Duathlon | Kujavia3team | opłacono on-line |
69 | Jarząbek Bartłomiej | Karsin | Polska | Duathlon | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line |
70 | Jarząbek Alina | Karsin | Polska | Maraton MTB MINI | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line |
71 | Klasa Paweł | Kartuzy | Polska | Duathlon | Sela Bike Kaszuby | opłacono on-line |
72 | kramp daniel | kartuzy | Polska | Duathlon | Mtb START TREC Kartuzy | |
73 | Gizela Michał | Kartuzy | Polska | Maraton MTB MINI | opłacono on-line | |
74 | Laskowski Grzegorz | Kartuzy | Polska | Maraton MTB MINI | Rowerowe Kaszuby | |
75 | Babiarz Przemek | Kębłowo | Polska | Duathlon | Luk-Connect Racing Team | |
76 | Rompa Kasia | Kębłowo | Polska | Duathlon | Luk-Connect Racing Team | |
77 | Dietrich Dawid | Kłanino | Polska | Maraton MTB MINI | KLIF MTB TEAM | |
78 | Gorazdowski Marcin | Kłanino | Polska | Maraton MTB MINI | KLIF MTB TEAM | |
79 | Gorazdowska Katarzyna | Kłanino | Polska | Maraton MTB MINI | ||
80 | Peek Marcin | Kościerzyna | Polska | Duathlon | Szkoła pływania AQUATIC | opłacono on-line |
81 | Jahn Daniel | Kwidzyn | Polska | Maraton MTB MINI | ||
82 | Orzędowski Dominik | Kwidzyn | Polska | Duathlon | KWIDZYN BIKE RACING TEAM | |
83 | TUREK KAROL | LEŚNIEWO | Polska | Duathlon | KLIF MTB TEAM | |
84 | Piepka Sławomir | Leśniewo | Polska | Maraton MTB MINI | KLIF MTB TEAM | |
85 | Paczuła Ireneusz | Lębork | Polska | Maraton MTB MINI | Pój na Koło Łebunia | opłacono on-line |
86 | Wilczyński Michał | Lębork | Polska | Maraton MTB MINI | opłacono on-line | |
87 | Strzelecki Paweł | Lębork | Polska | Duathlon | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono on-line |
88 | Stelmach Łukasz | Luzino | Polska | Maraton MTB MINI | Luk Connect Racing Team | opłacono on-line |
89 | Stelmach Maja | Luzino | Polska | Maraton MTB MINI | Luk Connect Racing Team | opłacono on-line |
90 | Meyer Łukasz | Luzino | Polska | Maraton MTB MINI | LUK-CONNECT RACING TEAM | |
91 | Wenta Adrian | Łebunia | Polska | Duathlon | Pój na Koło Łebunia | opłacono on-line |
92 | Wenta Mieczysław | Łebunia | Polska | Maraton MTB MINI | Pój na Kóło Łebunia | opłacono on-line |
93 | Wenta Piotr | Łebunia | Polska | Duathlon | Pój na Koło Łebunia | opłacono on-line |
94 | Wenta Brygida | ŁEBUNIA | Polska | Maraton MTB MINI | Pój na Koło Łebunia | opłacono on-line |
95 | Szkobel Lucyna | Łubiana | Polska | Duathlon | Botrans MTB Team | opłacono on-line |
96 | JONATOWSKI Zygmunt | Malbork | Polska | Maraton MTB MINI | GK MALBORK | |
97 | Merda Piotr | Miastko | Polska | Duathlon | MTS Hamer | opłacono on-line |
98 | Dwulit Dariusz | Miastko | Polska | Duathlon | MTS Hamer Miastko | opłacono on-line |
99 | Serafin Michał | Myszków | Polska | Duathlon | SERTEAM | |
100 | Zielonka Tadeusz | Parchowo | Polska | Maraton MTB MINI | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15238