Puchar Bałtyku w Duathlonie i Maraton MTB
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Marzejon Dariusz Chłapowo Maraton MTB MINI KLIF MTB TEAM opłacono on-line
2 Marzejon Mikołaj Chłapowo Maraton MTB MINI KLIF MTB TEAM opłacono on-line
3 Wanta Łukasz Wanta Bytów Maraton MTB MINI opłacono on-line
4 Fabiszewski Krzysztof Bytów Maraton MTB MINI opłacono on-line
5 Styczeń Roman Elbląg Maraton MTB MINI HYDROPRESS KM BIKE MTB Team opłacono on-line
6 Superson Maciej Gdynia Duathlon SUPER TEAM opłacono on-line
7 Seweryn Waldemar Karsin Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
8 Potrykus Filip Chłapowo Maraton MTB MINI Klif MTB Team opłacono on-line
9 Potrykus Jan Chłapowo Maraton MTB MINI Klif MTB Team opłacono on-line
10 OŻGA MICHAŁ gdańsk Maraton MTB MINI opłacono on-line
11 Gołąb Marta Gdynia Maraton MTB MINI VO2max MTB Team opłacono on-line
12 Gołąb Patryk Gdynia Maraton MTB MINI opłacono on-line
13 Bagrowski Tomasz Gdańsk Duathlon Radość Biegania opłacono on-line
14 Bednarczyk Arkadiusz Kobylnica Duathlon STOPA Słupsk
15 Furmanek Sławomir Tczew Maraton MTB MINI Gk Gryf Tczew
16 Rychliński Damian Słupsk Duathlon
17 Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie Maraton MTB MEGA KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono on-line
18 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze Maraton MTB MINI
19 Biernacik Mariusz Gdańsk Duathlon opłacono on-line
20 Gaweł zbigniew Słupsk Duathlon opłacono on-line
21 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK Duathlon STOPA SŁUPSK opłacono on-line
22 Zasada Grzegorz Puck Duathlon
23 Łopiński Aleksy Piła Duathlon Czarne pantery Piła opłacono on-line
24 Lewiński Marcin Reda Duathlon
25 Wiśniewski Michał Gdańsk Duathlon TRIATHLON TRÓJMIASTO opłacono on-line
26 Damski Łukasz Tryszczyn Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
27 Jarząbek Alina Karsin Maraton MTB MINI GardenFlora MTB Team opłacono on-line
28 Bury Liliana Reda Maraton MTB MINI opłacono on-line
29 Kęsik Agnieszka Bytow Duathlon Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
30 JANKOWSKI Grzegorz Bytow Duathlon Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
31 Styn Mateusz Karwieńskie Błoto Pierwsze Maraton MTB MINI opłacono on-line
32 Szlas Radosław tuchom Maraton MTB MEGA opłacono on-line
33 Hering Mateusz Bytów Duathlon Talex Borzytuchom/Szkoła Pływania Delfinek Bytów opłacono on-line
34 Szkobel Lucyna Łubiana Duathlon Botrans MTB Team opłacono on-line
35 Lipiński Mateusz Słupsk Duathlon MUAY Running Team
36 Jura Kazimierz Miastko Maraton MTB MINI MTS Hamer Miastko opłacono on-line
37 Karkut Dariusz MIASTKO Maraton MTB MINI MTS HAMER opłacono on-line
38 Robiński Janusz Słupsk Maraton MTB MINI Fajna Szkoła Jazdy kat.B opłacono on-line
39 Merda Piotr Miastko Duathlon MTS Hamer opłacono on-line
40 TUREK KAROL LEŚNIEWO Duathlon KLIF MTB TEAM opłacono on-line
41 Zelek Dorota Słupsk Maraton MTB MINI opłacono on-line
42 Majewski Dawid Słupsk Maraton MTB MINI Morpol Racing Team opłacono on-line
43 Peta Andrzej Miastko Duathlon MTS Hamer Miastko opłacono on-line
44 Peek Marcin Kościerzyna Duathlon Szkoła pływania AQUATIC opłacono on-line
45 Jarząbek Bartłomiej Karsin Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
46 Krzaczkowski Paweł Stężyca Duathlon LYNXNET Stężyca opłacono on-line
47 Gortat Bogumił Dobrzęcino Maraton MTB MINI Morpol Racing Team
48 Kowal Wiktoria Słupsk Duathlon STOPA SŁUPSK opłacono on-line
49 Kowal Zbigniew Słupsk Maraton MTB MEGA STOPA SŁUPSK opłacono on-line
50 Strzelecki Paweł Lębork Duathlon KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono on-line
51 Majewski Andrzej Pasieka Duathlon MTS Hamer Miastko opłacono on-line
52 Jokiel Radosław Gdansk Duathlon opłacono on-line
53 Majkowski Daniel Gdynia Maraton MTB MEGA FTI Racing Team opłacono on-line
54 czech roman slupsk Duathlon goch bytów opłacono on-line
55 Zielonka Tadeusz Parchowo Maraton MTB MINI opłacono on-line
56 Norek Ryszard sławno Maraton MTB MINI opłacono on-line
57 Szerlot Dagmara Słupsk Maraton MTB MINI novavena.com opłacono on-line
58 Janicki Konrad Słupsk Maraton MTB MINI novavena.com opłacono on-line
59 Rybak Dominika Rybak Słupsk Maraton MTB MINI novavena.com opłacono on-line
60 Jurga Maciej Slupsk Maraton MTB MINI Kawisbike Mosso Polska Team opłacono on-line
61 Tomaszewski Tomasz Słupsk Maraton MTB MEGA Kawisbike opłacono on-line
62 Sajenko Adam Gdańsk Duathlon SajFly / InvictaPowerTeam
63 Latański Radoslaw Kusice Maraton MTB MEGA opłacono on-line
64 Kucal Maciej Gdańsk Duathlon 3athlete / Dream Tri Team
65 Kasprowicz Małgorzata Słupsk Duathlon Stopa Słupsk opłacono on-line
66 Marzec Tomasz Słupsk Duathlon Dokrobajk opłacono on-line
67 Bluj Mikołaj Gdynia Duathlon VO2max MTB Team opłacono on-line
68 Paczuła Ireneusz Lębork Maraton MTB MINI Pój na Koło Łebunia opłacono on-line
69 Bruderek Daniel Gdańsk Maraton MTB MINI opłacono on-line
70 Kwaśniak Zdzisław Słupsk Duathlon Stopa Słupsk opłacono on-line
71 Suchocki Sebastian Słupsk Maraton MTB MINI opłacono on-line
72 Bluj Roman Gdynia Duathlon VO2max MTB Team opłacono on-line
73 Bączkiewicz Zbigniew TORUŃ Duathlon opłacono on-line
74 Kubiak Monika Gdańsk Duathlon opłacono on-line
75 Dietrich Dawid Kłanino Maraton MTB MEGA KLIF MTB TEAM
76 Habaj Piotr Gdynia Duathlon Norda Active Team opłacono on-line
77 Cyra Jarosław Kościerzyna Duathlon Baszta Bytów
78 Zabrocka Aleksandra Kościerzyna Duathlon Baszta Bytów
79 Walczak Krzysztof Gdynia Duathlon Chodzezkijami.pl Elite Team opłacono


Wyświetleń: 8635

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ