Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Niechaj Julia Wałbrzych 11 km Predators Wałbrzych opłacono
2 Młynek Joanna Wałbrzych 11 km Predators Wałbrzych opłacono
3 NIECHAJ Anna Wałbrzych 11 km Predators Wałbrzych opłacono
4 Tokarczyk Mariusz Legnica 11 km Feniks Legnica
5 Partyka Helena Bolków 2 km opłacono
6 Świderska Grażyna Sady Dolne 2 km opłacono
7 Partyka Joanna Bolków 2 km opłacono
8 Gregorczyk Krzysztof Chełmsko Śląskie 11 km Manchester United opłacono
9 Partyka Dawid Bolków 2 km opłacono
10 Partyka Justyna Bolków 2 km opłacono
11 Perun Sławomir Bolków 2 km opłacono
12 Olbrych Katarzyna Chojnów 11 km opłacono
13 Drzewińska Katarzyna Wrocław 11 km opłacono
14 celuch renata chojnow 11 km KB Lew Legnica opłacono
15 Twarug Szymon Lubin 11 km
16 KRASZCZYŃSKI PAWEŁ LUBIN 11 km ARKA LUBIN opłacono
17 Kalinowska Małgorzata Legnica 11 km opłacono
18 Rakowska Agnieszka Legnica 2 km Amator-Deaf opłacono
19 Smagała Ewelina Wrocław 11 km SMAGI & DIBABA TEAM opłacono
20 Smagała Wojciech Smagała Wrocław 11 km SMAGI TRIATHLON TEAM opłacono
21 Fuławka Tomasz Jawor 11 km KPP Jawor opłacono
22 Jakubowski Paweł Jawor 11 km opłacono
23 Szarek Rafał Jaworzno 2 km opłacono
24 Wierzbicki Adam Lubin 2 km opłacono
25 Spicera Marzena Bolków 2 km
26 Siedy Jadwiga Kromolin 11 km opłacono
27 Mandziak Joanna Bogatynia 11 km opłacono
28 Wolska Aurelia Lipa 11 km LZS Lipa opłacono
29 Gąsior Małgorzata Lipa 11 km LZS Lipa opłacono
30 Wajer Maria Bogatynia 11 km opłacono
31 GARLIŃSKI ŁUKASZ WIELOWIEŚ 11 km opłacono
32 Gryczuk Krystian Kamienna Góra 11 km AZS PWSZ Wałbrzych opłacono
33 SŁABY TOMASZ CHEŁMIEC 11 km FENIKS LEGNICA opłacono
34 Kochmańska Izabela Lubin 2 km opłacono
35 Dziurman Mariusz Lubin 2 km opłacono
36 Filipiak Sebastian Lipa 11 km LZS Lipa opłacono
37 Pręga Diana Bolków 2 km
38 Dańczak Dariusz Legnica 11 km WolnyStrzelec opłacono
39 JAGIELSKI JERZY JAWOR 11 km FENIKS LEGNICA / CIEPŁO JAWOR
40 Bawoł-Bernatek Bożena Strzegom 2 km Strzegomska 12 opłacono
41 Jankowski Tomasz Chełmiec 11 km FENIKS LEGNICA opłacono
42 WOŁONCIEJ JÓZEF Legnica 11 km opłacono
43 Wieczorek Norbert Bogatynia 11 km opłacono
44 Wieczorek Marta Bogatynia 11 km opłacono
45 Woronko-Zaczyńska Janina Lubin 11 km KS Metraco Polkowice opłacono
46 Zaczyńska Anna Lubin 11 km KS Metraco Polkowice opłacono
47 Cukier Andrzej KAMIENNA GÓRA 11 km SP-1 KAMIENNA GÓRA opłacono
48 Karwik Krzysztof Jawor 11 km
49 Fuławka Łukasz Jawor 11 km KB TKKF Jaworzanie opłacono
50 LENKIEWICZ MICHAŁ JAWOR 11 km opłacono
51 Samolak Maciek Wałbrzych 11 km opłacono
52 Dołasiński Jarek Chocianów 11 km opłacono
53 Pawlinow Maciej Jawor 11 km Gmina Jawor
54 Farnholtz Ewa Roztoka 11 km STRZEGOMSKA DWUNASTKA opłacono
55 Farnholtz Paweł Roztoka 11 km STRZEGOMSKA DWUNASTKA opłacono
56 Wolano Anna Słotwina 2 km Świdnicka Grupa Biegowa opłacono
57 Żuk Zbigniew Wałbrzych 11 km KB FAURECIA/STOOR WAŁBRZYCH opłacono
58 Bezdel Anna Bolków 11 km Bolków Biega opłacono


Wyświetleń: 15689

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ