Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenrych Liliana | gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole nr 48 | |
2 | Witkowska Zofia | Gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
3 | Góralski Paweł | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
4 | Grabowski Oskar | Gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | www.familyweekend.pl | |
5 | Nikulin Ewa | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
6 | Droszcz Adam | Gdansk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | BigYellowFoot Adventure Team | |
7 | Wolińska Liliana | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
8 | Baczyńska Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA | |
9 | Liedtke Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
10 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
11 | Warchoł Frania | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Mały Einstein | |
12 | górnowicz zofia | gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
13 | Karpusiewicz Leon | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
14 | Karpusiewicz Sonia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
15 | Krawczyk Aniela | Kłosowo | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | OSP Kłosowo | |
16 | USYDUS SZYMON | GDYNIA | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole Ptasie Radio | |
17 | Bączkowski Filip | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
18 | Górski Hubert | Pogórze | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
19 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
20 | Piotrowski Tomasz | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
21 | Kunda Aleksander | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
22 | Sankowska Emilia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole nr 19 Gdynia | |
23 | Hellich Kajetan | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
24 | Paszka Bartosz | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
25 | stefan-birkowski Fabian | gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
26 | Gleń Wojtek | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole nr 11 Gdynia | |
27 | Tatrocka Julia | Pogórze | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
28 | Świeżyńska Urszula | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | BigYellowFoot Adventure Team | |
29 | Gołaszewska Magda | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
30 | Bemowski Bartosz | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | BEMOL JUNIOR RUNNING SPEED TEAM :) | |
31 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
32 | Kowalska Klaudia | Gdynia | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | |||
33 | Jezierski Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | SAAB Team | |
34 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przeszkole nr 19 Gdynia | |
35 | Zaczyński Kuba | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Zaczyn |
Wyświetleń: 20143