Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płochocka Zuzanna | Gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | przedszkole "pod wesołą chmurką" | |
2 | Łosin Nina | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
3 | Łosin Nikodem | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
4 | Szymański Marcin | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
5 | Korybut-Daszkiewicz Dorota | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
6 | Korybut-Daszkiewicz Michał | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
7 | Klukowska Zofia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | przedszkole Bajeczka | |
8 | Grabowski Oskar | Gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | www.familyweekend.pl | |
9 | Konkel Wiktor | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 28 | |
10 | Kwiatkowska Maja | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | FLOWERS/UKS 7 Gdynia | |
11 | Kwiatkowski Tymoteusz | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | FLOWERS/UKS 7 Gdynia | |
12 | Płochocka Zofia | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | przedszkole "pod wesołą chmurką" | |
13 | Płochocka Anna | Gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | przedszkole "pod wesołą chmurką" | |
14 | Dubicka Iga | Gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
15 | Zakrzewska Karolina | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
16 | Zakrzewski Wojciech | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
17 | Skrzypkowska Maja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
18 | Skrzypkowski Dominik | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP 37 | |
19 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
20 | Myszka Marta | Nowa Karczma | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole | |
21 | Myszka Mateusz | Nowa Karczma | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | UKS Nowa Karczma | |
22 | Szolc Bartwk | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
23 | Szolc Marysia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
24 | Janik Ola | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
25 | Kontna Karolina | Pogórze | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
26 | Sobolewska Weronika | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Sp 16 Gdynia | |
27 | Sobolewska Wiktoria | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | Sp 16 Gdynia | |
28 | Pestka Ignacy | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole 47 | |
29 | Pestka Antoni | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole 47 | |
30 | Szeląg Przemek | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP 28 Gdynia | |
31 | Stolarczyk Pola | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
32 | Rąpała Kostek | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
33 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
34 | Czecholinska Laura | Reda | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
35 | Czecholinska Liliana | Reda | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
36 | Potulski Antek | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
37 | Potulska Ola | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
38 | Usydus Szymon | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
39 | Majsterek Mikołaj | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 19 Gdynia | |
40 | Mastela Antoni | Reda | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
41 | Mastela Amelia | Reda | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
42 | Mastela Miłosz | Reda | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
43 | Lewandowski Kostek | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
44 | Polinceusz Kacper | Gdańsk | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
45 | Wasilewska Martyna | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
46 | Polinceusz Kasia | Gdańsk | Stany Zjednoczone | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | akademia biegania | |
47 | Polinceusz Luke | Albertville | Stany Zjednoczone | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | akademia biegania | |
48 | Polinceusz Michael | Albertville | Stany Zjednoczone | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | akademia biegania | |
49 | Polinceusz Anya | Albertville | Stany Zjednoczone | Kategoria maluch z rodzicem | akademia biegania | |
50 | Selka Franciszek | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Arka Gdynia | |
51 | Małachowicz Zuzanna | gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Complexsports | |
52 | SIUDEK HANNA | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
53 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | TURBO ŚLIMAKI | |
54 | Brzóska Roksana | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP6 | |
55 | Brzóska Daria | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP6 | |
56 | Chmielarski Grzegorz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
57 | Wagner Borys | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP 18 Gdynia | |
58 | Kołaczyńska Marcelina | Pogórze | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
59 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
60 | Piernicki Klaudiusz | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | LKS Zorza Gdynia | |
61 | Piernicki Kamil | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | LKS Zorza Gdynia | |
62 | Rosołowska Amelia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 43 w Gdyni Pogórzu | |
63 | Królak Marta | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SKLA Sopot | |
64 | Marek Izabela | Iwonicz Zdrój | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Mtb Mosir Dukla | |
65 | Marek Kamil | Iwonicz Zdrój | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Mtb Mosir Dukla | |
66 | ENGLERT SZYMON | GDYNIA | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 29 w Gdyni | |
67 | Górski Maciej | Wejherowo | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
68 | Górska Małgorzata | Wejherowo | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | SKLA Sopot / SP6 Wejherowo | |
69 | Maszota Basia | Wejherowo | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
70 | Kaczmarek Natalia | Gdansk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | LANG TEAM ŻABIANKA | |
71 | Sitowska Ola | Pruszcz Gd. | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | LANG TEAM ZABIANKA | |
72 | Sitowski Kacper | Pruszcz Gd. | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | LANG TEAM ŻABIANKA | |
73 | LANG Weronika | Gdansk | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | LANG TEAM ŻABIANKA | |
74 | LANG Oliwia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | LANG TEAM ŻABIANKA | |
75 | Wysocka Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 43 w Gdyni | |
76 | Wysocka Adrianna | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 43 w Gdyni | |
77 | Nawrocka Łucja | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | LKS Zorza Gdynia | |
78 | Nawrocki Łukasz | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | LKS Zorza Gdynia | |
79 | Ploc Nikola | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
80 | strugała jakub | gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Lech Poznań | |
81 | Górski Hubert | Pogórze | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
82 | Górski Tobiasz | Pogórze | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
83 | Kozaczuk Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Sp.16 Gdynia | |
84 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Szkoła podstawowa nr 4 Pruszcz Gdanski | |
85 | GANDOR Piotr | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP 31 Gdynia | |
86 | GANDOR Maria | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 31 Gdynia | |
87 | Bąkowska Milena | Wejherowo | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
88 | Tokarczyk Piotr | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
89 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
90 | Popowicz Antoni | Rumia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | Prency na trasie | |
91 | Mrozowska Wiktoria | Wejherowo | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | |||
92 | Mrozowska Kornelia | Wejherowo | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | Salon fryzjerski | |
93 | Solarczyk Amelia | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
94 | Dłużniewska Wiktoria | Malbork | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Active Malbork | |
95 | Tobjasz Tymon | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | ||
96 | Gołębiowska Zoja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
97 | Kiedrowski Maciej | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
98 | Czecholińska Emilia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
99 | Buural Amar | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 11 Gdynia | |
100 | Buural Tamir | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Szkola Podstawowa nr 21 |
Wyświetleń: 21009