Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łosin Nikodem | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
2 | Szymański Marcin | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
3 | Korybut-Daszkiewicz Michał | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
4 | Konkel Wiktor | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 28 | |
5 | Płochocka Zofia | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | przedszkole "pod wesołą chmurką" | |
6 | Zakrzewska Karolina | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
7 | Skrzypkowska Maja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
8 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
9 | Myszka Marta | Nowa Karczma | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole | |
10 | Szolc Bartwk | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
11 | Szolc Marysia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
12 | Janik Ola | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
13 | Pestka Ignacy | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole 47 | |
14 | Pestka Antoni | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole 47 | |
15 | Stolarczyk Pola | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
16 | Czecholinska Laura | Reda | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
17 | Potulski Antek | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
18 | Majsterek Mikołaj | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 19 Gdynia | |
19 | Mastela Amelia | Reda | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
20 | Mastela Miłosz | Reda | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
21 | Lewandowski Kostek | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
22 | Wasilewska Martyna | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
23 | Polinceusz Kasia | Gdańsk | Stany Zjednoczone | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | akademia biegania | |
24 | Polinceusz Michael | Albertville | Stany Zjednoczone | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | akademia biegania | |
25 | Małachowicz Zuzanna | gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Complexsports | |
26 | SIUDEK HANNA | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
27 | Chmielarski Grzegorz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
28 | ENGLERT SZYMON | GDYNIA | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 29 w Gdyni | |
29 | Górski Maciej | Wejherowo | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
30 | Kaczmarek Natalia | Gdansk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | LANG TEAM ŻABIANKA | |
31 | Sitowski Kacper | Pruszcz Gd. | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | LANG TEAM ŻABIANKA | |
32 | LANG Oliwia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | LANG TEAM ŻABIANKA | |
33 | Wysocka Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 43 w Gdyni | |
34 | Górski Tobiasz | Pogórze | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
35 | Tokarczyk Piotr | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
36 | Gołębiowska Zoja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
37 | Czecholińska Emilia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
38 | Buural Amar | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 11 Gdynia | |
39 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | OSP Kłosowo | |
40 | Jędrusik Ignacy | gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
41 | Węgrzyńska Daria | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa | |
42 | Kwiatkowski Jakub | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
43 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
44 | Popławska Maja | Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
45 | Krompiewska Nina | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole 46 | |
46 | Mika Piotr | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | TURBO ŚLIMAKI | |
47 | Sioma Milena | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
48 | Rembiszewska Weronika | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
49 | Moskwa Laura | Kolbudy | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
50 | Skoczeń Weronika | Reda | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
51 | Pelczar Franciszek | Gdansk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 57 gda | |
52 | Pisarek Łucja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Complexsports | |
53 | Ćwiklińska Julia | GDYNIA | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
54 | Sankowska Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 19 Gdynia | |
55 | Dobrzyński Dariusz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 31 Gdynia | |
56 | Hellich Kacper | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
57 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | OSP Kłosowo | |
58 | Wojewódka Jaśmina | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
59 | Gitner Maksymilian | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
60 | Sobocińska Zuzanna | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
61 | OLEKSAK MATEUSZ | GDYNIA | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | PRZEDSZKOLE NR19 GDYNIA | |
62 | Janik Dima | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
63 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Sp 6 Rumia | |
64 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |
65 | Szymichowski Marcin | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |
66 | Sobiczewska Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole Nr 6 | |
67 | Kalinowski Lukasz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 13 | |
68 | Daniluk Filip | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
69 | Chyrek Krzysztof | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
70 | Kowalik Maja | Rumia | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | |||
71 | Kosiorowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
72 | Kuczkowski Mateusz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | TURBO ŚLIMAKI | |
73 | Świeżyński Adam | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | BigYellowFoot Adventure Team | |
74 | Łukaszewski Filip | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
75 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
76 | Wiśniewski Dawid | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Arka Gdynia | |
77 | Car Alicja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 28 Gdynia | |
78 | WALĘCKI KAMIL | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | PRZEDSZKOLE NR 18 W GDYNI | |
79 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
80 | KARBOWNIK AGATA | SUCHY DWÓR | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SORBONKA | |
81 | Wanta Piotr | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | WANTA Team | |
82 | Nikodemczyk Szymon | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | BigYellowFoot Adventure Team | |
83 | Nikodemczyk Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | BigYellowFoot Adventure Team | |
84 | Truszkowska Amelia | Rumia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole Rezydencja Malucha | |
85 | Winnicka Amelia | gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
86 | Paschke Marysia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ShipCup | |
87 | Kowalska Dagmara | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
88 | Jezierski Aleksander | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SAAB Team |
Wyświetleń: 21008