Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kwiatkowska Maja | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | FLOWERS/UKS 7 Gdynia | |
2 | Kontna Karolina | Pogórze | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
3 | Brzóska Roksana | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP6 | |
4 | Rosołowska Amelia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 43 w Gdyni Pogórzu | |
5 | Królak Marta | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SKLA Sopot | |
6 | Marek Kamil | Iwonicz Zdrój | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Mtb Mosir Dukla | |
7 | Wysocka Adrianna | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 43 w Gdyni | |
8 | GANDOR Maria | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 31 Gdynia | |
9 | Mrozowska Wiktoria | Wejherowo | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | |||
10 | Dłużniewska Wiktoria | Malbork | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Active Malbork | |
11 | Węgrzyńska Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa | |
12 | Dokrzewski Michał | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
13 | Wojewódka Jagoda | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
14 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Sp.24 Gdańsk | |
15 | Mika Krzysztof | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | TURBO ŚLIMAKI | |
16 | Marszałek Gustaw | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ZSSO | |
17 | górnowicz karolina | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
18 | Drywa Bartosz | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
19 | Ickowska Agata | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | LKS Zorza Gdynia | |
20 | Ćwikliński Miłosz | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
21 | Panek Grzegorz | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Szkoła podstawowa nr.43 | |
22 | Dombrowski Igor | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
23 | Sawirski Jakub | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
24 | Czechowski Karol | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
25 | Adamowska Dominika | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
26 | TWAROWSKA KALINA | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
27 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Sp 6 Rumia | |
28 | Krzynówek Oskar | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Szkoła Podstawowa Nr.17. kla. IV. | |
29 | Gleń Gabrysia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 33 Gdynia | |
30 | Popek Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 43 | |
31 | JOŃCZYK PATRYK | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | UKS ISKRA GDYNIA | |
32 | Kuczkowski Jakub | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | TURBO ŚLIMAKI | |
33 | Car Paweł | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 28 Gdynia/ Iskra Gdynia | |
34 | Stępińska Kornelia | Reda | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
35 | TWAROWSKA Milena | SUCHY DWÓR | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ULKS "SKOCZEK" Pogórze | |
36 | BOBROWSKI DOMINIK | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 35 | |
37 | Marat Grzegorz | Rumia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
38 | Żochowska Liliana | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | LKS Zorza Gdynia | |
39 | Duda Amelia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni |
Wyświetleń: 21050