Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Student Jakub | Bojano | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Bojano Biega | |
2 | Urban Maciej | Bojano | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
3 | Kleina Maja | Bojano | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
4 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | GTS Borkowo | |
5 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
6 | LANG Weronika | Gdansk | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | LANG TEAM ŻABIANKA | |
7 | Kaczmarek Natalia | Gdansk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | LANG TEAM ŻABIANKA | |
8 | Droszcz Adam | Gdansk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | BigYellowFoot Adventure Team | |
9 | Droszcz Alicja | Gdansk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | BigYellowFoot Adventure Team | |
10 | Pelczar Franek | Gdansk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
11 | Pelczar Weronika | Gdansk | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | szkola podstawowa nr 24 gda | |
12 | Pelczar Franciszek | Gdansk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 57 gda | |
13 | Jezierski Aleksander | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SAAB Team | |
14 | Jezierski Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | SAAB Team | |
15 | Behnka Alicja | Gdańsk | Polska | Kategoria 17-18 lat (rocznik 2000-1999) | IX LO w GDAŃSKU | |
16 | Szymichowski Marcin | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |
17 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |
18 | Redłowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | MARED TEAM | |
19 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Sp.24 Gdańsk | |
20 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Marchewka | |
21 | Szczepański Filip | Gdańsk | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP 1 Gdańsk | |
22 | Szczepańska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Edu Przedszkole | |
23 | Grabowski Oskar | Gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | www.familyweekend.pl | |
24 | Kowiel Patryk | Gdańsk | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | KL Lechia Gdańsk | |
25 | Białowąs Maciek | Gdańsk | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
26 | Walenski Franciszek | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Brat i siostra | |
27 | Walenska Emilia | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Brat i siostra | |
28 | Skręta Lena | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
29 | Skręta Blanka | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
30 | strugała jakub | gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Lech Poznań | |
31 | Ploc Nikola | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
32 | Wysocka Adrianna | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 43 w Gdyni | |
33 | Wysocka Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 43 w Gdyni | |
34 | ENGLERT SZYMON | GDYNIA | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 29 w Gdyni | |
35 | Piotrowski Łukasz | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Szkoła Podstawowa nr 35 | |
36 | Piotrowski Tomasz | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
37 | Rosołowska Amelia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 43 w Gdyni Pogórzu | |
38 | Kubanek Hanna | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
39 | Piernicki Kamil | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | LKS Zorza Gdynia | |
40 | Piernicki Klaudiusz | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | LKS Zorza Gdynia | |
41 | Jabłoński Dominik | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
42 | Jabłońska Ewa | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
43 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
44 | Dokrzewski Michał | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
45 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
46 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
47 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
48 | Zakrzewska Karolina | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
49 | Zakrzewski Wojciech | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
50 | Szemelfejnik Lena | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
51 | Wagner Borys | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP 18 | |
52 | Pestka Ignacy | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
53 | Pestka Antoni | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
54 | Wojewódka Jagoda | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
55 | Wojewódka Jaśmina | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
56 | Wantke Dominika | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
57 | ŚCIECHOWICZ Maria | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Szkoła Podstawowa nr 46 Gdynia | |
58 | Larysz Bartosz | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 40 | |
59 | Larysz Małgorzata | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
60 | SIUDEK HANNA | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
61 | Tomaszewska Michalina | GDYNIA | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | DTSG Team | |
62 | Bac Laura | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
63 | Bac Amelia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
64 | Szeląg Przemysław | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP 28 Gdynia | |
65 | Stankiewicz Marek | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
66 | Stankiewicz Marcin | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | ||
67 | Mika Krzysztof | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | TURBO ŚLIMAKI | |
68 | Mika Piotr | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | TURBO ŚLIMAKI | |
69 | Korybut-Daszkiewicz Michał | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
70 | Korybut-Daszkiewicz Dorota | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
71 | Szymański Marcin | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
72 | Złoch Konrad | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | KL Gdynia | |
73 | Złoch Aleksander | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | KL Gdynia | |
74 | Królak Marta | Gdynia | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SKLA SOPOT | ||
75 | GANDOR Piotr | GDYNIA | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP 31 Gdynia | |
76 | GANDOR Maria | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 31 Gdynia | |
77 | Usydus Szymon | GDYNIA | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
78 | Krasowska Milena | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
79 | Majsterek Mikołaj | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Szkoła Podstawowa nr 53 w Gdyni | |
80 | Rutkowski Szymon | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP12 w Gdyni | |
81 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | TURBO ŚLIMAKI | |
82 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | TURBO ŚLIMAKI | |
83 | Kowalska Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
84 | Kowalska Wanda | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
85 | Chmielarski Grzegorz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
86 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
87 | Ostrowski Kamil | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | SP 6 Gdynia | |
88 | Ostrowska Weronika | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP 6 Gdynia | |
89 | LANG Oliwia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | LANG TEAM ŻABIANKA | |
90 | Czecholińska Emilia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
91 | Radzieński Anatol | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | BigYellowFoot Adventure Team | |
92 | Konkel Wiktor | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 28 | |
93 | Radzieńska Jagoda | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | BigYellowFoot Adventure Team | |
94 | Orkwiszewski Antoni | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Sailors Team | |
95 | Baczyńska Weronika | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni | |
96 | Baczyńska Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | przedszkole nr 42 gdynia | |
97 | Bączkowski Filip | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
98 | Bączkowski Oskar | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
99 | Ptaszek Adam | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Sailors | |
100 | Prątnicki Miłosz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) |
Wyświetleń: 21278