Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamowska Dominika | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
2 | Adamowska Zofia | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
3 | Bac Amelia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
4 | Bac Laura | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
5 | Bączkowski Filip | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
6 | Bączkowski Oskar | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
7 | Baczyńska Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | przedszkole nr 42 gdynia | |
8 | Baczyńska Weronika | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni | |
9 | Bąkowska Milena | Wejherowo | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
10 | Banaszak Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
11 | Behnka Alicja | Gdańsk | Polska | Kategoria 17-18 lat (rocznik 2000-1999) | IX LO w GDAŃSKU | |
12 | Bemowski Bartosz | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | LKS Zorza Gdynia / Gim. nr. 8 Gdynia | |
13 | Białowąs Maciek | Gdańsk | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
14 | BOBROWSKA KINGA | GDYNIA | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP.35 | |
15 | BOBROWSKI DOMINIK | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP35 | |
16 | Borkowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | LKS Zorza Gdynia / Gim. nr. 8 Gdynia | |
17 | Brandt Grzegorz | Sopot | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | BigYellowFoot Adventure Team | |
18 | Buda Łukasz | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | LKS Zorza Gdynia | |
19 | Budny Anna | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP 31 Gdynia | |
20 | Car Alicja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 28 Gdynia | |
21 | Car Paweł | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 28 Gdynia/ Iskra Gdynia | |
22 | Chmielarski Grzegorz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
23 | Chyrek Krzysztof | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
24 | Ćwiklińska Julia | GDYNIA | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
25 | Ćwikliński Miłosz | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
26 | Cyman Kamil | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
27 | Cyman Patrycja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
28 | Czartowski Igor | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
29 | Czartowski Iwo | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | ||
30 | Czecholińska Emilia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
31 | Czechowski Karol | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
32 | CZUCHAJ PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni | |
33 | Daniluk Filip | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
34 | Daniluk Maja | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
35 | Dawidowska Martyna | Grabowska Huta | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | SKS Grabowo | |
36 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
37 | Dobrzyński Dariusz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 31 Gdynia | |
38 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
39 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
40 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
41 | Dokrzewski Michał | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
42 | Dombrowski Igor | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
43 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
44 | Droszcz Adam | Gdansk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | BigYellowFoot Adventure Team | |
45 | Droszcz Alicja | Gdansk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | BigYellowFoot Adventure Team | |
46 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | LKS Zorza Gdynia | |
47 | Drywa Bartosz | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Sp nr 43 w Gdyni | |
48 | Drywa Michał | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Sp nr 43 w Gdyni | |
49 | du Chatinier Dorota | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
50 | Duda Amelia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni | |
51 | Duda Martyna | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni | |
52 | Dłużniewska Wiktoria | Malbork | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Active Malbork | |
53 | ENGLERT SZYMON | GDYNIA | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 29 w Gdyni | |
54 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | TURBO ŚLIMAKI | |
55 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | TURBO ŚLIMAKI | |
56 | Frątczak Amanda | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | LKS ZORZA GDYNIA | |
57 | Gajewska-Gajek Hanna | GDYNIA | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
58 | Gajewski-Gajek Jan | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Sp45 Gdynia o | |
59 | GANDOR Maria | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 31 Gdynia | |
60 | GANDOR Piotr | GDYNIA | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP 31 Gdynia | |
61 | Geraszek Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
62 | Gitner Maksymilian | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
63 | Gleń Gabrysia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 33 Gdynia | |
64 | Gleń Wojtek | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole nr 11 Gdynia | |
65 | górnowicz karolina | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
66 | Górska Małgorzata | Wejherowo | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | SKLA Sopot / SP6 Wejherowo | |
67 | Górski Hubert | Pogórze | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
68 | Górski Maciej | Wejherowo | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
69 | Górski Tobiasz | Pogórze | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
70 | Gołaszewska Magda | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
71 | Gołębiowska Zoja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
72 | Grabowski Oskar | Gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | www.familyweekend.pl | |
73 | Grande Maria | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | BigYellowFoot Adventure Team | |
74 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Minecraft | |
75 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Minecraft | |
76 | Gładkowski Piotr | Reda | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP4 Reda | |
77 | Halk Ida | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | LKS ZORZA Gdynia - GIMNAZJUM NR 8 | |
78 | Harmoza Hubert | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | przedszkole 25 w Gdyni | |
79 | Harmoza Iga | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | sp 26 Gdynia | |
80 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Sp.24 Gdańsk | |
81 | Hellich Kacper | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
82 | Hellich Kajetan | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
83 | Ickowska Agata | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | LKS Zorza Gdynia | |
84 | Ickowski Tomasz | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | LKS Zorza Gdynia | |
85 | Iwanicka Milena | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
86 | Jabłońska Ewa | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
87 | Jabłoński Dominik | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
88 | Jadczak Adrian | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | LKS Zorza Gdynia | |
89 | Jakubowska Weronika | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SCALAR Junior | |
90 | Jakubowski Dominik | Gdynia | Polska | Kategoria 17-18 lat (rocznik 2000-1999) | SCALAR Junior | |
91 | Janik Dima | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Janik | |
92 | Jastrzębowski Xavier | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | BigYellowFoot Adventure Team | |
93 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | KreativSport Lębork | |
94 | Jędrusik Ignacy | gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Szkoła nr 28 Gdynia | |
95 | Jędrusik Tymek | gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Szkoła nr 28 Gdynia | |
96 | Jezierski Aleksander | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SAAB Team | |
97 | Jezierski Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | SAAB Team | |
98 | JOŃCZYK PATRYK | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | UKS ISKRA GDYNIA | |
99 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
100 | Kabała karolina | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SKLA SOPOT |
Wyświetleń: 21279