Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zakrzewska Paulina | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
2 | Ziemann Zuzanna | Gdynia | Abchazja | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
3 | Pragier Celina | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole nr 44 - MOTYLKI | |
4 | Migda Leonard | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole nr 22 w Gdyni | |
5 | Usydus Szymon | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole Ptasie Radio | |
6 | Kulawczyk Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole nr 19 Gdynia | |
7 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
8 | Grabowski Oskar | gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | www.familyweekend.pl | |
9 | Niedziela Malwina | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
10 | Maszota Basia | Wejherowo | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
11 | Liedtke Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
12 | Klukowska Zofia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | przedszkle nr 31 Bajeczka | |
13 | Zaczyński Kuba | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Zaczyn | |
14 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przeszkole nr 19 Gdynia | |
15 | Jezierski Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | SAAB Team | |
16 | Kowalska Klaudia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
17 | Marciniuk Oliwia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | KFMM TRIATHLON TEAM | |
18 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
19 | Bemowski Bartosz | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | BEMOL JUNIOR RUNNING SPEED TEAM :) | |
20 | Wiśniewska Lena | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Pszedszkole 29 | |
21 | Gołaszewska Magda | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
22 | Świeżyńska Urszula | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | BigYellowFoot Adventure Team | |
23 | Tatrocka Julia | Pogórze | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
24 | Gleń Wojtek | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole nr 11 Gdynia | |
25 | stefan-birkowski Fabian | gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
26 | Sankowska Emilia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole nr 19 Gdynia | |
27 | Kunda Aleksander | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
28 | Littwin Albert | Kłosowo | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
29 | Paszka Bartosz | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
30 | Krawczyk Aniela | Kłosowo | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | OSP Kłosowo | |
31 | Karpusiewicz Sonia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
32 | Karpusiewicz Leon | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
33 | Piotrowski Tomasz | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
34 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
35 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
36 | Gębala Tola | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Ekipa Bolka i Lolka | |
37 | Kowalska Wanda | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
38 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
39 | Bączkowski Filip | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
40 | Duda Amelia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni | |
41 | Żochowska Liliana | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | LKS Zorza Gdynia | |
42 | Marat Grzegorz | Rumia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
43 | BOBROWSKI DOMINIK | GDYNIA | Portugalia | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 35 | |
44 | TWAROWSKA Milena | SUCHY DWÓR | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SKOCZEK POGÓRZE | |
45 | Stępińska Kornelia | Reda | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
46 | Car Paweł | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 28 Gdynia/ Iskra Gdynia | |
47 | Kuczkowski Jakub | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | TURBO ŚLIMAKI | |
48 | JOŃCZYK PATRYK | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | UKS ISKRA GDYNIA | |
49 | Popek Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 43 | |
50 | Gleń Gabrysia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 33 Gdynia | |
51 | Krzynówek Oskar | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Szkoła Podstawowa Nr.17. kla. IV. | |
52 | TWAROWSKA KALINA | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
53 | Adamowska Dominika | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
54 | Czechowski Karol | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
55 | Sawirski Jakub | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
56 | Dombrowski Igor | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
57 | Panek Grzegorz | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Szkoła podstawowa nr.43 | |
58 | Ćwikliński Miłosz | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
59 | Ickowska Agata | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | LKS Zorza Gdynia | |
60 | Marszałek Gustaw | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ZSSO | |
61 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Sp.24 Gdańsk | |
62 | Węgrzyńska Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa | |
63 | Drywa Bartosz | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Sp nr 43 w Gdyni | |
64 | Piotrowski Paweł | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Szkoła Podstawowa nr 35 | |
65 | Rosołowska Amelia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 43 w Gdyni Pogórzu | |
66 | Dokrzewski Michał | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
67 | Skrzypkowska Daria | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
68 | Wojewódka Jagoda | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
69 | Larysz Bartosz | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
70 | TWAROWSKA KALINA | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
71 | Mika Krzysztof | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | TURBO ŚLIMAKI | |
72 | Złoch Aleksander | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | KL Gdynia | |
73 | Bączkowski Oskar | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
74 | Dłużniewska Wiktoria | Malbork | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Active Malbork | |
75 | Grydyk Wiktor | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
76 | Pers Amelia | Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
77 | Urban Paulina | Bojano | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
78 | Gandor Maria | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP31 | |
79 | Królak Marta | Gdynia | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SKLA Sopot | ||
80 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ZSP Jabłowo | |
81 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
82 | Popielska Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
83 | Popielski Maksymilian | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
84 | CZUCHAJ PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 43 w Gdyni | |
85 | Świątek Jakub | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Szkola nr.43 | |
86 | Dziedzic Weronika | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
87 | KOSECKA MONIKA | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
88 | Górecka Emilia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
89 | Wysocka Adrianna | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 43 w Gdyni | |
90 | Liszewski Szymon | Chwaszczyno | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | LKS Zorza Gdynia | |
91 | Myszka Mateusz | Nowa Karczma | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | UKS Nowa Karczma | |
92 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | LKS Zorza Gdynia | |
93 | Cieślińska Hanna | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | SKLA Sopot | |
94 | Koliński Jakub | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | SP18 Gdynia | |
95 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | sp 47 | |
96 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | ZSP Jabłowo | |
97 | Dawidowska Martyna | Grabowska Huta | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | SKS Grabowo | |
98 | Górska Małgorzata | Wejherowo | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | SKLA Sopot / SP6 Wejherowo | |
99 | WALENDZIAK Jan | MALBORK | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | Valdano Junior | |
100 | Liszewski Grzegorz | Chwaszczyno | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | LKS Zorza Gdynia |
Wyświetleń: 20398