Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Urban Maciej | Bojano | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
2 | Urban Paulina | Bojano | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
3 | Kleina Maja | Bojano | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
4 | Kleina Piotr | Bojano | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
5 | Kunikowski Mateusz | Bojano | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
6 | Student Jakub | Bojano | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Bojano Biega | |
7 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | GTS Borkowo | |
8 | Liszewski Grzegorz | Chwaszczyno | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | LKS Zorza Gdynia | |
9 | Liszewski Szymon | Chwaszczyno | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | LKS Zorza Gdynia | |
10 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
11 | Kaczmarek Natalia | Gdansk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | LANG TEAM ŻABIANKA | |
12 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Marchewka | |
13 | Walas Daniel | Gdańsk | Portugalia | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
14 | Grabowski Oskar | gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | www.familyweekend.pl | |
15 | BIAŁOWĄS ALICJA | GDAŃSK | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP nr 70 Gdańsk | |
16 | Jezierski Aleksander | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SAAB Team | |
17 | Jezierski Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | SAAB Team | |
18 | Behnka Alicja | Gdańsk | Polska | Kategoria 17-18 lat (rocznik 2000-1999) | IX LO w GDAŃSKU | |
19 | Szymichowski Marcin | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |
20 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |
21 | Redłowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | MARED TEAM | |
22 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Sp.24 Gdańsk | |
23 | Zaczyński Kuba | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Zaczyn | |
24 | Wierzbińska Lena | GDYNIA | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
25 | Krzyżkowiak Jakub | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP 31 Gdynia | |
26 | Duda Amelia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni | |
27 | Duda Martyna | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni | |
28 | Żochowska Liliana | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | LKS Zorza Gdynia | |
29 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SGA Gdynia | |
30 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przeszkole nr 19 Gdynia | |
31 | Tomaszek Dawid | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | LKS ZORZA GDYNIA | |
32 | Kowalska Dagmara | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
33 | Kowalska Klaudia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
34 | Paschke Marysia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ShipCup | |
35 | Winnicka Amelia | gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
36 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Szkoła Podstawowa nr 40 | |
37 | Marciniuk Oliwia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | KFMM TRIATHLON TEAM | |
38 | BOBROWSKI DOMINIK | GDYNIA | Portugalia | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 35 | |
39 | Nikodemczyk Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | BigYellowFoot Adventure Team | |
40 | Nikodemczyk Szymon | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | BigYellowFoot Adventure Team | |
41 | Wanta Piotr | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | WANTA Team | |
42 | Walęcki KAMIL | Gdynia | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | PRZEDSZKOLE NR 18 W GDYNI | ||
43 | Buda Łukasz | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | LKS Zorza Gdynia | |
44 | Bemowski Bartosz | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | BEMOL JUNIOR RUNNING SPEED TEAM :) | |
45 | Borkowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | LKS Zorza Gdynia / Gim. nr. 8 Gdynia | |
46 | Car Alicja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 28 Gdynia | |
47 | Car Paweł | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 28 Gdynia/ Iskra Gdynia | |
48 | Sikorski Oleg | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Gdyni | |
49 | Łucka Kinga | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | LKS Zorza Gdynia | |
50 | Wiśniewski Dawid | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Arka Gdynia | |
51 | Wiśniewska Lena | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Pszedszkole 29 | |
52 | Gołaszewska Magda | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
53 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
54 | Łukaszewski Filip | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
55 | du Chatinier Dorota | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
56 | Świeżyński Adam | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | BigYellowFoot Adventure Team | |
57 | Świeżyńska Urszula | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | BigYellowFoot Adventure Team | |
58 | Sikora Patrycja | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | LKS Zorza Gdynia | |
59 | Sikora Dawid | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | LKS Zorza Gdynia | |
60 | Kuczkowski Jakub | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | TURBO ŚLIMAKI | |
61 | Kuczkowski Mateusz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | TURBO ŚLIMAKI | |
62 | JOŃCZYK PATRYK | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | UKS ISKRA GDYNIA | |
63 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | ||
64 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | ||
65 | Popek Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 43 | |
66 | Popek Artur | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP 43 | |
67 | Gleń Gabrysia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 33 Gdynia | |
68 | Gleń Wojtek | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole nr 11 Gdynia | |
69 | Kosiorowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
70 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | LKS Zorza Gdynia | |
71 | Krzynówek Oskar | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Szkoła Podstawowa Nr.17. kla. IV. | |
72 | Daniluk Filip | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
73 | Sobiczewski Paweł | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP Nr 46 w Gdyni | |
74 | Sobiczewska Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole Nr 6 | |
75 | TWAROWSKA KALINA | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
76 | Adamowska Dominika | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
77 | Adamowska Zofia | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
78 | stefan-birkowski Fabian | gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
79 | stefan-birkowski Borys | gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Szkoła nr 28 Gdynia | |
80 | Banaszak Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
81 | OLEKSAK MATEUSZ | GDYNIA | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | PRZEDSZKOLE NR19 GDYNIA | |
82 | Halk Ida | Gdynia | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | LKS ZORZA Gdynia - GIMNAZJUM NR 8 | |
83 | Sobocińska Zuzanna | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
84 | Solarczyk Kacper | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Sp 16 Gdynia | |
85 | Gitner Maksymilian | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Szkoła Podst. nr 34 | |
86 | Jadczak Adrian | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | LKS Zorza Gdynia | |
87 | Świat Anna | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP 43 w Gdyni | |
88 | Hellich Kacper | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
89 | Hellich Kajetan | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
90 | Chyrek Krzysztof | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
91 | Dobrzyński Dariusz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 31 Gdynia | |
92 | Sankowska Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 19 Gdynia | |
93 | Sankowska Emilia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole nr 19 Gdynia | |
94 | Czechowski Karol | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
95 | Sawirski Jakub | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
96 | Dombrowski Igor | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
97 | BOBROWSKA KINGA | GDYNIA | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP.35 | |
98 | Panek Grzegorz | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Szkoła podstawowa nr.43 | |
99 | Ćwiklińska Julia | GDYNIA | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
100 | Ćwikliński Miłosz | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) |
Wyświetleń: 20411