Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stacharska Wiktoria | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
2 | Stacharska Weronika | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
3 | Prena Konrad | Rumia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | Prency na trasie | |
4 | Liszewski Szymon | Chwaszczyno | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | LKS Zorza Gdynia | |
5 | Liszewski Grzegorz | Chwaszczyno | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | LKS Zorza Gdynia | |
6 | NIŻYŃSKA KARINA | GDYNIA | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
7 | Wysocka Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 43 w Gdyni | |
8 | Wysocka Adrianna | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 43 w Gdyni | |
9 | Kunikowski Mateusz | Bojano | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
10 | Harmoza Iga | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | sp26 | |
11 | Harmoza Hubert | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Mikolaj | |
12 | WALENDZIAK Jan | MALBORK | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | Valdano Junior | |
13 | Klukowska Zofia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | przedszkle nr 31 Bajeczka | |
14 | Orzeł Szymon | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP 31 Gdynia | |
15 | Prątnicka Zuzanna | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP 47 Gdynia | |
16 | Prątnicki Miłosz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 47 Gdynia | |
17 | BIAŁOWĄS ALICJA | GDAŃSK | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP nr 70 Gdańsk | |
18 | Buja Marcel | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
19 | Gębala Tola | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | Ekipa Bolka i Lolka | |
20 | Prasek Lea | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
21 | Górecka Emilia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
22 | Liedtke Aleksander | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
23 | Liedtke Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
24 | KOSECKA MONIKA | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
25 | Górski Maciej | Wejherowo | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP6 Wejherowo | |
26 | Górska Małgorzata | Wejherowo | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | SKLA Sopot / SP6 Wejherowo | |
27 | Dziedzic Weronika | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
28 | Świątek Kajetan | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Szkola nr.43 | |
29 | Świątek Jakub | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | Szkola nr.43 | |
30 | CZUCHAJ PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP 43 w Gdyni | |
31 | Popielski Maksymilian | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
32 | Popielska Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
33 | Maszota Basia | Wejherowo | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
34 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
35 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
36 | Keller GRACJAN | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
37 | Niedziela Mateusz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
38 | Niedziela Malwina | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
39 | Niedziela Maja | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
40 | SALEWSKA HANNA | GDYNIA | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Szkoła Podstawowa Liber | |
41 | Grabowski Oskar | gdańsk | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | www.familyweekend.pl | |
42 | Jaskulski Maksymilian | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | Przedszkole 44 (Motylki) | |
43 | Kleina Piotr | Bojano | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
44 | Kleina Maja | Bojano | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
45 | Lisiecka Eliza | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
46 | Lisiecki Piotr | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
47 | Konkel Wiktor | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 28 | |
48 | Makulec Ciemka Hanna | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
49 | Makulec-Ciemka Hanna | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
50 | Dawidowska Martyna | Grabowska Huta | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | SKS Grabowo | |
51 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
52 | Mrozowska Kornelia | Wejherowo | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
53 | Krzyżyńska Aleksandra | Sopot | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | Przedszkole nr 8 Sopot | |
54 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
55 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | Kategoria 17-18 lat (rocznik 2000-1999) | Technikum w Owidzu | |
56 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | ZSP Jabłowo | |
57 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ZSP Jabłowo | |
58 | Stolarczyk Pola | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 44 | |
59 | Czecholińska Emilia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Ognisty Kogut | |
60 | Grabowski Jan | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | Przedszkole nr 44 - MOTYLKI | |
61 | Maciąg Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 44 Gdynia | |
62 | Maciąg Zuzanna | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 44 Gdynia | |
63 | Korybut-Daszkiewicz Dorota | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
64 | Korybut-Daszkiewicz Michał | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
65 | Królak Marta | Gdynia | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SKLA Sopot | ||
66 | Kaczmarek Natalia | Gdansk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | LANG TEAM ŻABIANKA | |
67 | LANG Oliwia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | LANG TEAM ŻABIANKA | |
68 | Rurkowska Zofia | Gdynia | Kategoria maluch z rodzicem | |||
69 | Gandor Piotr | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP31 | |
70 | Gandor Maria | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | SP31 | |
71 | Soszyński Jakub | Rumia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | SP nr 9 Rumia | |
72 | Białas Konrad | Gdynia | Polska | Kategoria 17-18 lat (rocznik 2000-1999) | Zorza Gdynia | |
73 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | sp 47 | |
74 | Kulawczyk Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole nr 19 Gdynia | |
75 | Larysz Małgorzata | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
76 | Urban Paulina | Bojano | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
77 | Urban Maciej | Bojano | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
78 | Kolasa Lea | Reda | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
79 | Jachimska Julianna | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
80 | Walas Daniel | Gdańsk | Portugalia | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
81 | SIUDEK HANNA | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
82 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
83 | Usydus Szymon | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole Ptasie Radio | |
84 | Kozaczuk Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Sp.16 | |
85 | Koliński Jakub | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | SP18 Gdynia | |
86 | Kolińska Aleksandra | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | LKS Zorza | |
87 | Wiśniewski Mateusz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
88 | Cieślińska Zosia | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia | |
89 | Migda Leonard | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole nr 22 w Gdyni | |
90 | Cieślińska Hanna | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | SKLA Sopot | |
91 | Migda Wincenty | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 22 w Gdyni | |
92 | Grabowski Konrad | Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
93 | Pers Amelia | Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
94 | Grydyk Wiktor | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
95 | Pragier Celina | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | Przedszkole nr 44 - MOTYLKI | |
96 | Ziemann Zuzanna | Gdynia | Abchazja | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
97 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | LKS Zorza Gdynia | |
98 | Grydyk Oliwier | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole Nr 6 | |
99 | Ploc Nikola | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
100 | Zakrzewska Paulina | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) |
Wyświetleń: 20395