Puchar Gdyni - Dąbrowa II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Milewska Martyna Gdynia Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3
2 Tatrocka Kamila Gdynia Kategoria maluch z rodzicem
3 Tatrocka Julia Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017)
4 Gabryś Zuzanna Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
5 Teszka Marta Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) SP 31 Gdynia
6 Sierakowski Paweł Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) SP 31 Gdynia
7 Skiba Nadia Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) SP 31 Gdynia
8 Słomion Julia Borkowo Łostowickie Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) Belta Team
9 Słomion Kinga Borkowo Łostowickie Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) Belta Team
10 Przybylska Dominika Stobno Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) UKS BUK Stobno
11 Kelbratowski Ksawier Stobno Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) Szkoła Podstawowa w Stobnie
12 Reichelt Małgorzata Stobno Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) Szkoła Podstawowa w Stobnie
13 Prejc Mikołaj Bojano Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) LKS Zorza Gdynia
14 Kleina Piotr Bojano Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017)
15 Kleina Maja Bojano Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
16 Prątnicka Zuzanna Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009)
17 Prątnicki Miłosz Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
18 TKACZYK Weronika BOJANO Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) Gimnazjum 11 gdynia
19 Janik Zoja Gdynia Kategoria maluch z rodzicem Janik
20 Iwanicka Natalia gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017)
21 Iwanicka Milena gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
22 Grabowski Jan Gdynia Kategoria maluch z rodzicem Przedszkole nr 44 - MOTYLKI
23 Patała Ludwik Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017)
24 NIŻYŃSKA KARINA Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
25 Łagoda Jakub Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) Szkola podstawowa nr31
26 Orzeł Szymon Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) SP 31 Gdynia
27 Rębowski Mateusz Pasłęk Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) Nordic Walking Pasłęk
28 Rębowska Martyna Pasłęk Kategoria maluch z rodzicem Nordic Walking Pasłęk
29 Rębowski Grzegorz Pasłęk Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) Nordic Walking Pasłęk
30 Kreft Anna GDYNIA Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
31 Nierzwicki Mikołaj Starogard Gdański Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
32 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) Szkoła Podstawowa nr 6 Starogard Gdański
33 Labuda Mateusz Jabłowo Kategoria maluch z rodzicem
34 Lokś Piotr Janowo Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) ZSP Jabłowo
35 Krzebietke Lilianna Gdynia Kategoria maluch z rodzicem Przedszkole nr.42 w Gdyni
36 Krzebietke Michał Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) SP Nr 43 w Gdyni
37 Szymański Marcin Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
38 Korybut-Daszkiewicz Dorota Gdynia Kategoria maluch z rodzicem
39 Korybut-Daszkiewicz Michał Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
40 Niedziela Malwina Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017)
41 Niedziela Mateusz Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
42 Niedziela Maja Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009)
43 Kaszubowska Paulina Gdynia Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) LKS Zorza Gdynia
44 Dardzińska Martyna Rumia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) Rezydencja Malucha Rumia
45 Dokrzewska Julia Gdynia Kategoria maluch z rodzicem
46 Dokrzewska Marta Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017)
47 Dokrzewski Adam Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
48 Dokrzewski Michał Gdynia Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007)
49 Białas Oliver Gdynia Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) sp 47
50 Leo Piotr Gdynia Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) LKS ZORZA Gdynia/GIM 23
51 Dawidowska Martyna Grabowska Huta Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) SKS Grabowo
52 Czecholińska Emilia Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
53 Sawirska Izabela Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
54 Harmoza Hubert Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) sp. 26
55 Harmoza Iga Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) sp26 Gdynia
56 Lewandowska Lena Sopot Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017)
57 Klukowska Zofia Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) przedszkole 31
58 Żakowiecki Oskar Pruszcz Gdański Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) AS Piłeczka Pruszcz Gdański
59 Urban Paulina Bojano Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007)
60 Urban Maciej Bojano Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009)
61 Gębala Tola Gdynia Kategoria maluch z rodzicem Ekipa Bolka i Lolka
62 Nawrocka Łucja Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) LKS Zorza Gdynia
63 Nawrocki Łukasz Gdynia Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) LKS Zorza Gdynia
64 Mrozowska Kornelia Wejherowo Kategoria maluch z rodzicem
65 Wysocka Natalia Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) SP 43 w Gdyni
66 Wysocka Adrianna Gdynia Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) SP 43 w Gdyni
67 Szulc Marcel Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009)
68 Szczepańska Zuzanna Gdańsk Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) Edu Przedszkole
69 Szczepański Filip Gdańsk Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) SP 1 Gdańsk
70 Usydus Szymon Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017)
71 Grabowski Oskar gdańsk Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) www.familyweekend.pl
72 Grande Maria Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) BigYellowFoot Adventure Team
73 Skowronek Bartosz Borkowo Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) SP Borkowo
74 Skowronek Amelka Borkowo Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) SP Borkowo
75 Królak Marta Gdynia Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007)
76 Gandor Piotr Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) SP31
77 Gandor Maria Gdynia Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) SP31
78 Białas Konrad Gdynia Kategoria 17-18 lat (rocznik 2000-1999) Zorza Gdynia
79 Białas Oliver Gdynia Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) sp 47
80 Larysz Małgorzata Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) SP 40 Gdynia
81 Grabowski Konrad Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
82 SIUDEK HANNA Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
83 Lewandowski Miłosz Sopot Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
84 Wiśniewski Mateusz Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
85 Pers Amelia Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007)
86 Pragier Celina Gdynia Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) MercuryWeb
87 Ziemann Zuzanna Gdynia Kategoria maluch z rodzicem
88 Zieliński Krzysztof Gdynia Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) LKS Zorza Gdynia
89 Ploc Nikola Gdynia Kategoria maluch z rodzicem
90 Kołodziej Mateusz Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
91 Janik Dima Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
92 Weremjewicz Zosia Gdynia Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) Sp 16 Gdynia
93 Labudda Cezary Wejherowo Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009)
94 Myszka Marta Nowa Karczma Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) Nowa Karczma
95 Myszka Mateusz Nowa Karczma Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) UKS Nowa Karczma
96 Krefta Roksana Kłosowo Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) SP CZECZEWO
97 Cyman Patrycja Gdynia Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012)
98 Cyman Kamil Gdynia Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007)
99 Dłużniewska Wiktoria Malbork Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) Active Malbork
100 Ścibiorska Maja Borkowo Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) GTS Borkowo


Wyświetleń: 14398

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ