Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabryś Zuzanna | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
2 | Teszka Marta | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 31 Gdynia | |
3 | Skiba Nadia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 31 Gdynia | |
4 | Słomion Kinga | Borkowo Łostowickie | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Belta Team | |
5 | Kleina Maja | Bojano | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
6 | Prątnicki Miłosz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
7 | Paszko Weronika | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Szkoła Podstawowa nr 29 | |
8 | Iwanicka Milena | gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
9 | NIŻYŃSKA KARINA | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
10 | Borowska Laura | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 31 Gdynia | |
11 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Nordic Walking Pasłęk | |
12 | Kreft Anna | GDYNIA | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
13 | Nierzwicki Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
14 | Krzebietke Michał | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP Nr 43 w Gdyni | |
15 | Szymański Marcin | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
16 | Korybut-Daszkiewicz Michał | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
17 | Niedziela Mateusz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
18 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | |||
19 | Czecholińska Emilia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
20 | Krzyżyńska Aleksandra | Sopot | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
21 | Górski Tobiasz | Pogórze | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP Pogórze | |
22 | Sawirska Izabela | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
23 | Harmoza Hubert | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | sp. 26 | |
24 | Wysocka Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 43 w Gdyni | |
25 | Skowronek Amelka | Borkowo | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP Borkowo | |
26 | Larysz Małgorzata | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 40 Gdynia | |
27 | Grabowski Konrad | Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
28 | Jachimska Julianna | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
29 | SIUDEK HANNA | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
30 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
31 | Wiśniewski Mateusz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
32 | Kołodziej Mateusz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
33 | Zakrzewski Piotr | gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
34 | Janik Dima | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
35 | Cyman Patrycja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
36 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | GTS Borkowo | |
37 | Kowalska Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
38 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | TURBO ŚLIMAKI | |
39 | Majsterek Mikołaj | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Szkoła Podstawowa nr 53 w Gdyni | |
40 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
41 | Mika Piotr | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | TURBO ŚLIMAKI | |
42 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Marchewka | |
43 | Wojewódka Jaśmina | Gdyni | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
44 | Myśliwiec Anna Maria | Elbląg | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Akademia Piłki Ręcznej Elbląg | |
45 | Pestka Antoni | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
46 | Pestka Ignacy | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
47 | Maras Wiktoria | Siemirowice | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
48 | Zakrzewska Karolina | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
49 | ENGLERT SZYMON | GDYNIA | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 29 w Gdyni | |
50 | Tokarczyk Piotr | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 44 Gdynia | |
51 | Gołębiowska Zoja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
52 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | OSP Kłosowo | |
53 | Jedrusik Ignacy | gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
54 | Węgrzyńska Daria | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa | |
55 | Kwiatkowski Jakub | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
56 | Popławska Maja | Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
57 | Szydłowski Olaf | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
58 | Krompiewska Nina | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole 46 | |
59 | Moskwa Laura | Kolbudy | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
60 | Skoczeń Weronika | Reda | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
61 | Pelczar Franciszek | Gdansk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Szkola Podstawowa nr 19 Gdynia | |
62 | Pisarek Łucja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Complexsports | |
63 | Ćwiklińska Julia | GDYNIA | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
64 | Sankowska Natalia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 19 Gdynia | |
65 | Dobrzyński Dariusz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 31 Gdynia | |
66 | Hellich Kacper | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
67 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | OSP Kłosowo | |
68 | Gitner Maksymilian | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Szkoła Podst. nr 34 | |
69 | Sobocińska Zuzanna | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
70 | OLEKSAK MATEUSZ | GDYNIA | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | PRZEDSZKOLE NR19 GDYNIA | |
71 | Chyrek Krzysztof | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
72 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |
73 | Szymichowski Marcin | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |
74 | Sobiczewska Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole Nr 6 | |
75 | Daniluk Filip | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
76 | Kowalik Maja | Rumia | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | |||
77 | Kosiorowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
78 | Kuczkowski Mateusz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | TURBO ŚLIMAKI | |
79 | Skrzypkowska Maja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
80 | Świeżyński Adam | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | BigYellowFoot Adventure Team | |
81 | Łukaszewski Filip | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
82 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
83 | Wiśniewski Dawid | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Arka Gdynia | |
84 | Car Alicja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SP 28 Gdynia | |
85 | WALĘCKI KAMIL | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | PRZEDSZKOLE NR 18 W GDYNI | |
86 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
87 | KARBOWNIK AGATA | SUCHY DWÓR | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SORBONKA | |
88 | Wanta Piotr | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | WANTA Team | |
89 | Nikodemczyk Szymon | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | BigYellowFoot Adventure Team | |
90 | Nikodemczyk Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | BigYellowFoot Adventure Team | |
91 | Truszkowska Amelia | Rumia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | Przedszkole Rezydencja Malucha | |
92 | Winnicka Amelia | gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
93 | Paschke Marysia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ShipCup | |
94 | Kowalska Dagmara | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
95 | Jezierski Aleksander | Gdańsk | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | SAAB Team |
Wyświetleń: 20113