Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pestka Ignacy | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
2 | Pestka Antoni | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
3 | Wojewódka Jagoda | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
4 | Wojewódka Jaśmina | Gdyni | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
5 | TWAROWSKA KALINA | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
6 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
7 | Kowalska Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
8 | Kowalska Wanda | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
9 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
10 | Cyman Kamil | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
11 | Cyman Patrycja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
12 | Labudda Cezary | Wejherowo | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
13 | Janik Dima | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
14 | Zakrzewski Piotr | gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
15 | Zakrzewska Paulina | gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
16 | Kołodziej Mateusz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
17 | Ploc Nikola | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
18 | Ziemann Zuzanna | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
19 | Pers Amelia | Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
20 | Wiśniewski Mateusz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
21 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
22 | SIUDEK HANNA | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
23 | Jachimska Julianna | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
24 | Grabowski Konrad | Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
25 | Królak Marta | Gdynia | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | |||
26 | Usydus Szymon | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
27 | Szulc Marcel | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
28 | Mrozowska Kornelia | Wejherowo | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
29 | Urban Maciej | Bojano | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
30 | Urban Paulina | Bojano | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
31 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
32 | Sawirska Izabela | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
33 | Górski Hubert | Pogórze | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
34 | Krzyżyńska Aleksandra | Sopot | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
35 | Krzyżyńska Anna | Sopot | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
36 | Czecholińska Emilia | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
37 | Dokrzewski Michał | Gdynia | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | |||
38 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | |||
39 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
40 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
41 | Niedziela Maja | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
42 | Niedziela Mateusz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
43 | Niedziela Malwina | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
44 | Korybut-Daszkiewicz Michał | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
45 | Korybut-Daszkiewicz Dorota | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
46 | Szymański Marcin | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
47 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
48 | Nierzwicki Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
49 | Kreft Anna | GDYNIA | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
50 | NIŻYŃSKA KARINA | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
51 | Patała Ludwik | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
52 | Iwanicka Milena | gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
53 | Iwanicka Natalia | gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
54 | Szalczewska Lena | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
55 | KLOSKOWSKI DAWID | BOJANO | Polska | Kategoria 14-16 lat (roczniki 2001-2003) | ||
56 | Prątnicki Miłosz | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
57 | Prątnicka Zuzanna | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
58 | Kleina Maja | Bojano | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
59 | Kleina Piotr | Bojano | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
60 | Gabryś Zuzanna | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
61 | Tatrocka Julia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
62 | Tatrocka Kamila | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
63 | Klinkosz Alicja | Koleczkowo | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | ||
64 | Marat Grzegorz | Rumia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
65 | Kowalska Dagmara | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
66 | Kowalska Klaudia | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
67 | Marat Agnieszka | Rumia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
68 | Winnicka Amelia | gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
69 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
70 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
71 | Stępińska Kornelia | Reda | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
72 | Gołaszewska Magda | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
73 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
74 | Łukaszewski Filip | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
75 | du Chatinier Dorota | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
76 | Świeżyńska Urszula | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
77 | Skrzypkowska Maja | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
78 | Skrzypkowski Dominik | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
79 | Skrzypkowska Daria | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
80 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | ||
81 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Kategoria 12-13 lat (roczniki 2004-2005) | ||
82 | Tatrocka Julia | Pogórze | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
83 | Kosiorowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
84 | Kowalik Maja | Rumia | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | |||
85 | Daniluk Filip | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
86 | Chyrek Krzysztof | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
87 | TWAROWSKA KALINA | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
88 | Adamowska Dominika | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
89 | Adamowska Zofia | Gdynia | Polska | Kategoria 8-9 lat (roczniki 2008-2009) | ||
90 | stefan-birkowski Fabian | gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) | ||
91 | Sobocińska Zuzanna | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
92 | Hellich Kacper | Gdynia | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
93 | Hellich Kajetan | Gdynia | Polska | Kategoria maluch z rodzicem | ||
94 | Czechowski Karol | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
95 | Sawirski Jakub | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
96 | Dombrowski Igor | Gdynia | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
97 | Ćwiklińska Julia | GDYNIA | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
98 | Ćwikliński Miłosz | GDYNIA | Polska | Kategoria 10-11 lat (roczniki 2006-2007) | ||
99 | Skoczeń Weronika | Reda | Polska | Kategoria 5-7 lat (roczniki 2010-2012) | ||
100 | Kunda Aleksander | Gdynia | Polska | Kategoria 0-4 lata (roczniki 2013-2017) |
Wyświetleń: 20115