Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Knut Małgorzata Wejherowo Udział w maratonie Grupa TARGET opłacono on-line
2 Kaleta Michał Szpęgawsk Udział w maratonie opłacono on-line
3 Wójtowicz Paweł Rumia Udział w maratonie Federal Mogul Race Team opłacono on-line
4 Formela Arkadiusz Bolszewo Udział w maratonie 4Meister Team opłacono on-line
5 Pakuła Piotr Sopot Udział w maratonie GOOD RIDE opłacono on-line
6 Galek Gustaw Gdynia Udział w maratonie Ten TeGes Team opłacono on-line
7 Galek Tomasz Gdynia Udział w maratonie Ten TeGes Team opłacono on-line
8 Niklas Tomasz Kartuzy Udział w maratonie GOOD RIDE opłacono on-line
9 Fira Adam Gdańsk Udział w maratonie Schneider Electric MTB opłacono on-line
10 Superson Marcin Gdynia Udział w maratonie opłacono on-line
11 Pogorzelski Jarek Pszczółki Udział w maratonie 5-10-15 opłacono on-line
12 Marzejon Mikołaj Chłapowo Udział w maratonie KLIF MTB CHŁAPOWO opłacono on-line
13 Marzejon Dariusz Chłapowo Udział w maratonie KLIF MTB TEAM
14 Jastrzębski Marcin Gdańsk Udział w maratonie Quick Step Floors Pro Cycling Team
15 Jagodziński Tomasz Czaple Udział w maratonie CZAPLE opłacono on-line
16 Henig Wojciech Reda Udział w maratonie Norda Active Team opłacono on-line
17 Romanowska Agnieszka Rumia Udział w maratonie Norda Active Team opłacono on-line
18 Wesołowski Artur Gdańsk Udział w maratonie opłacono on-line
19 Bertrand Krzysztof Gdynia Udział w maratonie opłacono on-line
20 Anolik Czesław Gdańsk Udział w maratonie Old School MTB Gdańsk opłacono on-line
21 Wydrowska Elżbieta Gdańsk Udział w maratonie DiverseExtremeTeam
22 Cierliński Bartosz Gdynia Udział w maratonie Norda Active Team opłacono on-line
23 Kamiński Bartłomiej Darzlubie Udział w maratonie PUCKA GRUPA ROWEROWA opłacono on-line
24 Kostuch Dorota Kościerzyna Udział w maratonie Mtb Start Kartuzy
25 Morawski Piotr Gdynia Udział w maratonie Banach Sport Team opłacono on-line
26 Piekarski Paweł Postolowo Udział w maratonie Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
27 Szczęsny Tomasz Banino Udział w maratonie Bike Team Człuchów
28 Wiszecki Adam Suchy Dwór Udział w maratonie opłacono on-line
29 Kutzmer Marcin Godętowo Udział w maratonie LTS LĘBORK
30 Mencel Adrian Wejherowo Udział w maratonie Norda Active Team opłacono on-line
31 Potrykus Filip Chłapowo Udział w maratonie KLIF MTB TEAM opłacono on-line
32 Potrykus Jan Chłapowo Udział w maratonie KLIF MTB TEAM opłacono on-line
33 Fijołek Jarek Gdańsk Udział w maratonie opony3miasto.pl opłacono on-line
34 Szymczycha Zbigniew Zajazd Korona TEAM Udział w maratonie ZAJAZD KORONA TEAM
35 Iwaszkiewicz Mikołaj Strzebielino Udział w maratonie Bike Team Człuchów
36 Tkaczyk Marcin Puck Udział w maratonie opłacono on-line
37 STYN MATEUSZ SŁAWOSZYNKO Udział w maratonie opłacono on-line
38 Kowal Borys WEJHEROWO Udział w maratonie
39 Kotarski Jacek Gdańsk Udział w maratonie opłacono on-line
40 WIELICKI TOMASZ GDAŃSK Udział w maratonie
41 Słomczewski Rafał Gdynia Udział w maratonie team.ase.com.pl opłacono on-line
42 florczuk marek gdynia Udział w maratonie opłacono on-line
43 Lipski Marcin Jastrzębia Góra Udział w maratonie opłacono on-line
44 Ruczyński Radosław Elbląg Udział w maratonie Hydropress KM Bike MTB Team Elbląg
45 Repiński Tomasz Gdynia Udział w maratonie EDF Trek Gdynia
46 Zwierz Krzysztof Wejherowo Udział w maratonie opłacono on-line
47 Skałecki Tomasz Reda Udział w maratonie Norda Active Team opłacono on-line
48 JARZYNKA Robert Gdańsk Udział w maratonie team.ase.com.pl opłacono on-line
49 Rogowski Jacek Kościerzyna Udział w maratonie KSR Kościerzyna opłacono on-line
50 Czernialis Rimas Rumia Udział w maratonie Norda Active Team opłacono on-line
51 Fusowski Sebastian Wejherowo Udział w maratonie NORDA Active Team opłacono on-line
52 Bagiński Olgierd Gdynia Udział w maratonie NORDA Active Team
53 Kurzyński Piotr Gdańsk Udział w maratonie opłacono on-line
54 Osmański Bartłomiej Elblag Udział w maratonie VO2max MTB Team
55 Przestrzelski Piotr Gdańsk Udział w maratonie BST RiK opłacono on-line
56 Sykuła Marcin Gdynia Udział w maratonie BST RiK opłacono on-line
57 Szerla Tomasz Gościcino Udział w maratonie
58 Hoge Rafał Puck Udział w maratonie Pucka Grupa Rowerowa opłacono on-line
59 Frymark Marcin Reda Udział w maratonie opłacono on-line
60 Lidzbarska Beata Luzino Udział w maratonie Omega Fitness&Gym
61 Joskowska Iwona Luzino Udział w maratonie Omega Fitness&Gym
62 Latański Radoslaw Kusice Udział w maratonie opłacono on-line
63 Wiśniewski Dariusz Gdynia Udział w maratonie opłacono on-line
64 Ciba Damian Rumia Udział w maratonie TA KO TEAM opłacono on-line
65 Janczewski Robert Gdańsk Udział w maratonie opłacono on-line
66 WALCZAK Mariusz Rybno-Gniewino Udział w maratonie Norda Active Team opłacono on-line
67 KACMAJOR WIKTOR KĄPINO Udział w maratonie GRUPA TARGET opłacono on-line
68 Szul Bartłomiej Gdynia Udział w maratonie opłacono on-line
69 Kacmajor Tomasz Gdańsk Udział w maratonie Grupa TARGET opłacono on-line
70 Świątek Bartłomiej Tczew Udział w maratonie opłacono on-line
71 Bejm Joanna Gdynia Udział w maratonie opłacono on-line
72 Markowski Dariusz Gdańsk Udział w maratonie RACK TEAM MTB opłacono on-line
73 Moenert Remigiusz Gdańsk Udział w maratonie Pony Girl TEAM opłacono on-line
74 Kilichowski Grzegorz Tczew Udział w maratonie
75 Bohn Zbigniew Suchy Dwór Udział w maratonie opłacono on-line
76 Kulling Monika Gnieżdżewo Udział w maratonie Klif MTB Team opłacono on-line
77 Kostuch Michał pomorskie Udział w maratonie FTI Racing Team
78 Grzesik Stanisław Gdynia Udział w maratonie NORDA ACTIVE TEAM opłacono on-line
79 RUTKOWSKI GRZEGORZ WEJHEROWO Udział w maratonie opłacono on-line
80 Albecki Witold Wejherowo Udział w maratonie opłacono on-line
81 Śliwiński Dariusz Gdańsk Udział w maratonie opłacono on-line
82 Śliwińska Natalia Gdańsk Udział w maratonie Belta Team opłacono on-line
83 Tomaszewski Tomasz Słupsk Udział w maratonie opłacono on-line
84 Gardzielewski Artur Gdańsk Udział w maratonie VO2max MTB Team opłacono on-line
85 Borzęcki Ryszard Zielona Wies Udział w maratonie niezrzeszony opłacono on-line
86 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk Udział w maratonie opłacono on-line
87 Biedunkiewicz Robert Gdynia Udział w maratonie solarium Kikada opłacono on-line
88 Chyliński Andrzej Gdańsk Udział w maratonie
89 TOKMINA Aleksander sopot 81-813 MALOPOLSKA 31 A Udział w maratonie zajazd korona team opłacono on-line
90 Olszewska Karina Gdynia Udział w maratonie opłacono on-line
91 Olszewski Adam Gdynia Udział w maratonie opłacono on-line
92 Dobosz Romuald Ustka Udział w maratonie KB "Tupot" Ustka opłacono on-line
93 Rohda Kazimierz Wejherowo Udział w maratonie opłacono on-line
94 Śliwka Wioletta Gdańsk Udział w maratonie 12.BBSP opłacono on-line
95 Gorazdowska Katarzyna Kłanino Udział w maratonie KLIF MTB CHŁAPOWO opłacono on-line
96 gorazdowski Filip Kłanino Udział w maratonie KLIF MTB CHŁAPOWO opłacono on-line
97 Gorazdowski Marcin Kłanino Udział w maratonie KLIF MTB TEAM opłacono on-line
98 Kwaśniak Zdzisław Słupsk Udział w maratonie Piast Słupsk opłacono on-line
99 Łukasik Renata Gdynia Udział w maratonie opłacono on-line
100 Łukasik Artur Gdynia Udział w maratonie opłacono on-line


Wyświetleń: 10203

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ