Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gierszewski Sławomir | Kąpino | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
2 | Zielonka Grzegorz | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | ||
3 | Kowalski Marcin | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | ||
4 | Waleńczak Tomasz | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
5 | Trzcinski Dariusz | Gdansk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
6 | Fuczko Marek | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
7 | Ciesielski Witold | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | ||
8 | JAKUSZ PRZEMYSŁAW | WEJHEROWO | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
9 | Lanc Damian | Leśniewo | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
10 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Polska | Udział w maratonie | ||
11 | Gizela Michał | Kartuzy | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
12 | Frelichowska Joanna | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
13 | Łukasik Artur | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
14 | Łukasik Renata | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
15 | Rohda Kazimierz | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
16 | Olszewski Adam | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
17 | Olszewska Karina | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
18 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | ||
19 | Karbownik Piotr | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
20 | Kaczmarek Krzysztof | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
21 | Kurzyński Krystian | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
22 | Tomaszewski Tomasz | Słupsk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
23 | Śliwiński Dariusz | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
24 | Albecki Witold | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
25 | Nebeling Wojciech | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
26 | RUTKOWSKI GRZEGORZ | WEJHEROWO | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
27 | Bohn Zbigniew | Suchy Dwór | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
28 | Kilichowski Grzegorz | Tczew | Polska | Udział w maratonie | ||
29 | Bejm Joanna | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
30 | Świątek Bartłomiej | Tczew | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
31 | Szul Bartłomiej | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
32 | Janczewski Robert | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
33 | Wiśniewski Dariusz | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
34 | Latański Radoslaw | Kusice | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
35 | Frymark Marcin | Reda | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
36 | Szerla Tomasz | Gościcino | Polska | Udział w maratonie | ||
37 | Kurzyński Piotr | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
38 | Zwierz Krzysztof | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
39 | Lipski Marcin | Jastrzębia Góra | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
40 | florczuk marek | gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
41 | WIELICKI TOMASZ | GDAŃSK | Polska | Udział w maratonie | ||
42 | Kotarski Jacek | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
43 | Kowal Borys | WEJHEROWO | Polska | Udział w maratonie | ||
44 | STYN MATEUSZ | SŁAWOSZYNKO | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
45 | Tkaczyk Marcin | Puck | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
46 | Wiszecki Adam | Suchy Dwór | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
47 | Stasik Łukasz | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
48 | Czerniawski Piotr | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
49 | SUPERSON PIOTR | GDYNIA | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
50 | Bertrand Krzysztof | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
51 | Wesołowski Artur | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
52 | Matusewicz Marian | Białogóra | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
53 | Superson Marcin | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
54 | Kaleta Michał | Szpęgawsk | Polska | Udział w maratonie | opłacono on-line | |
55 | Tylak Grzegorz | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | 1-2-3 | opłacono on-line |
56 | Śliwka Wioletta | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | 12.BBSP | opłacono on-line |
57 | Formela Arkadiusz | Bolszewo | Polska | Udział w maratonie | 4Meister Team | opłacono on-line |
58 | Pogorzelski Jarek | Pszczółki | Polska | Udział w maratonie | 5-10-15 | opłacono on-line |
59 | Tomaszewska Kinga | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | AMW | opłacono on-line |
60 | Morawski Piotr | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | Banach Sport Team | opłacono on-line |
61 | Reca Elżbieta | Mądrzechowo | Polska | Udział w maratonie | Baszta Bytów Masters | |
62 | Śliwińska Natalia | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | Belta Team | opłacono on-line |
63 | Iwaszkiewicz Mikołaj | Strzebielino | Polska | Udział w maratonie | Bike Team Człuchów | |
64 | Szczęsny Tomasz | Banino | Polska | Udział w maratonie | Bike Team Człuchów | |
65 | Iwaszko Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Udział w maratonie | Bikeboys.pl Cadmario Team | |
66 | Sykuła Marcin | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | BST RiK | opłacono on-line |
67 | Przestrzelski Piotr | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | BST RiK | opłacono on-line |
68 | Jagodziński Tomasz | Czaple | Polska | Udział w maratonie | CZAPLE | opłacono on-line |
69 | Wydrowska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | DiverseExtremeTeam | |
70 | Piekarski Paweł | Postolowo | Polska | Udział w maratonie | Dolina Noteci Racing Team | opłacono on-line |
71 | Tur Ireneusz | Żukowo | Polska | Udział w maratonie | DOMAX Racing Team | opłacono on-line |
72 | Repiński Tomasz | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | EDF Trek Gdynia | |
73 | Wójtowicz Paweł | Rumia | Polska | Udział w maratonie | Federal Mogul Race Team | opłacono on-line |
74 | Sieroński Marcin | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | FTI Racing Team | opłacono on-line |
75 | Górska-Sierońska Wioleta | Gdynia | Polska | Udział w maratonie | FTI Racing Team | opłacono on-line |
76 | Kostuch Michał | pomorskie | Polska | Udział w maratonie | FTI Racing Team | |
77 | Niklas Tomasz | Kartuzy | Polska | Udział w maratonie | GOOD RIDE | opłacono on-line |
78 | Pakuła Piotr | Sopot | Polska | Udział w maratonie | GOOD RIDE | opłacono on-line |
79 | Rzepa Michał | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | Grupa TARGET | opłacono on-line |
80 | Kacmajor Tomasz | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | Grupa TARGET | opłacono on-line |
81 | KACMAJOR WIKTOR | KĄPINO | Polska | Udział w maratonie | GRUPA TARGET | opłacono on-line |
82 | Knut Małgorzata | Wejherowo | Polska | Udział w maratonie | Grupa TARGET | opłacono on-line |
83 | Ruczyński Arkadiusz | Elbląg | Polska | Udział w maratonie | Hydropress KM Bike MTB Team Elbląg | |
84 | Ruczyński Radosław | Elbląg | Polska | Udział w maratonie | Hydropress KM Bike MTB Team Elbląg | |
85 | Dobosz Romuald | Ustka | Polska | Udział w maratonie | KB "Tupot" Ustka | opłacono on-line |
86 | gorazdowski Filip | Kłanino | Polska | Udział w maratonie | KLIF MTB CHŁAPOWO | opłacono on-line |
87 | Gorazdowska Katarzyna | Kłanino | Polska | Udział w maratonie | KLIF MTB CHŁAPOWO | opłacono on-line |
88 | Marzejon Mikołaj | Chłapowo | Polska | Udział w maratonie | KLIF MTB CHŁAPOWO | opłacono on-line |
89 | Dietrich Dawid | Kłanino | Polska | Udział w maratonie | KLIF MTB TEAM | opłacono on-line |
90 | Piepka Sławomir | Leśniewo | Polska | Udział w maratonie | KLIF MTB TEAM | opłacono on-line |
91 | Kortas Paweł | Jastrzębia Góra | Polska | Udział w maratonie | KLIF MTB TEAM | |
92 | Gorazdowski Marcin | Kłanino | Polska | Udział w maratonie | KLIF MTB TEAM | opłacono on-line |
93 | Kulling Monika | Gnieżdżewo | Polska | Udział w maratonie | Klif MTB Team | opłacono on-line |
94 | Potrykus Jan | Chłapowo | Polska | Udział w maratonie | KLIF MTB TEAM | opłacono on-line |
95 | Potrykus Filip | Chłapowo | Polska | Udział w maratonie | KLIF MTB TEAM | opłacono on-line |
96 | Marzejon Dariusz | Chłapowo | Polska | Udział w maratonie | KLIF MTB TEAM | |
97 | Rogowski Jacek | Kościerzyna | Polska | Udział w maratonie | KSR Kościerzyna | opłacono on-line |
98 | Kutzmer Marcin | Godętowo | Polska | Udział w maratonie | LTS LĘBORK | |
99 | Jóźwiak Adrian | Gdańsk | Polska | Udział w maratonie | MARZYCIEL | opłacono on-line |
100 | Kostuch Dorota | Kościerzyna | Polska | Udział w maratonie | Mtb Start Kartuzy |
Wyświetleń: 12907