Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilczyńska Małgorzata | Warszawa | Polska | Start w marszu | ||
2 | GAWINKOWSKA BEATA | SIEDLCE | Polska | Start w marszu | ||
3 | Słowińska Julia | Siedlce | Polska | Start w marszu | PG nr 2 Siedlce | |
4 | Krzyżanowska Natalia | Siedlce | Polska | Start w marszu | Szkoła Podstawowa nr 10 | |
5 | Milcz Oliwia | Siedlce | Polska | Start w marszu | Szkoła Podstawowa nr 10 | |
6 | Zwolińska Wiktoria | Siedlce | Polska | Start w marszu | Publiczne Gimnazjum nr 4 | |
7 | Gryglak Krystian | Siedlce | Polska | Start w marszu | Szkoła Podstawowa nr 10 | |
8 | Badurka Magda | Siedlce | Polska | Start w marszu | Szkoła Specjalna | |
9 | Grzegorczyk Michał | Siedlce | Polska | Start w marszu | Zespół Szkół nr 1 w Sokołowie | |
10 | Milcz Jagoda | Siedlce | Polska | Start w marszu | Szkoła Podstawowa nr 10 | |
11 | Konopka Gabriel | Siedlce | Polska | Start w marszu | Szkoła Podstawowa nr 10 | |
12 | Łukasiuk Przemek | Siedlce | Polska | Start w marszu | Szkoła Podstawowa nr 10 | |
13 | Milcz Nikola | Siedlce | Polska | Start w marszu | Szkoła Podstawowa nr 10 | |
14 | Milcz Patryk | Siedlce | Polska | Start w marszu | Publiczne Gimnazjum nr 4 | |
15 | Graniszewska Katarzyna | Siedlce | Polska | Start w marszu | "Mistrzowski Team" | |
16 | Domańska Ewelina | Siedlce | Polska | Start w marszu | ||
17 | Chmieliński Grzegorz | Siedlce | Polska | Start w marszu | "Mistrzowski Team" | |
18 | Lukawska Aleksandra | Warszawa | Polska | Start w marszu | ||
19 | Maciak Ewa | Siedlce | Polska | Start w marszu | ||
20 | Kwaśna Małgorzata | Radzyń Podlsaki | Polska | Start w marszu | Chodze z sercem | |
21 | Kwaśny Tomasz | Radzyń Podlsaki | Polska | Start w marszu | Chodze z sercem | |
22 | Witczuk Aleksandra | Siedlce | Polska | Start w marszu | Luki Team Siedlce | |
23 | Troniarz Stanisław | Raszyn | Polska | Start w marszu | ||
24 | Ługowska Agnieszka | Kopcie | Polska | Start w marszu | Luki Team Siedlce | |
25 | Sasim Renata | Grębków | Polska | Start w marszu | Luki Team Siedlce | |
26 | Bim-Korczak Jadwiga | Jabłonna | Polska | Start w marszu | Luki Team Siedlce | |
27 | Chmielewski Antek | Międzyrzec Podlaski | Polska | Start w marszu | Fundacja "W te pędy" | |
28 | Kulik Karol | Siedlce | Polska | Start w marszu | Kulik TEAM | |
29 | Tomas Ela | siedlce | Polska | Start w marszu | ||
30 | Kowalczyk Mateusz | Dąbrowa | Polska | Start w marszu | UPH Siedlce | |
31 | Romańczuk Agnieszka | Siedlce | Polska | Start w marszu | Luki Team Siedlce | |
32 | Bortnowska Karolina | Siedlce | Polska | Start w marszu | PG nr 2 Siedlce | |
33 | Janaszek Anna | Łuków | Polska | Start w marszu | Wędrujące Kije | |
34 | Ilczuk Julia | Siedlce | Polska | Start w marszu | PG nr2 Siedlce | |
35 | Czubaszek Wojciech | Łuków | Polska | Start w marszu | Wędrujące Kije | |
36 | Lato Agnieszka | Łuków | Polska | Start w marszu | Wędrujące Kije | |
37 | Wróbel Łukasz | Miedzyrzec Podlaski | Polska | Start w marszu | Fundacja "W te pędy" | |
38 | Jendruchniewicz Katarzyna | Miedzyrzec Podlaski | Polska | Start w marszu | Fundacja | |
39 | Rozenkiewicz Łukasz | Miedzyrzec Podlaski | Polska | Start w marszu | Fundacja "W te pędy" | |
40 | Rychlik Fabian | Miedzyrzec Podlaski | Polska | Start w marszu | Fundacja "W te pędy" | |
41 | Rychlik Magdalena | Miedzyrzec Podlaski | Polska | Start w marszu | Fundacja "W te pędy" | |
42 | Rychlik Grzegorz | Miedzyrzec Podlaski | Polska | Start w marszu | Fundacja "W te pędy" | |
43 | Polkowska Katarzyna | Siedlce | Polska | Start w marszu | Luki Team Siedlce | |
44 | Wetoszka Piotr Wetoszka | Biala Podlaska | Polska | Start w marszu | ||
45 | Głowacki Jarosław | Siedlce | Polska | Start w marszu | skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała | |
46 | SZULC Jarosław | BYDGOSZCZ | Polska | Start w marszu | Marsz Po Zdrowie | |
47 | Szymczyk Magdalena | Siedlce | Polska | Start w marszu | Dynamic | |
48 | Łyskiewicz Janusz | Rzeczyca | Polska | Start w marszu | ||
49 | Łyskiewicz Hela Helcia | Rzeczyca | Polska | Start w marszu | ||
50 | błażejczyk dominika | Siedlce | Polska | Start w marszu | Luki Team Siedlce | |
51 | Tylutki Agnieszka | Tarnobrzeg | Polska | Start w marszu | UKS Siedleszczany Nordic Walking | |
52 | Szulc Helena | Poznań | Polska | Start w marszu | Marsz Po Zdrowie/ Nordic Walking Poland | |
53 | Szulc Marcin | Poznań | Polska | Start w marszu | Marsz Po Zdrowie/ Nordic Walking Poland | |
54 | Tuzimek Jakub | Kurów | Polska | Start w marszu | ||
55 | Ścibior Robert | Klementowice | Polska | Start w marszu | ||
56 | Tuzimek Agata | Kurów | Polska | Start w marszu | ||
57 | Prekurat Marzena | Siedlce | Polska | Start w marszu | Luki Team | |
58 | Szczygielski Paweł | Siedlce | Polska | Start w marszu | Luki Team Siedlce | |
59 | Wasiluk Beata Wasiluk | Białki | Polska | Start w marszu | LUKI TEAM | |
60 | GRUDZIŃSKA AGNIESZKA | SIEDLCE | Polska | Start w marszu | ||
61 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Start w marszu | Luki Team Siedlce | |
62 | Zacharczuk Zofia | Siedlce | Polska | Start w marszu | luki team Siedlce | |
63 | Łuniewska Anna | Warszawa | Polska | Start w marszu | ||
64 | Gręziak Ewa | Siedlce | Polska | Start w marszu | YULO RUN TEAM SIEDLCE | |
65 | Kornicki Robert | Pruszków | Polska | Start w marszu | ||
66 | Kornicka Aneta | pruszkow | Polska | Start w marszu | ||
67 | Kulik Adam | Łukow | Polska | Start w marszu | niezrzeszony | |
68 | Hajnus Wojciech | Warszawa | Polska | Start w marszu | Dynamic | |
69 | Soszyńska Agnieszka | Suchożebry | Polska | Start w marszu | Suchożebry | |
70 | Myśliński Leszek | Siedlce | Polska | Start w marszu | ||
71 | Kryszczuk Kacper | Siedlce | Polska | Start w marszu | LUKI TEAM SIEDLCE | |
72 | Kryszczuk Krzysztof | Siedlce | Polska | Start w marszu | LUKI TEAM SIEDLCE | |
73 | Nietrzebka Paweł | Międzyborów | Polska | Start w marszu | ||
74 | Nietrzebka Aleksandra | Międzyborów | Polska | Start w marszu | ||
75 | Olszańska Krystyna | Biała Podlaska | Polska | Start w marszu | Biała Biega Sekcja Nordic Walking | |
76 | Szostek Anna | Siedlce | Polska | Start w marszu | Luki Team Siedlce | |
77 | Serafin Anna | Wrzawy | Polska | Start w marszu | Fece Nordic Walking Team / UKS Siedleszczany Nordic Walking | |
78 | Szewczyk Agnieszka | Warszawa | Polska | Start w marszu | Face Nordic Walking Team | |
79 | Szewczyk Marek | Warszawa | Polska | Start w marszu | Face Nordic Walking Team | |
80 | Witczuk Łukasz | Siedlce | Polska | Start w marszu | Luki Team Siedlce | |
81 | Jagieła Paweł | Biała Podlaska | Polska | Start w marszu | Biała Biega | |
82 | Deląg Jakub | Piotrków Trybunalski | Polska | Start w marszu | Luki Team Siedlce | |
83 | Marczyk Jerzy Paweł | Warszawa | Polska | Start w marszu | Face Nordic Walking Team | |
84 | Te Andrzej | Tarnobrzeg | Polska | Start w marszu | Face Nordic Walking Team / UKS Siedleszczany Nordic Walking |
Wyświetleń: 7610