Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marmurowicz Krystian | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | Silesia Running Team | opłacono | |
2 | Hospod Marta | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
3 | Janczura Marcin | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
4 | Sabuda lucjan | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | irons tychy | opłacono | |
5 | WOSZCZYŃSKA NATALIA | Gliwice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
6 | Smakosz Wojciech | Chorzów | Bieg Dzika, pozostali | |||
7 | Nagórska Karolina | Katowice | Bieg Dzika, do 18 lat | Prestor Team | opłacono | |
8 | Nagórski Marcin | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
9 | Szałas Ewa | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
10 | Haśnik Teresa | Ruda Slaska | Bieg Dzika, pozostali | Grzybowa Biega | opłacono | |
11 | Wójcik Łukasz | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | |||
12 | Jachimski Paweł | Ruda Śląska | Bieg Dzika, pozostali | Grzybowa Biega | opłacono | |
13 | Budny Piotr | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
14 | Błaszczyk Piotr | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
15 | Urbańczyk Ewa | Ruda śląska | Bieg Dzika, małżeństwa | opłacono | ||
16 | Urbańczyk Janusz | Ruda śląska | Bieg Dzika, małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono | |
17 | Stachowiak Beata | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | Stadion Śląski | ||
18 | Szczypka Jerzy | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | |||
19 | Szczypka Wojciech | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | |||
20 | Gorynowicz-Wieczorek Grażyna | Mikołów | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
21 | Wieczorek Adam | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
22 | Szentak Adam | Chorzów | Bieg Dzika, pozostali | |||
23 | Armatys-Wisniewska Katarzyna | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | Katowice | opłacono | |
24 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Bieg Dzika, małżeństwa | |||
25 | Lubowiecki Adam | Katowice | Bieg Dzika, małżeństwa | |||
26 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Bieg Dzika, do 18 lat | UKS Lider Katowice | opłacono | |
27 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
28 | Helm Marzena | Ruda Śląska | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
29 | Gordel Monika | Ruda Śląska | Bieg Dzika, małżeństwa | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | ||
30 | Gordel Marcin | Ruda Śląska | Bieg Dzika, małżeństwa | |||
31 | Dogiel Agnieszka | Bytom | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
32 | Jarominek Anita | Bytom | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
33 | Wójcik Jerzy | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | |||
34 | Płaczek Paweł | Mikołów | Bieg Dzika, do 18 lat | |||
35 | Wójcik Agnieszka | Mikołów | Bieg Dzika, pozostali | |||
36 | Kotowska Karolina | Gliwice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
37 | Langer Michał | Chorzów | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
38 | Langer Katarzyna | Chorzów | Bieg Dzika, pozostali | Cardio City Team | opłacono | |
39 | Szydłowska Sabina | Chorzów | Bieg Dzika, pozostali | Cardio City Team | opłacono | |
40 | Wolny Leszek | Katowice | Bieg Dzika, małżeństwa | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono | |
41 | Wolny Barbara | Katowice | Bieg Dzika, małżeństwa | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono | |
42 | Chwoła Klaudia | Łaziska Górne | Bieg Dzika, pozostali | Przedszkole Niepubliczne Królestwo Maciusia | opłacono | |
43 | Królikowska-Łoskot Danuta | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | STADION ŚLĄSKI | opłacono | |
44 | Spychalski Adam | Ruda Śląska | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
45 | Adamus Czesław | Chorzów | Bieg Dzika, małżeństwa | opłacono | ||
46 | Adamus Aneta | Chorzów | Bieg Dzika, małżeństwa | opłacono | ||
47 | Zyg Jolanta | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | Katowice | opłacono | |
48 | Zyg Mateusz | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | Katowice | opłacono | |
49 | Kluska Kazimierz | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
50 | Barchanowski Wojciech | Sosnowiec | Bieg Dzika, małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono | |
51 | Łukawska Iwona | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
52 | Barchanowska Lucyna | Sosnowiec | Bieg Dzika, małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono | |
53 | Puchała Małgorzata | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
54 | Smolik Ewa | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
55 | Spyra Adam | Katowice | Bieg Dzika, małżeństwa | opłacono | ||
56 | Spyra Beata | Katowice | Bieg Dzika, małżeństwa | opłacono | ||
57 | Piotrowska Anna | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
58 | Dytko Tomasz | Katowice | Bieg Dzika, małżeństwa | opłacono | ||
59 | Dytko Anna | Katowice | Bieg Dzika, małżeństwa | opłacono | ||
60 | Kluska Piotr | Katowice | Bieg Dzika, małżeństwa | opłacono | ||
61 | Kluska Sylwia | Katowice | Bieg Dzika, małżeństwa | opłacono | ||
62 | Gierlotka Maciej | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | STOL-MAC | opłacono | |
63 | Golicz Piotr | Ruda Śląska | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
64 | Ligęza Janusz | Tychy | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
65 | Szewczyk Urszula | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | sciezki biegowe | opłacono | |
66 | Kacorzyk Władysław | Mikołów, Silesia Nordic Team | Bieg Dzika, pozostali | Silesia Nordic Team | opłacono | |
67 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Bieg Dzika, pozostali | fabrikanordika | opłacono | |
68 | Englisz Anetta | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | Nuda STOP! | opłacono | |
69 | Englisz Łukasz | Katowice | Bieg Dzika, do 18 lat | Nuda STOP! | opłacono | |
70 | Chmielewska Anna | piekary śląskie | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
71 | Wysocki Dawid | katowice | Bieg Dzika, do 18 lat | sp.nr 67 katowice | opłacono | |
72 | Wysocka Kinga | katowice | Bieg Dzika, do 18 lat | sp.nr 67 katowice | opłacono | |
73 | Wysocki Mariusz | katowice | Bieg Dzika, małżeństwa | opłacono | ||
74 | Wysocka Katarzyna | katowice | Bieg Dzika, małżeństwa | opłacono | ||
75 | Jaskólska Martyna | Chorzów | Bieg Dzika, do 18 lat | UKS Karlik Chorzów | opłacono | |
76 | Golonka Marek | Mysłowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
77 | SZENDZIELORZ Ilona | Ruda Śląska | Bieg Dzika, pozostali | FabrikaNordika | ||
78 | Kosiedowska Barbara | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | STADION ŚLĄSKI | opłacono | |
79 | Wieczorek Krzysztof | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | Truchtacz Mysłowice | opłacono | |
80 | Bażan Bożena | Rybnik | Bieg Dzika, małżeństwa | opłacono | ||
81 | Bażan Piotr | Rybnik | Bieg Dzika, małżeństwa | opłacono | ||
82 | Bauc Bartłomiej | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
83 | Macharzyński Piotr | Jastrzębie-Zdrój | Bieg Dzika, pozostali | Klub Biegacza Fartlek | opłacono | |
84 | Piwowar Damian | Wola | Bieg Dzika, pozostali | |||
85 | Nowak Ewa | Mysłowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
86 | Wieczorek Damian | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | |||
87 | Imbor Wojciech | Sosnowiec | Bieg Dzika, pozostali | TKKF SATURN CZELADŹ | opłacono | |
88 | Bryzik Krzysztof | Chorzów | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
89 | Menżyk Joanna | Mysłowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
90 | Rolnik Marlena | Mikołów | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
91 | Rolnik Remigiusz | MIKOŁÓW | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
92 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Bieg Dzika, do 18 lat | opłacono | ||
93 | Szulc-Wylężek Barbara | Piekary Śląskie | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
94 | Makos Adam | Siemianowice Sląskie | Bieg Dzika, pozostali | Silesia Running Team | opłacono | |
95 | Skrzypiec Sebastian | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
96 | MUCHOWSKA MARIA | GLIWICE | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
97 | GOCAŁEK WIESŁAW | TYCHY | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
98 | Marcak Mateusz | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | opłacono | ||
99 | Sendobry Anna | Łaziska Górne | Bieg Dzika, do 18 lat | LO I Mikołów | opłacono | |
100 | Sendobry Henryk | Łaziska Górne | Bieg Dzika, pozostali | opłacono |
Wyświetleń: 15746