Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Buchalter opłacono on-line
2 Michałowski Maciej Warlubie 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
3 Kaczmarczyk Karol Susz 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia UKS TRS Susz opłacono on-line
4 Spustek Marcin Elbląg 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia MKS"Truso"Elbląg/Rehaholistic opłacono on-line
5 Nowakowski Jerzy Skórcz 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Aktywni Kociewiacy Skórcz opłacono on-line
6 Kubacki Paweł Sztum 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
7 Nastała Lucjan Wiąg 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Aktywni Kociewiacy Skórcz opłacono on-line
8 Rekowski Kazimierz Tczew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
9 Kędzierski Szymon Kwidzyn 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
10 JERZYK ANETA KANICZKI 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
11 Bartosiak Ryszard Gardeja 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
12 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
13 Adamska Małgorzata Grudziądz 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
14 Adamska Anna Grudziądz 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
15 Osiak Krzysztof Nicponia 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia tRUNsformacja GNIEW opłacono on-line
16 Brosze Dominik Pelplin 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
17 Nawrocki Mariusz Gdańsk 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
18 Nawrocki Dariusz Gdańsk 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
19 Białkowski Krzysztof Rozajny 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
20 Taczyński Marcin Gardeja 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
21 Niespodziński Lesław Tczew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Biegający Tczew opłacono on-line
22 Jerzyk Paweł Wiśliny 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
23 Markowski Tomasz Grudziadz 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia ZPER opłacono on-line
24 Wróbel Piotr Gardeja 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
25 Wilencewicz Tomasz Kwidzyn 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
26 URBAŃSKI MARCIN GRUDZIĄDZ 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
27 Kwiatkowska Anna Tczew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Biegający Tczew opłacono on-line
28 Mystkowski Grzegorz Lubichowo 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Psia Kość opłacono on-line
29 Markowska Katarzyna Grudziądz 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
30 Chyliński Łukasz Grudziądz 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
31 Marguardt Piotr Starogard 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
32 Mączkowski Maciej Grudziądz 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
33 Serafin Dorota Rokitki 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Biegający Tczew opłacono on-line
34 Serafin Dariusz Rokitki 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Rolls-Royce Running Team opłacono on-line
35 Kruszyńska Barbara Tczew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Biegający Tczew opłacono on-line
36 Laskowski Janusz Rajkowy 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
37 Puczyński Karol Tczew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
38 Puczyńska Anna Rajkowy 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
39 mazerski bartosz sztum 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
40 Wittkamp Karolina Tczew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
41 Dahm Beata Tymawa 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
42 Małkowski Mateusz Kwidzyn 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
43 Radzikowski Paweł Elbląg 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
44 Otlewski Marcin Kwidzyn 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
45 Kukula Janusz Rokitki 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Biegający Tczew opłacono on-line
46 Odziemczyk Tomasz Elbląg 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia evoubezpieczenia.pl opłacono on-line
47 Kaźmierczak Szymon Sztum 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
48 Misiak Alicja Susz 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia AZS UG opłacono on-line
49 Pankowska Martyna Grudziądz 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Morsy z Grudziądza opłacono on-line
50 Kiełbasińska Iwona Smętowo Graniczne 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
51 Szul Malwina Susz 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
52 ODZIEMCZYK PIOTR ELBLĄG 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia evoubezpieczenia.pl opłacono on-line
53 Formela Sebastian Luzino 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Running TriCity Team opłacono on-line
54 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
55 Wróbel Karolina Grudziądz 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
56 Dulkowski Jarosław Grudziądz 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
57 Orlicki Dominik Stegna 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
58 Klepacki Tomasz Warszawa 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia KS Triathlon Rawa opłacono on-line
59 Dębicki Artur Gdynia 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
60 Głębocki Radosław Gniew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
61 Folga Artur Iława 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia IŁAWA BIEGA opłacono on-line
62 Styś Dariusz Pelplin 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
63 Dworakowska Judyta Gniew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia tRUNsformacja GNIEWU opłacono on-line
64 KOPCZYŃSKI MACIEJ GDYNIA 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
65 Chylińska Dagmara Tcew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Biegający Tczew opłacono on-line
66 Chyliński Dariusz Tczew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Biegający TCZEW opłacono on-line
67 Osiak Tomasz Gniew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Trunsformacja Gniew opłacono on-line
68 Gapski Zbigniew Starogard Gd. 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
69 Wiśniewski Piotr Skórcz 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Aktywni Kociewiacy Skórcz opłacono
70 Kreja Łukasz Tczew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Biegający Tczew opłacono on-line
71 Ziembicki Robert Pelplin 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
72 Misiak Przemysław Susz 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
73 Misiak Marta Susz 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Misiak Team opłacono on-line
74 Wardziński Paweł Braniewo 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
75 Ruliński Grzegorz Gniew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
76 Rulińska Julia Gniew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
77 Świderski Jan Pasłęk 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Pasłęk opłacono on-line
78 Błaszak Roman Malbork 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia zButa opłacono on-line
79 Jałkiewicz Alek Jałkiewicz pogórze 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia MAMY TO opłacono on-line
80 Dworakowski Marcin Gniew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Rolls-Royce Running Team opłacono on-line
81 Zygajdowska Joanna Kwidzyn 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
82 Zygajdowski Kazimierz Kwidzyn 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
83 Gołębiewski Janusz Rogóźno 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
84 Pulkowski Sławomir Rogóźno 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
85 Janas Anna Tczew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Tczewski Klub Morsa Przerębel opłacono on-line
86 Kalinowski Krzysztof Gdynia 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia biegamyrazem.pl opłacono on-line
87 Świder Janusz Kwidzyn 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Run-Bike Travel Team opłacono on-line
88 Sobolewski Antoni Tczew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Biegający Tczew opłacono on-line
89 Kępiński Szymon Gniew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
90 Kępiński Tomasz Gniew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
91 Sywanycz Ireneusz Gdańsk 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
92 Mańkowski Waldemar Kwidzyn 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia IP KWIDZYN TEAM opłacono on-line
93 Bartosiewicz Marcin Tymawa 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
94 Sławińska Monika Kwidzyn 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia wymiatacze opłacono on-line
95 Zawistowski Mariusz Tczew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
96 Jabłonka Krzysztof Gręblin 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia RMDC Team opłacono on-line
97 Ebertowski Michał Starogard Gdański 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
98 Dziedzic Andrzej Grabówko 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
99 Ruchlewicz Urszula Sztum 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia opłacono on-line
100 Hinz Wojciech Gniew 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia Trunsformacja Gniew opłacono on-line


Wyświetleń: 24297

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ