Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Sywanycz Ireneusz | Gdańsk | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
102 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | IP KWIDZYN TEAM | opłacono on-line |
103 | Bartosiewicz Marcin | Tymawa | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
104 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | wymiatacze | opłacono on-line |
105 | Zawistowski Mariusz | Tczew | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
106 | Jabłonka Krzysztof | Gręblin | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | RMDC Team | opłacono on-line |
107 | Ebertowski Michał | Starogard Gdański | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
108 | Dziedzic Andrzej | Grabówko | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
109 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
110 | Dzienniak Natalia | Lubichowo | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
111 | Hinz Wojciech | Gniew | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Trunsformacja Gniew | opłacono on-line |
112 | Bąkowski Tadeusz | ROKOCIN | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
113 | Pardo Sebastian | Tczew | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
114 | Traczyk Krzysztof | Kwidzyn | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
115 | Karczewski Andrzej | Sztutowo | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
116 | Krusiński Mirosław | Sztum | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
117 | Miedlar Mario | Gdańsk | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
118 | Kowalski Henryk | KWIDZYN | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
119 | Smurzyński Piotr | Kwidzyn | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | ALUSIA TEAM | opłacono on-line |
120 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | ALUSIA TEAM | opłacono on-line |
121 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
122 | NADARZEWSKA MAGDALENA | TRUMIEJE | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
123 | Basara Iwona | Stary Las | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
124 | Niewiadomski Patryk | Czarlin | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Biegający Tczew | opłacono on-line |
125 | Pek Grzegorz | Gniew | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
126 | Świerczyński Jan | Mareza | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | lub wybierz z listy | opłacono on-line |
127 | Świerczyńska Marta | Mareza | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
128 | Burzyńska Monika | Grudziadz | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
129 | Matyskiel Anita | Gdańsk | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Irek i rak Maraton o życie | opłacono on-line |
130 | schalkowski dawid | Starogard Gdański | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | CITY SECURITY | opłacono on-line |
131 | Tamowicz Mariusz | Tymawa | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Trunsformacja Gniew | opłacono on-line |
132 | Mikuś Marcin | Pelplin | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
133 | Bloch Przemysław | Czersk | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
134 | Brzycki Marek | Bydgoszcz | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
135 | Wiśniewska-Jaworska Natalia | Grudziądz | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
136 | Knot Sławomir | Gniew | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
137 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
138 | Dalkiewicz Dariusz | Susz | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Susz | opłacono on-line |
139 | Chojnacki Krzysztof | KWIDZYN | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
140 | Deka Przemysław | Grudziądz | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
141 | Tumiłowicz Monika | Licze | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
142 | Dorotin Mirosław | Gniew | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Rolls-Royce Running Team | opłacono on-line |
143 | Krzyśko Krzysztof | Banino | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Studio S7 Banino | opłacono on-line |
144 | Spisak Katarzyna | Gdańsk | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
145 | Jarzębski Ireneusz | Kwidzyn | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
146 | Wojtacki Artur | Lubawa | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Lubawa Kocha Biegać | opłacono on-line |
147 | Tumiłowicz Agnieszka | Licze | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
148 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Traktor team gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
149 | Machnikowski Jacek | Starogard Gdański | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Tri Starogard Gdański | opłacono on-line |
150 | Boettcher Grzegorz | Nicponia | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Trunsformacja Gniew | opłacono on-line |
151 | Boettcher Sylwia Boettcher | Nicponia | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Trunsformacja Gniewu | opłacono on-line |
152 | Jakubowski Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | PGB Sportowa Paczka | opłacono on-line |
153 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | #KwidzynskiBiegacz | opłacono on-line |
154 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
155 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
156 | Urbanowicz Agnieszka | Grobelno | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
157 | Kłosiewicz Wojciech | Elbląg | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
158 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | KKB STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
159 | wszelak tomasz | grudziądz | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Łubudubu | opłacono on-line |
160 | Kraiński Michał | Śliwice | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
161 | Wszelak Ilona | Grudziądz | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Łubudubu | opłacono on-line |
162 | Kujawa Kamil | Grudziądz | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
163 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
164 | Bliźniuk Paweł | Subkowy | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
165 | Czechowska Klaudia | Subkowy | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
166 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
167 | Żygałko Piotr | Kwidzyn | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
168 | Szramka Łukasz | Gniew | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Rolls-Royce Running Team | opłacono on-line |
169 | Rezmer Ryszard | Gniew | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Rolls-Royce Running Team | opłacono on-line |
170 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | SG SQUAD | opłacono on-line |
171 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
172 | Kubiak Tomasz | Bydgoszcz | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
173 | Szmyt Damian | Gniew | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
174 | Musiał Łukasz | Tczew | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | PAZURTUPAKA | opłacono on-line |
175 | Barejko Mirosław | Bąkowo | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Studio S7 Banino | opłacono on-line |
176 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Klub Aktywnego Pelpiniaka | opłacono |
177 | Gładykowski Łukasz | Gniew | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | tRUNsformacja GNIEWU | opłacono on-line |
178 | Baranowski Mikołaj | Wejherowo | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Miki | opłacono on-line |
179 | Baranowski Roman | WEJHEROWO | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | WejherowskiBiegacz | opłacono on-line |
180 | Adamska Justyna | Banino | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Studio S7 Banino | opłacono on-line |
181 | Burzyński Marek | Świecie | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
182 | Prus Justyna | Świecie | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
183 | Żeżnik Czesław | Przywidz | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
184 | Walkiewicz Zbigniew Walkiewicz | Bądki | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
185 | Labuda Łukasz | Gdynia | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Saint-Gobain Squad | opłacono on-line |
186 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Studio S7 Banino | opłacono on-line |
187 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | pruszcz biega | opłacono on-line |
188 | Pawłowski Krzysztof | Tczew | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Biegający Tczew | opłacono on-line |
189 | Rosiak Paulina | Kwidzyn | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
190 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
191 | Dyro Rafał | Tymawa | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
192 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
193 | Homa Henryk | Pelplin | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
194 | Sobczyk Joanna | Grudziadz | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | Zodiak gym | opłacono on-line |
195 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
196 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
197 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line | |
198 | Kalinowska Anna | Grudziądz | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | UKS Omega Gruta | opłacono on-line |
199 | Walas Damian | Tczew | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | CrossElite EbroGym | opłacono on-line |
200 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km - zawodnicy powyżej 16 roku życia | opłacono on-line |
Wyświetleń: 27806