Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rychlewski Łukasz | Opalenie | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZS Opalenie | |
2 | Rychlewska Julia | Opalenie | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZS Opalenie | |
3 | Michna Jakub | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
4 | SZULTKA Oktawia | POGÓDKI | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
5 | SZULTKA Marta | POGÓDKI | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
6 | Prill Adrian | Rajkowy | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZKiW Rajkowy | |
7 | Kulpiński Oliver | Rajkowy | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZKiW Rajkowy | |
8 | Nowakowski Łukasz | Rajkowy | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZKiW Rajkowy | |
9 | Kulczyński Julian | Kulice | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zkiw Kulice | |
10 | WYŁUPSKA MAJA | GNIEW | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
11 | LICHNEROWICZ JULIA | KULICE | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zkiw kulice | |
12 | Bławat Matylda | Kulice | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zkiw kulice | |
13 | Janiczak Aleksander | Nowa Cerkiew | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zkiw kulice | |
14 | Szulc Bartosz | Kulice | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zkiw Kulice | |
15 | Choinski Konrad | Stocki Młyn | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zkiw Kulice | |
16 | Choinska Jagoda | Stocki Młyn | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zkiw Kulice | |
17 | Szmagaj Emilia | Kulice | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zkiw Kulice | |
18 | Michna Kacper | Rożental | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zkiw kulice | |
19 | Kozłowska Marta | Kwidzyn | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | SP4 Kwidzyn | |
20 | Wszelak Filip | Kulice | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZKiW Kulice | |
21 | Wszelak Jakub | Kulice | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZKiW Kulice | |
22 | Delewski Jan | Rożental | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zkiw Kulice | |
23 | Delewska Hania | Rożental | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zkiw Kulice | |
24 | Delewska Marta | Rożental | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zkiw Kulice | |
25 | Blok Maja | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
26 | Jaśniewska Weronika | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zespół Szkół nr 2 w Pelplinie | |
27 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Sp.24 Gdańsk | |
28 | Talaśka Emilia | Nicponia | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
29 | Grucza Patrycja | Nowy Staw | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Biegam z Tatą | |
30 | Styn Weronika | Rajkowy | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZKiW Rajkowy | |
31 | Nowakowski Łukasz | Rajkowy | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZKiW Rajkowy | |
32 | Rudzka Paulina | Tczew | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Przedszkole nr8 w Tczewie | |
33 | Knopik Oliwia | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie | |
34 | Kleina Mateusz | Rajkowy | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZKiW Rajkowy | |
35 | Janakowski Miłosz | Rajkowy | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZKiW Rajkowy | |
36 | Białkowski przemysław | Rozajny | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Gmina Gardeja Biega | |
37 | Białkowski paweł | Rozajny | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Gmina Gardeja Biega | |
38 | Sak Karol | Rajkowy | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZKiW Rajkowy | |
39 | Szucka Zuzanna | Rajkowy | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZKiW Rajkowy | |
40 | Prill Anna | Rajkowy | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZKiW Rajkowy | |
41 | Winiarek Sebastian | Rajkowy | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZKiW Rajkowy | |
42 | Zbroch Julian | Kolincz | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
43 | Rudzki Paweł | Tczew | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie | |
44 | Dubiel Szymon | Gniszewo | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Przedszkole w Brzuścach | |
45 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Szkoła Podstawowa w Subkowach | |
46 | Chojnacki Filip | Kwidzyn | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
47 | Rogowski Szymon | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zespół Szkół nr 2 w Pelplinie | |
48 | Rogowska martyna | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zespół Szkół nr 2 w Pelplinie | |
49 | Rychlicka Maja | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
50 | Wiecka Milena | Kulice | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
51 | Wiecka Wiktoria | Kulice | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
52 | Tuwalska Filip | Gdańsk | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | 1979 | |
53 | Kluczewski Mikołaj | PELPLIN | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zespół Szkół nr 2 w Pelplinie | |
54 | Czapiewska Oliwia | GDYNIA | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
55 | KUC IGOR | OWIDZ | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
56 | KUC JAKUB | OWIDZ | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
57 | KUC INGA | OWIDZ | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
58 | Habas Łukasz | Swarożyn | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
59 | Habas Adam | Swarożyn | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
60 | Siejakowska Aleksandra | Kwidzyn | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | KTS IRONMAN | |
61 | Siejakowski Jan | Kwidzyn | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | KTS IRONMAN | |
62 | Plata Ola | GDYNIA | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | MichOla Team | |
63 | Plata Michał | GDYNIA | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | MichOla Team | |
64 | Szopińska Klara | Starogard Gdański | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | The Szopin Stones Running Team | |
65 | Szopińska Milena | Starogard Gdański | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | The Szopin Stones Running Team | |
66 | Roskosz Kacper | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 Pelplin | |
67 | Neubauer Kacper | Juszkowo | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
68 | Neubauer Szymon | Juszkowo | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
69 | Laniecka Wiktoria | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zespół Szkół nr 2 w Pelplinie | |
70 | Laskowska Agata | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Przedszkole Nr.2 w Pelplinie | |
71 | Laskowska Natalia | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie | |
72 | Fasiczka Michał | Rajkowy | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZKiW Rajkowy | |
73 | Osiński Jakub | Skórcz | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
74 | Oliński Marcin | Malbork | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Active Malbork | |
75 | Olińska Urszula | Malbork | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Active Malbork | |
76 | Kisłowski Marek | Kwidzyn | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
77 | Rosiak Tymoteusz | Kwidzyn | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Przedszkole Ekologiczne Kwidzyn | |
78 | Kwiatek Kacper | Grudziądz | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
79 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZKiW Kulice | |
80 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ZKiW kulice | |
81 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zkiw kulice | |
82 | Wysocki Antoni | Kulice | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zkiw kulice | |
83 | Wysocki Stanisław | Kulice | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zkiw kulice | |
84 | Wysocka Barbara | Kulice | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zkiw kulice | |
85 | CIAPKA MIŁOSZ | GOSZYN | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
86 | CIAPKA NIKODEM | GOSZYN | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
87 | SzymańskI Mateusz | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
88 | Szymańska Magdalena | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | - | |
89 | Ponczek Amelia | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 2 Pelplin | |
90 | Hinz Adam | Gniew | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
91 | Zawistowska Marysia | Tczew | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
92 | Zawistowska Zosia | Tczew | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | ||
93 | Jabłonka Lena | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie | |
94 | Styś Sara | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie | |
95 | Jabłonka Zuzanna | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zespół Kształcenia i Wychowania Mr 1 w Pelplinie | |
96 | Skweres Zofia | PELPLIN | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
97 | Klin Paweł | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 Pelplin | |
98 | Klin Izabela | Pelplin | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 Pelplin | |
99 | Karwatowska Liliana | Brzeźno Wielkie | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | BBL Starogard Gdański/ Brzeźno Wielkie | |
100 | Karwatowska Amelia | Brzeźno Wielkie | Polska | START Towarzyszące biegi młodzieżowe | BBL Starogard Gdański/ Brzeźno Wielkie |
Wyświetleń: 21953