Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | PSP nr 1 Starogard Gdański | ||
2 | Jędrzejewska Nela | Nowa Wieś Rzeczna | Bieg Malucha – rocznik 2004-2003 | PSP nr 1 Starogard Gdański | ||
3 | Dalidowicz Maja | Elbląg | Bieg Młodzieżowy – rocznik 2002-2001 | Truso Elbląg | ||
4 | TOKMINA Aleksander | sopot | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | SOPOCKI KLUB MORSOW | ||
5 | Sharma Ayan | Sopot | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | Przedszkole EU Kids | ||
6 | Sharma Ishan | Sopot | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | Szkola Podstawowa nr 8 w Sopocie | ||
7 | SALWOWSKI Kacper | Gdynia | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | Przedszkole nr.46 | ||
8 | KARBOWNIK AGATA | SUCHY DWÓR | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | |||
9 | Antos Damian | Gdańsk | Bieg Malucha – rocznik 2004-2003 | KL Lechia/ SP nr 8 Gdańsk | ||
10 | Rzepka Fabian | wielki głęboczek | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | GŁĘBOCZEK | ||
11 | Dalke Anna | Gdańsk | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | |||
12 | Dalke Agata | Gdańsk | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | |||
13 | Białas Konrad | GDYNIA | Bieg Młodzieżowy – rocznik 2002-2001 | gim 19 | ||
14 | Białas Oliver | GDYNIA | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | sp 47 | ||
15 | Zakrzewska Maja | Gdańsk | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | Szkoła podstawowa nr 75 | ||
16 | Zakrzewski Jakub | Gdańsk | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | Szkoła podstawowa nr 75 | ||
17 | Szwed Dominik | Gdańsk | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | biegowyswiat.pl/SP92 | ||
18 | Kruczkowski Michał | Aleksandrów Kujawski | Bieg Malucha – rocznik 2004-2003 | SP nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim | ||
19 | Teska Patrycja | Gdynia | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | SGA GDYNIA/Sz.P. 34 | ||
20 | Buda Łukasz | Gdynia | Bieg Młodzieżowy – rocznik 2002-2001 | |||
21 | Gigowski Paweł | Gdynia | Bieg Młodzieżowy – rocznik 2002-2001 | Gimnazjum nr 16 Gdynia | ||
22 | Skurtys Amelia | Gdynia | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | |||
23 | Buja Marcel | Gdynia | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | Szkoła podstawowa nr 45 | ||
24 | Toporek Paulina | Przodkowo | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | SP nr 10 Gdynia | ||
25 | Oczkoś Karolina | Gdańsk | Bieg Malucha – rocznik 2004-2003 | |||
26 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | Przedszkole 34 Gdańsk | ||
27 | LORENC KAROL | GDAŃSK | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | SP NR 75 W GDAŃSKU | ||
28 | Durałek Oskar | Pruszcz | Bieg Młodzieżowy – rocznik 2002-2001 | Gimnazjum nr 17 Bydgoszcz | ||
29 | Durałek Laura | Pruszcz | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | Łowinek | ||
30 | Panek Dawid | Gdańsk | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | ZSSiO 75 Gdańsk | ||
31 | Gawron Agata | Bytów | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | SP nr 1 w Bytowie | ||
32 | Lewandowski Filip | Lębork | Bieg Malucha – rocznik 2004-2003 | Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku | ||
33 | Dragan Blanka | Gdynia | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | |||
34 | Dzioba Mateusz | Sopot | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | Szkoła Podstawowa Nr 8 | ||
35 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | Sp.24 Gdańsk | ||
36 | Frątczak Amanda | Rumia | Bieg Mini Malucha – rocznik 2008-2005 | Zorza Gdynia |
Wyświetleń: 9023