Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apostolski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
2 | Banaszak Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Na emeryturze | NIE | TAK | opłacono |
3 | Banek Mirosław | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
4 | Bartmańska Aleksandra | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
5 | Bartmański Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
6 | Bartmański Cezary | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
7 | BIAŁUCHA SERGIUSZ | BYTOM | Polska | Pozostali uczestnicy | Saint-Gobain Squad | TAK | NIE | opłacono |
8 | bieniok jarosław | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Natura Biegu | TAK | NIE | opłacono |
9 | Bogusławska Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
10 | Borycka-Swierzy Bogusława | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | AKTYWNI 15 CHORZÓW | TAK | NIE | opłacono |
11 | Bromboszcz Karol | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz-Mysłowice | TAK | NIE | opłacono |
12 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Nu-med Katowice | TAK | NIE | opłacono |
13 | Cepuchowicz Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | W pogoni za duchem | TAK | NIE | opłacono |
14 | Chodzidło Joanna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
15 | Chodzidło Rafał | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
16 | Chrobok Jolanta | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
17 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | NIE | TAK | opłacono |
18 | CZOP DANUTA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
19 | Dendra Ewa | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP 13 | TAK | NIE | opłacono |
20 | Dendra Kacper | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP 13 | TAK | NIE | opłacono |
21 | Dendra Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
22 | Dendra Lidia | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
23 | Deska Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
24 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
25 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | silesia running team | TAK | NIE | opłacono |
26 | Famuła Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
27 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
28 | Famuła Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team | TAK | NIE | opłacono |
29 | Foks Damian | Warszowice | Polska | Pozostali uczestnicy | RUNTEAM PAWŁOWICE | TAK | NIE | opłacono |
30 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
31 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
32 | Goniwiecha Agnieszka | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
33 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice 49 | NIE | TAK | opłacono |
34 | Gurczyńska Emilia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
35 | gurczyńska monika | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
36 | Gurczyńska Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
37 | Gwóźdź Edyta | Jaworzno | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
38 | Hajduk Franciszek | Radzionków | Polska | Pozostali uczestnicy | SieChodzi | NIE | TAK | opłacono |
39 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
40 | Herman Anna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Runonline Team | TAK | NIE | opłacono |
41 | Jajszczok Jolanta | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | wolny strzelec | NIE | TAK | |
42 | Jakubiak Arkadiusz | Gliwice | Polska | Małżeństwa | Opel Active Team | NIE | TAK | opłacono |
43 | Janoszka Irena | Radzionków | Polska | Pozostali uczestnicy | Cidry Lotajom | NIE | TAK | opłacono |
44 | Jaworska Ewa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
45 | Kalamarz Kosma | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | KAMIL NV TEAM RYBNIK | TAK | NIE | opłacono |
46 | Kiwic Zuzanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | NIE | TAK | opłacono |
47 | Klapetek Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚKK Goliat | TAK | NIE | |
48 | Klapetek Piotr | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ŚKK Goliat | TAK | NIE | |
49 | Kondziołka Zbigniew | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
50 | Kopyto Izabela | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
51 | Kosiedowska Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
52 | KOT Karina | TARNOWSKIE GORY | Polska | Małżeństwa | POLGER Team | NIE | TAK | opłacono |
53 | KOT LESZEK | TARNOWSKIE GORY | Polska | Małżeństwa | POLGER Team | NIE | TAK | opłacono |
54 | Kotowska Karolina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | ETISOFT RUNNING TEAM | NIE | TAK | opłacono |
55 | Kozłowska Justyna | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | FabrikaNordika | NIE | TAK | |
56 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | FabrikaNordika | NIE | TAK | opłacono |
57 | Królikowska-Łoskot Danuta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | STADION Śląski | NIE | TAK | opłacono |
58 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
59 | Krzyżowska Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
60 | Krzyżowska Renata | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
61 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
62 | Krzyżowski Paweł | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
63 | Kubacka Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
64 | Kubas Alina | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | Klub Biegacza Fartlek | TAK | NIE | opłacono |
65 | Kubas Mariusz | Jastrzębie-zDRÓJ | Polska | Małżeństwa | Klub Biegacza Fartlek | TAK | NIE | opłacono |
66 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | opłacono |
67 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | wolny strzelec | NIE | TAK | opłacono |
68 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | wolny strzelec | NIE | TAK | opłacono |
69 | Kuziów Adam | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
70 | Kwaśniok Grzegorz | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
71 | Kwaśniok Iwona | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
72 | Langer Jacek | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
73 | Langer Katarzyna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
74 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
75 | Lara Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
76 | Lebioda Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
77 | Lerch Maria | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | RUNTEAM PAWŁOWICE | TAK | NIE | opłacono |
78 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
79 | Litkowski Mateusz | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
80 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
81 | Lubowiecki Adam | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
82 | Machalica Jacek | Siemianowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
83 | Macharzyński Piotr | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
84 | madej anna | katowice | Polska | Małżeństwa | madej&madej | NIE | TAK | opłacono |
85 | madej daria | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | madej&madej | NIE | TAK | opłacono |
86 | Madej Marek | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
87 | madej sergiusz | katowice | Polska | Małżeństwa | madej&madej | NIE | TAK | opłacono |
88 | Marcak Barbara | Katowice | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | ||
89 | Marcak Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
90 | Małysa Łukasz | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
91 | Meller Adam | Lędziny | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
92 | Meller Jakub | Lędziny | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
93 | Meller Piotr | Lędziny | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
94 | Menżyk Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
95 | Michalczyk Amelia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | PO ROBOCIE | NIE | TAK | opłacono |
96 | Michalczyk Karolina | Katowice | Polska | Małżeństwa | PO ROBOCIE | TAK | NIE | opłacono |
97 | Michalczyk Konrad | Katowice | Polska | Małżeństwa | PO ROBOCIE | TAK | NIE | opłacono |
98 | Michalczyk Mikołaj | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | PO ROBOCIE | TAK | NIE | opłacono |
99 | Michalska Bożena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
100 | Mieszczanin Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | NIE | TAK | opłacono |
Wyświetleń: 11862