Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żurawski Zbigniew | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
2 | Postek Danuta | Poznań | Polska | Pozostali uczestnicy | Marsz Po Zdrowie | NIE | TAK | opłacono |
3 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
4 | Wójcik Agnieszka | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
5 | Furich Dariusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
6 | Szlędak Izabela | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
7 | Svach Janusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
8 | Szlędak Sonia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
9 | Klapetek Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚKK Goliat | TAK | NIE | opłacono |
10 | Gurczyńska Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
11 | Życinski Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Biegam Bo Lubię | TAK | NIE | opłacono |
12 | Łukaszewski Bartosz | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
13 | Ucherek Mateusz | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
14 | Szentak Adam | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
15 | Śmieja Joanna | Pawłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | RUNTEAM Pawłowice | TAK | NIE | opłacono |
16 | Wolniewicz Katarzyna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | FabrikaNordika | NIE | TAK | opłacono |
17 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
18 | walusz jolanta | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | SZOMBIERKI RUNNERS | TAK | NIE | opłacono |
19 | Rolnik Marlena | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
20 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
21 | Kalinowska Monika | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
22 | Spyra Beata | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
23 | Piotrowska Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
24 | Derus Jakub | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Nu-Med CDiTO Katowice | TAK | NIE | opłacono |
25 | Szczepański Rafał | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Opel Active Team | TAK | NIE | opłacono |
26 | Banaszak Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Na emeryturze | NIE | TAK | opłacono |
27 | Michalczyk Konrad | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PO ROBOCIE | TAK | NIE | opłacono |
28 | Kruijt Robert | Uithoorn | Holandia | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
29 | Urban Renata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | MRS. SPORTY | NIE | TAK | opłacono |
30 | Kwaśniok Grzegorz | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
31 | BIAŁUCHA SERGIUSZ | BYTOM | Polska | Pozostali uczestnicy | Sait-Gobain Squad | TAK | NIE | opłacono |
32 | Meller Piotr | Lędziny | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
33 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
34 | Cepuchowicz Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
35 | Gwóźdź Edyta | Jaworzno | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
36 | SZENDZIELORZ Ilona | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | FabrikaNordika | NIE | TAK | opłacono |
37 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | silesia running team | TAK | NIE | opłacono |
38 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | opłacono |
39 | Gunia Mariusz | Oświęcim | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
40 | Madej Marek | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
41 | Kluska Kazimierz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
42 | Pawlik Bogumiła | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
43 | Rogowicz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | TAK | NIE | opłacono |
44 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | Łaziskie Karlusy | NIE | TAK | opłacono |
45 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | Łaziskie Karlusy | NIE | TAK | opłacono |
46 | Wolny Leszek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Nordic Walking Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
47 | Siara-Sańpruch Ewa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
48 | Śliwa Grzegorz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
49 | Miszk Ryszard | Elbląg | Polska | Pozostali uczestnicy | portEl | TAK | NIE | opłacono |
50 | Jastrzębski Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
51 | Szpak Dariusz | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Ciastki Team | TAK | NIE | opłacono |
52 | Plewińska Sylwia | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
53 | Rus Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
54 | Usowicz Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
55 | Stosz Bartosz | Chorzow | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
56 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
57 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
58 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Silesia Nordic Team | TAK | NIE | opłacono |
59 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
60 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | Parkrun Katowice | TAK | NIE | opłacono |
61 | Chrobok Jolanta | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
62 | Szydłowska Sabina | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | cardio city | TAK | NIE | opłacono |
63 | Michalska Bożena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
64 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
65 | Goniwiecha Agnieszka | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
66 | Jaworska Ewa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
67 | Kondziołka Zbigniew | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
68 | Ratajczyk Beata | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | SAS ZABRZE | TAK | NIE | opłacono |
69 | Bromboszcz Karol | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz-Mysłowice | TAK | NIE | opłacono |
70 | Wolny Maciej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
71 | wojcieszak joanna | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
72 | Płaszczewska Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
73 | Lebioda Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
74 | Bogusławska Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
75 | Frelek Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Klub Biegacza PwC SDC | TAK | NIE | opłacono |
76 | Wysocki Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Bałtycka | TAK | NIE | opłacono |
77 | Kubacka Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
78 | Lerch Maria | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | RUNTEAM PAWŁOWICE | TAK | NIE | opłacono |
79 | Kopyto Izabela | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
80 | Śmietana Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
81 | Apostolski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
82 | Famuła Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team | TAK | NIE | opłacono |
83 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
84 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
85 | Famuła Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
86 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice 49 | NIE | TAK | opłacono |
87 | Szymczewski Włodzimierz Szymczewski | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
88 | Mieszczanin Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | NIE | TAK | opłacono |
89 | Foks Damian | Warszowice | Polska | Pozostali uczestnicy | RUNTEAM PAWŁOWICE | TAK | NIE | opłacono |
90 | Sikora Wiesław | Ustroń | Polska | Pozostali uczestnicy | SKORPION TEAM | TAK | NIE | opłacono |
91 | Mrożek Zbigniew | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
92 | Leboda Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
93 | Osadnik Adam | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Ciastekteam | NIE | TAK | opłacono |
94 | Królikowska-Łoskot Danuta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NW Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
95 | Borycka-Swierzy Bogusława | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | AKTYWNI 15 CHORZÓW | TAK | NIE | opłacono |
96 | Kwiecien Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
97 | Bajorek Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
98 | Dendra Arnold | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
99 | Malinowska Katarzyna | Piekary śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | NIE | TAK | opłacono |
100 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 11485