Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żurawski Zbigniew | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
2 | Postek Danuta | Poznań | Polska | Pozostali uczestnicy | Marsz Po Zdrowie | NIE | TAK | opłacono |
3 | Dendra Kacper | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP 13 | TAK | NIE | opłacono |
4 | Dendra Ewa | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP 13 | TAK | NIE | opłacono |
5 | Dendra Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
6 | Dendra Lidia | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
7 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
8 | Płaczek Natalia | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
9 | Płaczek Paweł | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
10 | Wójcik Agnieszka | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
11 | Furich Dariusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
12 | Szlędak Izabela | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
13 | Svach Krzysztof | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
14 | Svach Janusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
15 | Szlędak Sonia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
16 | Klapetek Marta | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
17 | Klapetek Piotr | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Goliat | TAK | NIE | opłacono |
18 | Klapetek Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚKK Goliat | TAK | NIE | opłacono |
19 | Gurczyńska Emilia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
20 | Gurczyńska Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
21 | Życinski Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Biegam Bo Lubię | TAK | NIE | opłacono |
22 | Turek Mateusz | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
23 | Turek Rafał | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
24 | Szatniewska Agnieszka | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
25 | Łukaszewski Bartosz | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
26 | Ucherek Mateusz | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
27 | Szentak Adam | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
28 | Śmieja Joanna | Pawłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | RUNTEAM Pawłowice | TAK | NIE | opłacono |
29 | Wolniewicz Katarzyna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | FabrikaNordika | NIE | TAK | opłacono |
30 | KUBAS Mariusz | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | Klub Biegacza Fartlek | TAK | NIE | opłacono |
31 | Kubas Alina | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | Klub Biegacza Fartlek | TAK | NIE | opłacono |
32 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
33 | walusz jolanta | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | SZOMBIERKI RUNNERS | TAK | NIE | opłacono |
34 | Rolnik Marlena | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
35 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
36 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
37 | Kalinowska Monika | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
38 | Spyra Beata | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
39 | Piotrowska Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
40 | Derus Jakub | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Nu-Med CDiTO Katowice | TAK | NIE | opłacono |
41 | Szczepański Rafał | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Opel Active Team | TAK | NIE | opłacono |
42 | Nowacki Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
43 | Nowacka Żaneta | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
44 | Urban Wojciech | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
45 | Urban Michał | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
46 | Banaszak Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Na emeryturze | NIE | TAK | opłacono |
47 | Stachowiak Sebastian | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
48 | Stachowiak Beata | Katowice | Polska | Małżeństwa | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
49 | Michalczyk Amelia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | PO ROBOCIE | NIE | TAK | opłacono |
50 | Michalczyk Konrad | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PO ROBOCIE | TAK | NIE | opłacono |
51 | Kruijt Robert | Uithoorn | Holandia | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
52 | Litkowski Mateusz | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
53 | Chodzidło Filip | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
54 | Chodzidło Joanna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Przedszkolna Grupa Biegowa | TAK | NIE | opłacono |
55 | Chodzidło Rafał | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
56 | Urban Renata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | MRS. SPORTY | NIE | TAK | opłacono |
57 | Kwaśniok Grzegorz | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
58 | BIAŁUCHA SERGIUSZ | BYTOM | Polska | Pozostali uczestnicy | Sait-Gobain Squad | TAK | NIE | opłacono |
59 | Meller Adam | Lędziny | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
60 | Meller Jakub | Lędziny | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
61 | Meller Piotr | Lędziny | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
62 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
63 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
64 | Cepuchowicz Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
65 | KOT LESZEK | TARNOWSKIE GORY | Polska | Małżeństwa | POLGER Team | NIE | TAK | opłacono |
66 | Bartmański Cezary | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
67 | Bartmańska Aleksandra | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
68 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
69 | Gwóźdź Edyta | Jaworzno | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
70 | SZENDZIELORZ Ilona | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | FabrikaNordika | NIE | TAK | opłacono |
71 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | silesia running team | TAK | NIE | opłacono |
72 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | opłacono |
73 | Gunia Mariusz | Oświęcim | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
74 | Madej Marek | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
75 | Kluska Kazimierz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
76 | Pawlik Bogumiła | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
77 | Rogowicz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | TAK | NIE | opłacono |
78 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | Łaziskie Karlusy | NIE | TAK | opłacono |
79 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | Łaziskie Karlusy | NIE | TAK | opłacono |
80 | Spirydowicz Ewelina | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
81 | Wolny Leszek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Nordic Walking Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
82 | Siara-Sańpruch Ewa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
83 | Śliwa Grzegorz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
84 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
85 | Miszk Ryszard | Elbląg | Polska | Pozostali uczestnicy | portEl | TAK | NIE | opłacono |
86 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
87 | Jastrzębski Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
88 | Szpak Dariusz | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Ciastki Team | TAK | NIE | opłacono |
89 | Krzyżowska Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
90 | Krzyżowska Renata | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
91 | Krzyżowski Paweł | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
92 | Plewińska Sylwia | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
93 | Rus Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
94 | Kasprzycka-Szubarska Katarzyna | Pogwizdów | Polska | Małżeństwa | parkrun/ Olza Cieszyn | TAK | NIE | opłacono |
95 | Szubarski Krzysztof | Pogwizdów | Polska | Małżeństwa | parkrun/ Olza Cieszyn | TAK | NIE | opłacono |
96 | Zgoda Joanna | Siemianowice Ślaskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
97 | Zgoda Bogusław | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
98 | Usowicz Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
99 | Stosz Bartosz | Chorzow | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
100 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 11472