VII Panewnicki Bieg Dzika – listopad
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub BIEG NW Do zapłaty
1 Dąbrowiak Marcin Sosnowiec Pozostali uczestnicy Harpagan Sosnowiec TAK NIE opłacono
2 Macharzyński Piotr Jastrzębie-Zdrój Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
3 Ucherek Mateusz Rybnik Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
4 ZYDROŃ Wiesław Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
5 Jastrzębski Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
6 Tkocz Adam Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa Na Kijach NIE TAK opłacono
7 Dendra Ewa Piekary Ślaskie Dzieci i młodzież do 18 lat SP 13 TAK NIE opłacono
8 Dendra Kacper Piekary Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat SP 13 TAK NIE opłacono
9 Dendra Krzysztof Piekary Śląskie Małżeństwa TAK NIE opłacono
10 Herman Anna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Runonline Team TAK NIE
11 Dendra Lidia Piekary Śląskie Małżeństwa TAK NIE opłacono
12 Dąbrowiak Krzysztof Sosnowiec Małżeństwa Harpagan Sosnowiec TAK TAK opłacono
13 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
14 Turek Mateusz Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat owocowa kraina TAK NIE opłacono
15 Turek Rafał Będzin Małżeństwa owocowa kraina TAK NIE opłacono
16 Szatniewska Agnieszka Będzin Małżeństwa owocowa kraina TAK NIE opłacono
17 Żurawska Ewa Sosnowiec, śląskie Małżeństwa NIE TAK opłacono
18 Żurawski Zbigniew Sosnowiec Małżeństwa TAK NIE opłacono
19 Kubas Alina Jastrzębie-Zdrój Małżeństwa Klub Biegacza Fartlek TAK NIE opłacono
20 Stefański Jarosław Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
21 Rolnik Marlena Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
22 Rolnik Remigiusz Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
23 Rolnik Bartosz MIKOŁÓW Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
24 Menżyk Joanna Mysłowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
25 Dzik Mirosław Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
26 Wręczycki Ireneusz Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
27 Małysa Łukasz Orzesze Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
28 Litkowski Mateusz Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat SP nr 21 Chorzów TAK NIE opłacono
29 Chodzidło Filip Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat SP nr 21 Chorzów TAK NIE opłacono
30 Chodzidło Joanna Chorzów Małżeństwa TAK NIE opłacono
31 Chodzidło Rafał Chorzów Małżeństwa TAK NIE opłacono
32 Szczucki Krzysztof Żory Pozostali uczestnicy TAK NIE
33 Stachowiak Sebastian Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
34 Przystolik Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
35 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
36 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
37 Nowakowska Karolina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Nowakowscy TAK TAK opłacono
38 Nowakowska Ewa Katowice Małżeństwa Nowakowscy TAK TAK opłacono
39 Nowakowski Tomasz Katowice Małżeństwa Nowakowscy TAK TAK opłacono
40 Duda Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
41 Osadnik Adam Bytom Pozostali uczestnicy Ciastekteam NIE TAK opłacono
42 Zyg Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy Katowice NIE TAK opłacono
43 Zyg Mateusz Katowice Pozostali uczestnicy Katowice TAK NIE opłacono
44 Szpak Dariusz Bytom Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
45 Apostolski Wojciech Sosnowiec Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
46 Baran Rafał Dąbrowa Górnicza Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
47 Baran Joanna Dąbrowa Górnicza Małżeństwa TAK NIE opłacono
48 Baran Roman Dąbrowa Górnicza Małżeństwa TAK NIE opłacono
49 Cepuchowicz Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy W POGONI ZA DUCHEM TAK NIE opłacono
50 Wisowska Bożena Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa Na Kijach NIE TAK opłacono
51 Mieszczanin Joanna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
52 Spyra Beata Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
53 Kalinowska Monika Suwałki Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
54 Piotrowska Anna Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
55 Gurczyńska Monika Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
56 Kluska Piotr Katowice Małżeństwa NIE TAK opłacono
57 Kluska Sylwia Katowice Małżeństwa NIE TAK opłacono
58 Rencz Małgorzata Orzesze Pozostali uczestnicy W POGONI ZA DUCHEM TAK NIE opłacono
59 Pinkawa Olgierd Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
60 Ptasik Izabela Koziegłowy Małżeństwa TAK NIE opłacono
61 Ptasik Mirosław Koziegłowy Małżeństwa Orzeł Biały SA TAK NIE opłacono
62 Bieniek Rafał Tychy Pozostali uczestnicy RB Sport TAK NIE opłacono
63 Świta Jarosław Wodzisław Śląski Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
64 Urbańczyk Aleksandra Siemianowice Śl Małżeństwa NIE TAK opłacono
65 Urbańczyk Grzegorz Siemianowice Śl Małżeństwa TAK NIE opłacono
66 Maruszczyk Marian Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
67 Majek Krzysztof Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
68 Tylutki Agnieszka Tarnobrzeg Małżeństwa Face Nordic Walking Team / UKS Siedleszczany Nordic Walking NIE TAK opłacono
69 Tylutki Andrzej Tarnobrzeg Małżeństwa Face Nordic Walking Team / UKS Siedleszczany Nordic Walking NIE TAK opłacono
70 Pańczyk Władysław WYRY Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
71 Sendobry Henryk Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ADOPCJANAODLEGLOSC.PL TAK NIE opłacono
72 Krzyżowska Izabela Orzesze Małżeństwa TAK NIE opłacono
73 Krzyżowski Dariusz Orzesze Małżeństwa TAK NIE opłacono
74 Krzyżowski Paweł Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
75 Błaszczyk Piotr Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
76 Janik Aneta Pogórze Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA TAK NIE opłacono
77 Palik Jakub Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
78 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
79 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
80 Hajduk Franciszek Radzionków Pozostali uczestnicy SieChodzi NIE TAK opłacono
81 Lara Krzysztof Zawiercie Małżeństwa Grupa Jura TAK NIE opłacono
82 Fabjańczyk Agnieszka Zawiercie Małżeństwa Grupa Jura TAK NIE opłacono
83 Lara Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
84 Lara Izabela Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
85 Pawlik Bogumiła Zabrze Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
86 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
87 Polakowicz Aleksandra Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
88 Lata Beata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
89 Szentak Adam Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
90 Famuła Ewa Katowice Małżeństwa NIE TAK opłacono
91 Famuła Marek Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
92 Famuła Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team TAK NIE opłacono
93 Wolny Maciej Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
94 Wolny Leszek Katowice Pozostali uczestnicy Nordic Walking Stadion Śląski NIE TAK opłacono
95 Jaworska Ewa Mikołów Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
96 Kondziołka Zbigniew Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
97 Chrobok Joanna Mysłowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
98 Furich Dariusz Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
99 Marek Ewa Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
100 Wieczorek Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice TAK NIE opłacono


Wyświetleń: 8780

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ