Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dąbrowiak Marcin | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | opłacono |
2 | Macharzyński Piotr | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
3 | Ucherek Mateusz | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
4 | ZYDROŃ Wiesław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
5 | Jastrzębski Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
6 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | NIE | TAK | opłacono |
7 | Dendra Ewa | Piekary Ślaskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP 13 | TAK | NIE | opłacono |
8 | Dendra Kacper | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP 13 | TAK | NIE | opłacono |
9 | Dendra Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
10 | Dendra Lidia | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
11 | Dąbrowiak Krzysztof | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | TAK | TAK | opłacono |
12 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
13 | Turek Mateusz | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
14 | Turek Rafał | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
15 | Szatniewska Agnieszka | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
16 | Żurawska Ewa | Sosnowiec, śląskie | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
17 | Żurawski Zbigniew | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
18 | Sztabla Liliana | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
19 | Kubas Alina | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | Klub Biegacza Fartlek | TAK | NIE | opłacono |
20 | Stefański Jarosław | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
21 | Rolnik Marlena | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
22 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
23 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
24 | Menżyk Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
25 | Dzik Mirosław | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
26 | Wręczycki Ireneusz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
27 | Małysa Łukasz | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
28 | Litkowski Mateusz | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP nr 21 Chorzów | TAK | NIE | opłacono |
29 | Chodzidło Filip | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP nr 21 Chorzów | TAK | NIE | opłacono |
30 | Chodzidło Joanna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
31 | Chodzidło Rafał | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
32 | Stachowiak Sebastian | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
33 | Przystolik Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
34 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
35 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
36 | Nowakowska Karolina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Nowakowscy | TAK | TAK | opłacono |
37 | Nowakowska Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | Nowakowscy | TAK | TAK | opłacono |
38 | Nowakowski Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | Nowakowscy | TAK | TAK | opłacono |
39 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
40 | Śmieja Joanna | Pawłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | RUNTEAM PAWŁOWICE | TAK | NIE | opłacono |
41 | Sikora Wiesław | Ustroń | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
42 | Osadnik Adam | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Ciastekteam | NIE | TAK | opłacono |
43 | Zyg Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | NIE | TAK | opłacono |
44 | Zyg Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | TAK | NIE | opłacono |
45 | Szpak Dariusz | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
46 | Apostolski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
47 | Gwóźdź Edyta | Jaworzno | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
48 | Baran Rafał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
49 | Baran Joanna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
50 | Baran Roman | Dąbrowa Górnicza | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
51 | Cepuchowicz Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | W POGONI ZA DUCHEM | TAK | NIE | opłacono |
52 | Wisowska Bożena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | NIE | TAK | opłacono |
53 | Mieszczanin Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
54 | Spyra Beata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
55 | Kalinowska Monika | Suwałki | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
56 | Piotrowska Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
57 | Gurczyńska Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
58 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
59 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
60 | Rencz Małgorzata | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | W POGONI ZA DUCHEM | TAK | NIE | opłacono |
61 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
62 | Ptasik Izabela | Koziegłowy | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
63 | Ptasik Mirosław | Koziegłowy | Polska | Małżeństwa | Orzeł Biały SA | TAK | NIE | opłacono |
64 | Bieniek Rafał | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | RB Sport | TAK | NIE | opłacono |
65 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
66 | Urbańczyk Aleksandra | Siemianowice Śl | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
67 | Urbańczyk Grzegorz | Siemianowice Śl | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
68 | Maruszczyk Marian | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
69 | Siara-Sańpruch Ewa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
70 | Majek Krzysztof | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
71 | Tylutki Agnieszka | Tarnobrzeg | Polska | Małżeństwa | Face Nordic Walking Team / UKS Siedleszczany Nordic Walking | NIE | TAK | opłacono |
72 | Tylutki Andrzej | Tarnobrzeg | Polska | Małżeństwa | Face Nordic Walking Team / UKS Siedleszczany Nordic Walking | NIE | TAK | opłacono |
73 | Pańczyk Władysław | WYRY | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
74 | Sendobry Henryk | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ADOPCJANAODLEGLOSC.PL | TAK | NIE | opłacono |
75 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
76 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
77 | Krzyżowski Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
78 | Błaszczyk Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
79 | Janik Aneta | Pogórze | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | TAK | NIE | opłacono |
80 | Plewińska Sylwia | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
81 | Rus Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
82 | Usowicz Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
83 | Palik Jakub | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
84 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
85 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
86 | Hajduk Franciszek | Radzionków | Polska | Pozostali uczestnicy | SieChodzi | NIE | TAK | opłacono |
87 | Lara Krzysztof | Zawiercie | Polska | Małżeństwa | Grupa Jura | TAK | NIE | opłacono |
88 | Fabjańczyk Agnieszka | Zawiercie | Polska | Małżeństwa | Grupa Jura | TAK | NIE | opłacono |
89 | Lara Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
90 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
91 | Pawlik Bogumiła | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
92 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
93 | Polakowicz Aleksandra | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
94 | Lata Beata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
95 | Szentak Adam | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
96 | Famuła Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
97 | bieniok jarosław | katowice | Polska | Małżeństwa | Natura biegu | TAK | TAK | opłacono |
98 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
99 | Famuła Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team | TAK | NIE | opłacono |
100 | Wolny Maciej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 12844