Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | kułaga nina | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | ||
2 | Kuczera-kułaga Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
3 | Małysa Łukasz | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
4 | Nowakowski Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
5 | Arczewski Michał | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
6 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
7 | Urlik Rafal | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | FC Szyszolandia Katowice | TAK | NIE | opłacono |
8 | Turek Mateusz | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
9 | Turek Rafał | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
10 | Szatniewska Agnieszka | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
11 | Poloczek Marcin | Siemianowice Ślaskie | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
12 | Dendra Ewa | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP 13 | TAK | NIE | opłacono |
13 | Lata Beata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
14 | Dendra Kacper | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP 13 | TAK | NIE | opłacono |
15 | Dendra Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
16 | Cepuchowicz Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | W POGONI ZA DUCHEM | TAK | NIE | opłacono |
17 | BITOWT Izabela | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
18 | Koźlik Wojciech | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
19 | Malysa Marcin | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
20 | Dendra Arnold | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | NW Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
21 | Czapelka Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
22 | Siara-Sańpruch Ewa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
23 | Rolnik Marlena | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
24 | Rolnik Bartosz | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
25 | Rolnik Remigiusz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
26 | Wegner Tomasz | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Orzeł Biały S.A | TAK | NIE | opłacono |
27 | Litkowski Mateusz | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
28 | Chodzidło Filip | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP nr 21 Chorzów | TAK | NIE | opłacono |
29 | Chodzidło Joanna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
30 | Chodzidło Rafał | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
31 | Bartmański Cezary | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
32 | Bartmańska Aleksandra | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
33 | Bartmański Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
34 | Polakowicz Aleksandra | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
35 | Poloczek Matylda | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
36 | Błaszczyk Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
37 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
38 | Żurawska Ewa | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
39 | Żurawski Zbigniew | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
40 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
41 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
42 | Menżyk Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Spartan Race Training Group Katowice | TAK | NIE | opłacono |
43 | Macharzyński Piotr | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
44 | Wyrwich Angelika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
45 | Klapetek Piotr | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ŚKK Goliat | TAK | NIE | opłacono |
46 | Klapetek Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚKK Goliat | TAK | NIE | opłacono |
47 | Lara Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
48 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
49 | Rogowicz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | TAK | NIE | opłacono |
50 | Famuła Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
51 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
52 | Famuła Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team | TAK | NIE | opłacono |
53 | Kondziołka Zbigniew | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
54 | Jaworska Ewa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
55 | Urbańczyk Aleksandra | Siemianowice Śl | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
56 | Urbańczyk Grzegorz | Siemianowice Śl | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
57 | Nowacki Piotr | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
58 | Nowacka Żaneta | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
59 | Stefański Jarosław | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | W POGONI ZA DUCHEM | TAK | NIE | opłacono |
60 | Zasucha Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stowarzyszenie Puls Slaska | TAK | NIE | opłacono |
61 | Przybyłka Anna | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
62 | Szentak Adam | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
63 | Wieczorek Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | TAK | NIE | opłacono |
64 | Tyka Edward | świetochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | niestowarzyszony | TAK | NIE | opłacono |
65 | Wiater Tomasz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Chachary z Chorzowa | TAK | NIE | opłacono |
66 | Szpak Dariusz | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Ciastkiteam | TAK | NIE | opłacono |
67 | Kur Mariusz | Zawiercie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
68 | Przystolik Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
69 | Pańczyk Władysław | WYRY | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
70 | Zyg Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | NIE | TAK | opłacono |
71 | Zyg Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | TAK | NIE | opłacono |
72 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | opłacono |
73 | Mynarska Ligia | Bielsko-Biała | Polska | Małżeństwa | Daleko jeszcze? | TAK | NIE | opłacono |
74 | Mynarski Sylwester | Bielsko-Biała | Polska | Małżeństwa | Daleko jeszcze? | TAK | NIE | opłacono |
75 | Langer Jacek | Chorzów | Polska | Małżeństwa | cardio city | TAK | NIE | opłacono |
76 | Langer Katarzyna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | cardio city | TAK | NIE | opłacono |
77 | Stachowiak Sebastian | Katowice | Polska | Małżeństwa | Stadion Śląski | TAK | NIE | opłacono |
78 | Gwóźdź Edyta | Jaworzno | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
79 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
80 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
81 | Lubowiecki Adam | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
82 | Wysocki Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Bałtycka | TAK | NIE | opłacono |
83 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | Łaziskie Karlusy | NIE | TAK | opłacono |
84 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | Łaziskie Karlusy | NIE | TAK | opłacono |
85 | Wolny Leszek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Nordic Walking Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
86 | Ryng Jarosław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
87 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
88 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
89 | Hajduk Franciszek | Radzionków | Polska | Pozostali uczestnicy | SieChodzi | NIE | TAK | opłacono |
90 | Wiśniewski Sławomir | Zabrze | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
91 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
92 | Szczepańska Anna | Bytom | Polska | Małżeństwa | Sucha Góra | NIE | TAK | opłacono |
93 | Szczepański Rafał | Bytom | Polska | Małżeństwa | OPEL ACTIVE TEAM | TAK | NIE | opłacono |
94 | wesoły Piotr | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
95 | Kłosowski Karol | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | 1980 | TAK | NIE | opłacono |
96 | Lebioda Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
97 | Grolik Piotr | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
98 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
99 | Stypka Artur | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
100 | CZOP DANUTA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono |
Wyświetleń: 12547