Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Błaszczyk Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
2 | Dendra Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
3 | BITOWT Izabela | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
4 | Wyrwich Angelika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
5 | Macharzyński Piotr | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
6 | Koźlik Wojciech | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
7 | Malysa Marcin | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
8 | Czapelka Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
9 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
10 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
11 | Żurawski Zbigniew | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
12 | Żurawska Ewa | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
13 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
14 | Lara Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
15 | Poloczek Matylda | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
16 | Polakowicz Aleksandra | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
17 | Bartmański Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
18 | Bartmańska Aleksandra | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
19 | Bartmański Cezary | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
20 | Chodzidło Rafał | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
21 | Chodzidło Joanna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
22 | Litkowski Mateusz | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
23 | Siara-Sańpruch Ewa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
24 | Rolnik Remigiusz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
25 | Rolnik Bartosz | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
26 | Rolnik Marlena | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
27 | Nowakowski Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
28 | Pańczyk Władysław | WYRY | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
29 | Przystolik Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
30 | Kur Mariusz | Zawiercie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
31 | kułaga nina | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | ||
32 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
33 | Kuczera-kułaga Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
34 | Małysa Łukasz | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
35 | Szentak Adam | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
36 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
37 | Smakosz Wojciech | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
38 | Arczewski Michał | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
39 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
40 | Nowacka Żaneta | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
41 | Nowacki Piotr | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
42 | Urbańczyk Grzegorz | Siemianowice Śl | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
43 | Urbańczyk Aleksandra | Siemianowice Śl | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
44 | Jaworska Ewa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
45 | Kondziołka Zbigniew | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
46 | Poloczek Marcin | Siemianowice Ślaskie | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
47 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
48 | Famuła Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
49 | Lata Beata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
50 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
51 | Rekieć Kaja | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
52 | Warzocha Mirosław | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
53 | Kozera Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
54 | Kubiczek Adam | Jaworzno | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
55 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
56 | Ożóg Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
57 | Krzyżowski Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
58 | Kwaśniok Grzegorz | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
59 | Kwaśniok Iwona | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
60 | Przechrzta Sylwia | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
61 | Horzela Małgorzata | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
62 | Płonka Janina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
63 | Gawlina Lesław | Ruda śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
64 | madej daria | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
65 | madej anna | katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
66 | madej sergiusz | katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
67 | Wysocka Katarzyna | katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
68 | Wysocki Mariusz | katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
69 | Apostolski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | ||
70 | Wcisło Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
71 | Wcisło Piotr | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
72 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
73 | Pawlik Bogumiła | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
74 | Szwarc Katarzyna | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
75 | Litwiński Wojciech | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
76 | Staszewski Łukasz | Ornontowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
77 | Olczyk Dagmara | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
78 | Szczucki Krzysztof | Żory | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
79 | Stosz Bartosz | Chorzow | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
80 | Tulin Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
81 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
82 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
83 | Gurczyńska Emilia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
84 | Gurczyńska Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
85 | Balon Wojciech | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
86 | Balon Maria | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
87 | Kobak Krzysztof | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
88 | Szwarc Stanisław | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
89 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
90 | Szwarc-Litwińska Alicja | Piekary Śląskiee | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
91 | Mrożek Zbigniew | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
92 | SZENDZIELORZ Ilona | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
93 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
94 | Szlędak Sonia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
95 | Szlędak Izabela | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
96 | Trzop Tomasz | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
97 | Nitecki Marek | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
98 | Pszeniczka Natalia | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
99 | Szymczewski Włodzimierz Szymczewski | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
100 | Madej Marek | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 12560