Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Syrek Elżbieta | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
2 | Apostolski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | ||
3 | Arczewski Michał | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
4 | Balon Maria | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
5 | Balon Wojciech | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
6 | Bartmańska Aleksandra | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
7 | Bartmański Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
8 | Bartmański Cezary | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
9 | Basa Przemysław | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA | TAK | NIE | opłacono |
10 | Bieniek Rafał | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | RB Sport | TAK | NIE | |
11 | BITOWT Izabela | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
12 | Bogusławska Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | |
13 | Borycka-Swierzy Bogusława | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | AKTYWNI 15 CHORZÓW | TAK | NIE | opłacono |
14 | Bromboszcz Karol | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz-Mysłowice | TAK | NIE | opłacono |
15 | BUJOK TOMASZ | SOSNOWIEC | Polska | Pozostali uczestnicy | 1986 | TAK | NIE | |
16 | Błaszczyk Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
17 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
18 | Cepuchowicz Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | W POGONI ZA DUCHEM | TAK | NIE | opłacono |
19 | Chodzidło Filip | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP nr 21 Chorzów | TAK | NIE | opłacono |
20 | Chodzidło Joanna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
21 | Chodzidło Rafał | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
22 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
23 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | NIE | TAK | opłacono |
24 | Czapelka Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
25 | CZOP DANUTA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
26 | CZŁONKOWSKI KRZYSZTOF | SZCZEKOCINY | Polska | Pozostali uczestnicy | Olimpijczyk Szczekociny | TAK | NIE | |
27 | Dendra Arnold | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | NW Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
28 | Dendra Ewa | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP 13 | TAK | NIE | opłacono |
29 | Dendra Kacper | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP 13 | TAK | NIE | opłacono |
30 | Dendra Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
31 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | SieChodzi | NIE | TAK | opłacono |
32 | Famuła Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
33 | Famuła Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
34 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
35 | Famuła Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team | TAK | NIE | opłacono |
36 | Foks Damian | Warszowice | Polska | Pozostali uczestnicy | RUNTEAM PAWŁOWICE | TAK | NIE | opłacono |
37 | Gawlina Lesław | Ruda śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
38 | Gazda Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NW Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
39 | Gibowicz Agnieszka | Łazy | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
40 | GOCAŁEK WIESŁAW | TYCHY | Polska | Małżeństwa | amator | NIE | TAK | opłacono |
41 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | Parkrun Katowice | TAK | NIE | opłacono |
42 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | Parkrun Katowice | TAK | NIE | opłacono |
43 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
44 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
45 | Goniwiecha Agnieszka | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
46 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice 49 | NIE | TAK | opłacono |
47 | Grolik Piotr | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
48 | Gurczyńska Emilia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
49 | Gurczyńska Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
50 | Gwóźdź Edyta | Jaworzno | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
51 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
52 | Hajduk Franciszek | Radzionków | Polska | Pozostali uczestnicy | SieChodzi | NIE | TAK | opłacono |
53 | Hebda-Olszówka Aleksandra | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Przedszkolna Grupa Biegowa | TAK | NIE | opłacono |
54 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
55 | Horzela Małgorzata | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
56 | Janik Aneta | Pogórze | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | TAK | NIE | opłacono |
57 | Janoszka Irena | Radzionków | Polska | Pozostali uczestnicy | Cidry Lotajom | NIE | TAK | opłacono |
58 | Jaworska Ewa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
59 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | Łaziskie Karlusy | NIE | TAK | opłacono |
60 | Kalinowska Monika | Suwałki | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
61 | Kamrowski Łukasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PAE Goggle Team | TAK | NIE | opłacono |
62 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
63 | Kiwic Zuzanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | NIE | TAK | opłacono |
64 | Klapetek Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚKK Goliat | TAK | NIE | opłacono |
65 | Klapetek Piotr | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ŚKK Goliat | TAK | NIE | opłacono |
66 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
67 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
68 | Kobak Krzysztof | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
69 | Kondziołka Zbigniew | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
70 | Kopyto Izabela | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
71 | Kosiedowska Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | |
72 | KOT LESZEK | TARNOWSKIE GORY | Polska | Pozostali uczestnicy | POLGER Team | NIE | TAK | opłacono |
73 | Kozera Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
74 | Koźlik Wojciech | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
75 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | FabrikaNordika | NIE | TAK | opłacono |
76 | Królikowska-Łoskot Danuta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
77 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
78 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
79 | Krzyżowski Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
80 | Kubacka Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
81 | Kubas Alina | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | Klub Biegacza Fartlek | TAK | NIE | opłacono |
82 | KUBAS Mariusz | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | Klub Biegacza Fartlek | TAK | NIE | opłacono |
83 | Kubiczek Adam | Jaworzno | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
84 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | opłacono |
85 | Kuczera-kułaga Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
86 | Kupfer Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Fuchs Oil Team | TAK | NIE | opłacono |
87 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Silesia Nordic Team | TAK | NIE | opłacono |
88 | Kur Mariusz | Zawiercie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
89 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
90 | Kurek Beata | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
91 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
92 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | wolny strzelec | NIE | TAK | opłacono |
93 | kułaga nina | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | ||
94 | Kwaśniok Grzegorz | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
95 | Kwaśniok Iwona | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
96 | Kłosowski Karol | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | 1980 | TAK | NIE | opłacono |
97 | Langer Jacek | Chorzów | Polska | Małżeństwa | cardio city | TAK | NIE | opłacono |
98 | Langer Katarzyna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | cardio city | TAK | NIE | opłacono |
99 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
100 | Lara Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 12559