Mały Bieg (ok. 13 km)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Hendrich Tomasz Banino Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Dzikusy opłacono on-line
2 Ruszczyk Sylwia Banino Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Run Beach Morning opłacono on-line
3 Celmer Ilona Bolszewo Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Grześ Team opłacono on-line
4 Lorych Krystian Borkowo Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
5 Szczepanowska Natalia Cieplewo Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
6 Szarko Maciej Elbląg Polska Mały Bieg (ok. 13 km) limit osiągnięty
7 Rogalska Magdalena Gdansk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Run Beach Morning opłacono on-line
8 Wawrowska Marta Gdansk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
9 Jachimowicz Bartosz Gdansk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) MKrawczyńska Team opłacono on-line
10 Cesarz Anna Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
11 Tymiński Kamil Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) limit osiągnięty
12 Czarnecki Jakub Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
13 Cesarz Anna Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) limit osiągnięty
14 Przybyszewska Zuzanna Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
15 Cybulski Adrian Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
16 Kopczyńska Monika Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Taka Ryba opłacono on-line
17 Szybowska-Michalska Agata Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
18 Bednarski Łukasz Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
19 Górzyński Bartosz Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
20 Lang Paweł Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Kujawscy Runners opłacono on-line
21 Łosińska Julia Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
22 Stachurski Przemysław Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
23 Domżalska JUSTYNA GDAŃSK Polska Mały Bieg (ok. 13 km) parkrun Gdańsk Południe opłacono on-line
24 Stencel Krystian Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Parkrun Gdańsk Południe opłacono on-line
25 Kleban Paweł Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Leśna RUNda opłacono on-line
26 Stasinski Rafal Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Run Beach Morning opłacono on-line
27 Jazdzyk Karolina GDAŃSK Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
28 Karpowicz Kamil Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
29 Jażdżyk Grzegorz Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Kokosy opłacono on-line
30 Riegel Dominika Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
31 Zakowicz Paweł Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Parkrun Gdańsk Południe opłacono on-line
32 Grabias Aleksandra Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) parkrun Gdańsk-Południe opłacono on-line
33 Porzeżyński Maciej Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Run Beach Morning opłacono on-line
34 Motyka Aleksandra Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
35 Michalski Dominik Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
36 Kosek Iwona Gdańsk (Woj. Pomorskie) Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
37 JASTRZĘBSKA Joanna GDYNIA Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Forest Run Gdynia opłacono on-line
38 Barzowski Paweł Gdynia Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
39 Głombiowska Zuzanna Gdynia Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
40 Kwiatkowski Marcin Gdynia Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Forest Run Gdynia opłacono on-line
41 Czajkowski Daniel Gdynia Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
42 Czajkowska Katarzyna Gdynia Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
43 Woźniak Joanna Jagatowo Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Iron Team opłacono on-line
44 Grzelecki Sebastian Juszkowo Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
45 Serkowska Anna Kartuzy Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
46 Krzywda Joanna Kowale Polska Mały Bieg (ok. 13 km) TriTrail TEAM opłacono on-line
47 Mirończuk Maja Kraków Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
48 Nikodym Daniel Lisewiec Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
49 Kubas Anna Kubas PRUSZCZ GDANSKI Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
50 Kolybabiuk Diana Pruszcz Gdański Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
51 Manias Magdalena Pruszcz gdański Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
52 Szczodrowski Adam Pruszcz Gdański Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Iron Team opłacono on-line
53 Leśnikowska Joanna Pruszcz Gdański Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Iron Team opłacono on-line
54 Bieńkowski Tomasz Pruszcz Gdański Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
55 Karamać Paweł Rokitnica Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
56 Cymanowski Mateusz Rotmanka Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
57 Gąsiorowski Radosław Straszyn Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
58 Cieślik Anna Straszyn Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
59 Kondrat Wiktoria Straszyn Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
60 Paszkowska Kamila Wiślinka Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
61 Żółć Beata Zbychowo Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Żółć limit osiągnięty
62 Pawlak Mikołaj Żukczyn Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
63 Kwiatek Małgorzata Żukczyn Polska Mały Bieg (ok. 13 km) opłacono on-line
64 Pyż Sławomir Gdańsk Polska Mały Bieg (ok. 13 km) Gdańskie Autobusy i Tramwaje , Gdańsk Południe opłacono on-line


Wyświetleń: 14068

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ