Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Czy biegłeś/aś w poprzednim etapie ? | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobociński Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | SP 45 | NIE | |
2 | Andrzejewska Karolina | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | TAK | ||
3 | Jarosiewicz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | NIE | ||
4 | Tomaszewska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | NIE | ||
5 | Milewski Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | Gedania | TAK | |
6 | Kopczyński David | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | NIE | ||
7 | Paprocki Adam | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych | NIE | ||
8 | Neumann Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | SP 45 | NIE | |
9 | Hirsch Amelka | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | Sp 26 | NIE | |
10 | Lewińska-Sujewicz Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | sp79 | TAK | |
11 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych | sp 47 | NIE | |
12 | Szwed Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | SP 92/ biegowyswiat.pl | TAK | |
13 | Koprowska Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | NIE | ||
14 | Dobrzeniecki Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | NIE | ||
15 | Motyka Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | TAK | ||
16 | Baryla Karolina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | Sp 27 gdansk | NIE | |
17 | Kaczmarek Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | SP 84 Gdańsk | TAK | |
18 | Kowiel Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | KL Lechia Gdańsk | TAK | |
19 | Zakrzewski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | Sz.P. nr 75 | TAK | |
20 | Baberowska Aicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | TAK | ||
21 | Tracz Michalina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | TAK | ||
22 | Duda Borys | gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | sp nr 88 | TAK | |
23 | Strzelecka Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | SP 27 Gdańsk | TAK | |
24 | Jelnicki Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | SP 89 | TAK | |
25 | Frątczak Amanda | Pierwoszyno | Polska | Bieg Dzieci Starszych | LKS ZORZA GDYNIA | TAK | |
26 | Międlar Wiki | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | TAK | ||
27 | KRÓL Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | biegamsobie.pl | TAK | |
28 | Błaszczyk Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | SP 15 Gdańsk | TAK | |
29 | Dymalski Mikołaj | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych | SP 92 | TAK | |
30 | Strusiński Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | GOKF | TAK | |
31 | Skiba Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych | TAK | ||
32 | KARWOWSKA JAGODA | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych | TAK | ||
33 | Drapella Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | TAK | ||
34 | OGŁOZIŃSKA Aniela | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | Pozytywna Szkoła Podstawowa | TAK | |
35 | Zajączkowska Emilka | Rumia | Polska | Bieg Dzieci Starszych | Podstawowa Ekologiczna Szkola Spoleczna | TAK | |
36 | Morawski Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | SP 12 Gdańsk | TAK | |
37 | Czarkowska Julia | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | SP27 | TAK | |
38 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | Sp24Gdańsk | TAK | |
39 | Narucka Nina | Warzenko | Polska | Bieg Dzieci Starszych | Szkoła Podstawowa Lokomotywa w Sopocie | TAK | |
40 | Dekowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | Szkoła Podstawowa Nr 49 w Gdańsku | TAK | |
41 | BABIUCH BARTOSZ | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych | ZKPiG Nr 2 | TAK | |
42 | Sudoł Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | Szkoła Podstawowa Nr.2 w Gdańsku | TAK | |
43 | Ślusałek Weronika | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych | LKS Zorza Gdynia | NIE | |
44 | Szymborska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | Tri Freak | TAK | |
45 | Żółkiewicz Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | SP 12 Gdańsk | TAK | |
46 | Masternak Ida | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | SP 39 Gdańsk | NIE | |
47 | Krzysiak Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | Stoczniowiec Gdańsk-Łyżwiarstwo Figurowe /ZKPiG nr17 | TAK | |
48 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych | TAK | ||
49 | domurad mateusz | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | klub karate sonkei | TAK | |
50 | Maćkowiak Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | TAK | ||
51 | Maćkowiak Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | TAK | ||
52 | Filbrandt Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | SP nr 92 | TAK | |
53 | Mejer Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | SP nr 80 Gdańsk | NIE |
Wyświetleń: 24272