Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Czy biegłeś/aś w poprzednim etapie ? | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wysiecka Klaudia | Lublewo Gdańskie | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | NIE | ||
2 | Walaszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Sz.P. nr 15 | S | NIE | |
3 | Walaszkowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Sz.P. nr 15 | M | NIE | |
4 | LANG Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | LANG TEAM ŻABIANKA | XS | NIE | |
5 | Filbrandt Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Sp 80 Gdańsk | XS | NIE | |
6 | Andrzejewska Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | S | TAK | ||
7 | Kurkowski Błażej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 27 Gdańsk | S | NIE | |
8 | Kurkowski Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 27 Gdańsk | S | NIE | |
9 | Jednacz Szymon | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | TAK | ||
10 | Gadomska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | NIE | ||
11 | Gadomska Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | NIE | ||
12 | Drapella Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | S | TAK | ||
13 | Chudzik Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | S | TAK | ||
14 | Deszcz Ksawery | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | TAK | ||
15 | Tarnówka Robert | Gdańska | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | TAK | ||
16 | Tomaszkiewicz Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 27 Gdańsk | XS | TAK | |
17 | Woronin Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | NIE | ||
18 | Szłod Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | TAK | ||
19 | Prostak Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Sp 75 Gdańsk | XS | TAK | |
20 | Zakrzewska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Sz.P. nr 75 | XS | TAK | |
21 | Stencel Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | S | TAK | ||
22 | Kaczmarek Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Sp 84 Gdańsk | S | TAK | |
23 | Szutko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | TAK | ||
24 | Wójciga Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Jaguar Gdańsk | XS | TAK | |
25 | Duda Bartosz | gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | sp nr 88 | XS | TAK | |
26 | Ladziński Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Sp 86 Gdańsk | M | NIE | |
27 | Mejsner Ula | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 27 Gdańsk | XS | TAK | |
28 | Baginski Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 85 Gdańsk | XS | TAK | |
29 | Bagiński Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 85 Gdańsk | XS | TAK | |
30 | Piotrowski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Szkoła Podstawowa nr 35 | M | NIE | |
31 | Paszke Salomon | Bytów | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | S | NIE | ||
32 | Kamma Kira | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 27 Gdańsk | XS | TAK | |
33 | Gałka Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP nr 45 Gdańsk | S | NIE | |
34 | ZWOLIŃSKA Amelka | KOWALE | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | ZKPiG Kolbudy | XS | TAK | |
35 | Morawska Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 12 Gdańsk | XS | TAK | |
36 | Gołaszewski Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 48 | S | TAK | |
37 | Szczepański Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 1 Gdańsk | XS | TAK | |
38 | Sudoł Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Szkoła Podstawowa Nr.2 w Gdańsku | XS | TAK | |
39 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | NIE | ||
40 | Staniak Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 56 Gdańsk | XS | TAK | |
41 | Kejzer Mieszko | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | TAK | ||
42 | Sprengel Olek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 27 Gdańsk | XS | TAK | |
43 | Sprengel Lena | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 27 Gdańsk | XS | TAK | |
44 | Szczepańska Matylda | Borcz | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP27 Gdansk | XS | TAK | |
45 | Kuncewicz Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | TAK | ||
46 | Misiura Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | STO 3 | XS | TAK | |
47 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | TAK | ||
48 | Gawrysiak Aleksander | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | TAK | ||
49 | Pawliczak Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP35 | S | TAK | |
50 | DOMINIAK NATALIA | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP27 Gdańsk | S | TAK | |
51 | DOMINIAK PAWEŁ | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP27 Gdańsk | S | TAK | |
52 | Dobrzeniecki Hubert | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | S | TAK | ||
53 | Cichy Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | S | TAK | ||
54 | Wollschlaeger Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | TAK | ||
55 | maciesza Damian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | TAK | ||
56 | Januszewska Helena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 59 w Gdańsku | XS | NIE | |
57 | Baryła Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 27 Gdańsk | S | TAK | |
58 | Krzyżanowski Tomek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | S | TAK | ||
59 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | GTS Borkowo | XS | TAK | |
60 | Janczak Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | M | TAK | ||
61 | Janczak Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | S | TAK | ||
62 | Korduła Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 80 Gdańsk | XS | TAK | |
63 | Czuryło Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | TAK | ||
64 | BACH MATEUSZ | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | TAK | ||
65 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku | XS | NIE | |
66 | BABIUCH SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | ZKPiG Nr 2 | XS | TAK | |
67 | BABIUCH ANTONI | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | ZKPiG Nr 2 | XS | TAK | |
68 | MĄCZKOWSKI IGOR | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | KS PORTOWIEC GDAŃSK | XS | TAK | |
69 | Mazurek Cezary | Gdansk - Kokoszki | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Jaguar Gdańsk | S | TAK | |
70 | Bachnik Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | TAK | ||
71 | Starzak Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Los Starzakos | XS | TAK | |
72 | Kieliszczyk Jakub | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Sp 80 Gdańsk | S | TAK | |
73 | Kuźniar Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Przedszkole nr 57 Tęczowe | S | TAK | |
74 | Grzesiuk Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Szkoła Podstawowa 79 | S | TAK | |
75 | Zaleska Julia | Banino | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | AWFiS | S | TAK | |
76 | Szymborska Marika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Tri Freak | M | TAK | |
77 | Ścisłowski Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Szkoła podstawowa 35 w Gdańsku | S | TAK | |
78 | Winiecka Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 76 Gdańsk | XS | TAK | |
79 | Szymichowski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Przedszkole nr 19 w Gdyni | S | TAK | |
80 | Machnik Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 49 | XS | TAK | |
81 | Dancewicz Milena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP75 | XS | TAK | |
82 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SGA Gdynia | S | TAK | |
83 | Filbrandt Artur | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP nr 92 | S | TAK | |
84 | Steller Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 27 Gdańsk | XS | TAK | |
85 | Redłowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | MARED TEAM | XS | TAK | |
86 | Paliwoda Marta | Wocławy | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | XS | NIE |
Wyświetleń: 20898