II Piątnica Półmaraton POMAGAMY
„II Piątnica Półmaraton POMAGAM” po raz pierwszy wszystkie opłaty uczestników zbieraliśmy na cele charytatywne , to sami uczestnicy wybierali gdzie chcieli przekazać swoje wsparcie finansowe.
I choć startujemy dopiero 11 czerwca to już dzisiaj po zamknięciu listy uczestników możemy się pochwalić, ogólnie nasi uczestnicy wpłacali po 40zł a jest ich 309 co daje 12.360zł. Dodatkowo można było dopłacić dodatkowe wsparci w dowolnej wysokości.
Może, że po raz pierwszy, może poprzez mylne interpretowanie opłaty obowiązkowej nasi uczestnicy bardzo często zaznaczali dodatkowe wsparcie jednak gdy przychodził przelew okazywało się, że wpłacili tylko obowiązkową opłatę 40zł dlatego ogólna suma dodatkowych opłat nie jest może za duża jednak jak na 34 uczestników zebrana kwota 1.080zł cieszy i mamy nadzieje, że w następnym roku będzie ich znacznie więcej. Dziękujemy Wszystkim i zapraszamy w następnym roku.
Pomagamy :
1. Fundacja "Samotnych Matek z Dziećmi i Rodzin" – 2.350 zł
2. Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym – 2.440 zł
3. Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń" Domu Pomocy Społecznej – 5.620 zł
4. Towarzystwo Przyjaciół Chorych "Hospicjum" – 3.030 zł
…………………………………………………………………………………………………………………………
309 x 40zł = 12.360zł +dodatkowe wsparcie 1.080 zł = 13.440 zł
Czeki zostały wypisane jeszcze raz Dziękujemy wszystkim za udział w nasze imprezie.

Wyświetleń: 9167

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ