Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Seńko Piotr | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Active Malbork | opłacono |
2 | Nowakowska Marzena | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Kuźnia Endorfin | |
3 | Nowakowski Wojciech | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Kuźnia Endorfin | |
4 | Rodacka Wiśniewska Martyna | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | AbsofuckingLutely team | |
5 | Wiśniewska Amelia | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | AbsofuckingLutely team | |
6 | hetko katarzyna | malbork | Polska | 5km Nordic Walking | ||
7 | Tobolski Wojciech | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
8 | Kopiński Robert | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg Główny | KWIDZYN BIEGA | opłacono |
9 | Wenderski Michał | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
10 | Kumkowska Joanna | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Grupa Malbork | opłacono |
11 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | MALBORK | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
12 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | 5km Bieg Główny | Active Malbork | |
13 | Serocki Adam | Elblag | Polska | 5km Bieg Główny | Active Malbork | |
14 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Polska | 5km Bieg Główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
15 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 5km Bieg Główny | ||
16 | Szpalerski Adam | Sztum | Polska | 5km Bieg Główny | RunWithYou | |
17 | Parafiniuk Krzysia | Sztum | Polska | 5km Bieg Główny | RunWithYou | opłacono |
18 | Ruchlewicz Urszulka | Sztum | Polska | Biegi dla dzieci | ||
19 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | 5km Bieg Główny | ||
20 | Treć Leon | Sztum | Polska | 5km Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | |
21 | Różalski Robert | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
22 | Klimek Paweł | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
23 | Donajski Piotr | Ryjewo | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
24 | Pałyska Oliwia | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | ||
25 | Jeromin Agnieszka | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Klub Biegacza Grupa Malbork | opłacono |
26 | wiśniewski maciej | malbork | Polska | 5km Nordic Walking | grupa malbork | |
27 | Czoska Maja | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Krasnal grupa Gapcie | |
28 | Sobocińska Monika | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking | ||
29 | GUZ Robert | Tczew | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
30 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | 5km Bieg Główny | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
31 | Różalski Piotr | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu | opłacono |
32 | Piszczewiat Julia | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | ||
33 | Piszczewiat Zenon | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
34 | Kmieć Jacek | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Grupa Malbork | opłacono |
35 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci | ||
36 | Tyburski Igor | Sztum | Polska | Biegi dla dzieci | ||
37 | Tyburska Aniela | Sztum | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
38 | Grabowski Szymon | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | SORW dla dzieci i młodzieży z autyzmem w Malborku | |
39 | Grabowski Tymon | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | Biedronki przedszkole nr 10 | |
40 | Grabowska Aneta | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
41 | Kaśkiewicz Hania | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | Biedroneczki Elbląg | |
42 | Kaśkiewicz Karol | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole nr 15 Elbląg | |
43 | Kaśkiewicz Grzegorz | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | 16 batalion dowodzenia | opłacono |
44 | mazerski bartosz | sztum | Polska | 5km Bieg Główny | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
45 | Osowski Michał | Chojnice | Polska | 5km Bieg Główny | Florian Chojnice | |
46 | Kurianowicz Wiesław | Gliwice | Polska | 5km Bieg Główny | BiegamBoLubię | opłacono |
47 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | 5km Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
48 | Walendziak Ryszard | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | ||
49 | Siekierski Tadeusz | Ostrołęka | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
50 | Dominiecka Adriana | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
51 | Łużyńska Ewa | GOŚCISZEWO | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
52 | Łużyński Grzegorz | Gościszewo | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
53 | Słowiński Paweł | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
54 | HOFFMANN Julia | ELBLĄG | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 12 Elbląg | |
55 | PLESZEWICZ-HOFFMANN AGNIESZKA | ELBLĄG | Polska | 5km Bieg Główny | ||
56 | Tur Marcin | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | biegajzbartkiem.pl/Kuźnia Endorfin | opłacono |
57 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
58 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | 5km Bieg Główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
59 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
60 | Chamielec Bogusław | Lubin | Polska | 5km Nordic Walking | A Emeryt Biega | opłacono |
61 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | 5km Bieg Główny | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
62 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
63 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
64 | Puchalska Michalina | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | ||
65 | Puchalska Hanna | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | ||
66 | Koziarska Ania | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | ||
67 | Zdanowicz Agata | Tczew | Polska | Biegi dla dzieci | ||
68 | Jasiński Krystian | Chojnice | Polska | 5km Bieg Główny | ||
69 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | 5km Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
70 | Fułat Karol | Cekcyn | Polska | 5km Bieg Główny | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono |
71 | JÓZEFOWICZ WIKTORIA | MALBORK | Polska | Biegi dla dzieci | BEZTLENOWI MALBORK SP. nr9 w M-Ku | |
72 | JÓZEFOWICZ DAWID | MALBORK | Polska | 5km Bieg Główny | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono |
73 | Kopycińska Katarzyna | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | ||
74 | Kopyciński Kacper | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | ||
75 | Grzegorzewski Marcin | Otłowiec | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
76 | Śrubka Patryk | Bydgoszcz | Polska | 5km Bieg Główny | Sparta Bydgoszcz | opłacono |
77 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | 5km Bieg Główny | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono |
78 | Pluta Ewelina | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
79 | Stolska Katarzyna | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg Główny | WSG Team | opłacono |
80 | Skórski Robert | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg Główny | WSG Team | opłacono |
81 | Lompert Miłosz | Elblag | Polska | Biegi dla dzieci | ||
82 | TOBOLSKA ANNA | GRUDZIĄDZ | Polska | 5km Bieg Główny | FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA-GRUDZIĄDZ | opłacono |
83 | Lompert Anna | Elblag | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
84 | Lompert Andrzej | Elblag | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
85 | Stolarów Paulina | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | Active Malbork | |
86 | Stolarów Robert | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Active Malbork | |
87 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
88 | Kościelniak Jacek | Dąbrowa Górnicza | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
89 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Malbork | opłacono |
90 | Kuśmierz Patryk | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | ||
91 | Sobiech Izabela | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | ||
92 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | SPARTANIE DZIECIOM | opłacono |
93 | Ziemińska Aleksandra | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 16, Elbląg | |
94 | Ziemińska Adrianna | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 16, Elbląg | |
95 | Ziemińska Magdalena | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
96 | Troka Kuba | Starogard | Polska | Biegi dla dzieci | ||
97 | Pękalska Monika | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | Silver Elbląg | opłacono |
98 | Filipiak Beata | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
99 | Bartos Ligia | Grudziądz | Polska | 5km Bieg Główny | Wtorkowy Trening | opłacono |
100 | Bartos Arkadiusz | Grudziądz | Polska | 5km Bieg Główny | Wtorkowy Trening | opłacono |
Wyświetleń: 13733