
BIEG FLAGI NARODOWEJ
POD PATRONATEM WÓJTA GMINY WIELGIE SŁAWOMIRA SADOWSKIEGO
TERMIN I MIEJSCE
23.05.2026r. Stadion w Teodorowie
ORGANIZATORZY
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej TEAM CZARNE
GMINA WIELGIE
CEL ZAWODÓW:
1) Popularyzacja biegania jako najprostszej i najtańszej formy aktywności fizycznej.
2) Propagowanie czynnego wypoczynku oraz aktywności ruchowej.
3) Uczczenie Flagi Narodowej Rzeczypospolitej Polskiej
4) Promocja walorów turystycznych Gminy Wielgie.
5) Budowanie naturalnej odporności poprzez sport.
PROGRAM SZCZEGÓŁOWY ZAWODÓW:
- godz. 9:15 - otwarcie biura zawodów ( Stadion piłkarski w Teodorowie)
- godz. 10:45 - oficjalne rozpoczęcie i powitanie wszystkich zawodników biegów i marszu nordic walking przez Wójta Gminy Wielgie
- godz. 10:55 – wspólne odśpiewanie Hymnu i symboliczny bieg z Flagą Narodową na stadionie piłkarskim, bieg krótki około 100-200 m. - osoby które chcą wziąć udział w tym biegu muszą mieć ze sobą Flagę Narodową.
- godz. 11:00 Bieg Flagi Narodowej
- godz. 11:02 Marsz Nordic Walking
- godz. 12:00 Biegi dzieci
- godz. 13:10 Dekoracja zwycięzców, zakończenie imprezy biegowej.
Wyświetleń: 3696