BIEG FLAGI NARODOWEJ

POD PATRONATEM WÓJTA GMINY WIELGIE SŁAWOMIRA SADOWSKIEGO

 

TERMIN I MIEJSCE

23.05.2026r. Stadion w Teodorowie

 

ORGANIZATORZY

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej TEAM CZARNE

GMINA WIELGIE

 

 CEL ZAWODÓW:

1) Popularyzacja biegania jako najprostszej i najtańszej formy aktywności fizycznej.

2) Propagowanie czynnego wypoczynku oraz aktywności ruchowej.

3) Uczczenie Flagi  Narodowej Rzeczypospolitej Polskiej

4) Promocja walorów turystycznych Gminy Wielgie.

5) Budowanie naturalnej odporności poprzez sport.

 

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY ZAWODÓW:
- godz. 9:15 - otwarcie biura zawodów ( Stadion piłkarski w Teodorowie)
- godz. 10:45 - oficjalne rozpoczęcie i powitanie wszystkich zawodników biegów i marszu    nordic walking przez Wójta Gminy Wielgie
- godz. 10:55 – wspólne odśpiewanie Hymnu i symboliczny bieg z Flagą Narodową na stadionie piłkarskim, bieg krótki około 100-200 m. - osoby które chcą wziąć udział w tym biegu muszą mieć ze sobą Flagę Narodową.
- godz. 11:00  Bieg Flagi Narodowej

- godz. 11:02 Marsz Nordic Walking

- godz. 12:00 Biegi dzieci

- godz. 13:10 Dekoracja zwycięzców, zakończenie imprezy biegowej.

Wyświetleń: 3696

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ