Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Super sprint - 10km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
2 | Gabryel Maciej | Żabno | Polska | Super sprint - 10km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
3 | Łaszkiewicz Julia | Gdynia | Polska | Super sprint - 10km | WATAHA | opłacono on-line |
4 | Jacewicz Karol | Gdańsk | Polska | Super sprint - 10km | WATAHA | opłacono on-line |
5 | BENDIG MICHAŁ | Starogard Gdański | Polska | Super sprint - 10km | opłacono on-line | |
6 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | Super sprint - 10km | MIŚ Biega | opłacono on-line |
7 | Gaszkowski Łukasz | Ocypel | Polska | Super sprint - 10km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
8 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | Super sprint - 10km | niezrzeszona | opłacono on-line |
9 | KOLINSKI MATEUSZ | KALISKA | Polska | Super sprint - 10km | opłacono on-line | |
10 | jelonek mieczysław jelonek | Starogard Gdański | Polska | Super sprint - 10km | TRI Starogard | opłacono on-line |
11 | Karbowski Grzegorz | Starogard Gdański | Polska | Super sprint - 10km | TRI STG | opłacono on-line |
12 | Meller Michał | Starogard Gdański | Polska | Sprint - 20km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
13 | Niewiadomy Bożena | Sopot | Polska | Super sprint - 10km | TRI ladies | opłacono on-line |
14 | BIANKOWSKI PIOTR | Rumia | Polska | Super sprint - 10km | UKS TRI Team Rumia | opłacono on-line |
15 | Lewandowski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Super sprint - 10km | RWT w Bydgoszczy | opłacono on-line |
16 | Cybulski Marek | Starogard Gdański | Polska | Super sprint - 10km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
17 | Kolwicz Damian | Gdansk | Polska | Sprint - 20km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
18 | Więcielewska Joanna | Gdynia | Polska | Super sprint - 10km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
19 | Szarmacher Artur | Dzialdowo | Polska | Super sprint - 10km | opłacono on-line | |
20 | Białkowski Albert | Warszawa | Polska | Sprint - 20km | opłacono on-line | |
21 | Remus Cazary | Szteklin | Polska | Super sprint - 10km | opłacono on-line | |
22 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | Super sprint - 10km | opłacono on-line | |
23 | Chlebowski Jerzy | Warszawa | Polska | Super sprint - 10km | Triclub | opłacono on-line |
24 | Śliwiński Jacek | Tczew | Polska | Sprint - 20km | opłacono on-line | |
25 | Huzar Ryszard | Malbork | Polska | Sprint - 20km | Autyzm jest wśród nas | opłacono on-line |
26 | SCHALKOWSKI DAWID | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Super sprint - 10km | CITY SECURITY | opłacono on-line |
27 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Super sprint - 10km | opłacono on-line | |
28 | wujtiuk piotr | szczecinek | Polska | Super sprint - 10km | opłacono on-line | |
29 | Jaworski Adrian | Statrogard Gdański | Polska | Sprint - 20km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
30 | Suszyńska Anna | Gdynia | Polska | Super sprint - 10km | opłacono on-line | |
31 | Betcher Adam | Wielbrandowo | Polska | Sprint - 20km | Tri Starogard Gdański | opłacono on-line |
32 | Gumoś Katarzyna | Gdynia | Polska | Super sprint - 10km | opłacono on-line | |
33 | Lenz Magdalena | Starogard Gdański | Polska | Super sprint - 10km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
34 | Skwirut Michał | Warszawa | Polska | Sprint - 20km | opłacono on-line | |
35 | Wika Mateusz | Dąbrówka | Polska | Sprint - 20km | ||
36 | Gostomski Mariusz | Starogard Gdański | Polska | Sprint - 20km | opłacono on-line | |
37 | Gąsior Krystian | Susz | Polska | Sprint - 20km | Rozbiegany Susz | |
38 | Wirwicki Łukasz | Starogard Gdański | Polska | Super sprint - 10km | TRI STG / Boks Polmet Starogard | opłacono on-line |
39 | Cylkowski Grzegorz | Starogard Gdański | Polska | Super sprint - 10km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
40 | Urban Marcin | Toruń | Polska | Super sprint - 10km | opłacono on-line | |
41 | Gabriel Patryk | Starogard Gdański | Polska | Super sprint - 10km | Bracia Gabriel | opłacono on-line |
42 | Gabriel Łukasz | Starogard Gdański | Polska | Super sprint - 10km | Bracia Gabriel | opłacono on-line |
43 | CZAJA MATEUSZ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Sprint - 20km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
44 | Paschke Roman | Gdynia | Polska | Super sprint - 10km | ShipCup | opłacono on-line |
45 | komorowski kamil | rokocin | Polska | Sprint - 20km | ||
46 | Szymborski Jacek | Czachówek | Polska | Super sprint - 10km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5756