5 Biegi Uliczne im. Burmistrza Antoniego Nawrockiego + Solec za 50%
Bieg główny - 5000 m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ławniczak Hanna Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m
2 Skiera Krzysztof Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono
3 Dankowska Oliwia Białe Błota Bieg główny - 5000 m opłacono
4 Jankowski Karol Białe Błota Bieg główny - 5000 m opłacono
5 Wylandowska Ola Wylandowska Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono
6 Lutowski Wojciech Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
7 Gralik Piotr Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Bydgoskie Okonie opłacono
8 Grochal Dariusz Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono
9 Bargowski Marek Janowo Bieg główny - 5000 m UMK CollegiumMedicum Ratownictwo Medyczne Biega opłacono
10 Bogdanów Karolina Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono
11 Szpulecki Tomasz Złotniki Kujawskie Bieg główny - 5000 m opłacono
12 Drzewiecka Ewelina Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono
13 Nadolna Patrycja Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono
14 Lewandowski Tomasz Grudziądz Bieg główny - 5000 m opłacono
15 Szulakowski Bartosz Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
16 Nurkiewicz Franciszek Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Kung fu Pandy 3 opłacono on-line
17 Nurkiewicz Zofia Maria Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Kung fu Pandy 3 opłacono on-line
18 Nurkiewicz Zofia Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Kung fu Pandy 3
19 Nurkiewicz Jarosław Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Kung fu Pandy 3 opłacono on-line
20 Kruk Anna chojnice Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
21 Rumuńska Katarzyna Wałdowo Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
22 Różański Karol Toruń Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
23 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA Bieg główny - 5000 m Spójnia Białe Blota
24 Kubiak Tomasz Inowrocław Bieg główny - 5000 m T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO opłacono on-line
25 Jakubowska Anna Brześć Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
26 Niewiadomska-Bochenek Monika Toruń Bieg główny - 5000 m Mamy ruszamy opłacono on-line
27 Matuszewska Agnieszka Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
28 Kożuchowska Natalia Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Klimat opłacono
29 Owieśny Łukasz Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Klimat opłacono
30 Rozwadowski Oskar Toruń Bieg główny - 5000 m Klimat opłacono
31 Jachimowicz Bartosz Gdańsk Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
32 Janiszewski Damian Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Klimat opłacono
33 Klemp Adrianna Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Klimat opłacono
34 Klemp Kamil Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Klimat opłacono
35 Kowalski Jacek Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
36 Jarzab Piotr Jarzab Solec kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
37 Zdrojkowska Joanna Przyłęki Bieg główny - 5000 m opłacono
38 TELEJKO Łukasz Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Roll&Run Team opłacono
39 Tubaja Anita Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Kabel Team Bydgoszcz opłacono on-line
40 Kostecka Mariola Chrosna Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
41 Barwikowska Bogusia Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
42 Kurylkin Oleksandr Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
43 Korecka Marcelina Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m JURA PARK opłacono on-line
44 Nagow Michał Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m RUN BYDGOSZCZ opłacono on-line
45 Hetel Beata Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
46 Łepek Teresa Płąchawy Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
47 Mąka Arkadiusz Poznań Bieg główny - 5000 m Polonia Bydgoszcz SLA opłacono on-line
48 Andryszak Karolina Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
49 Chrzanowski Mateusz Koronowo Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
50 Piechocki Marcin Wągrowiec Bieg główny - 5000 m Trio Line Team opłacono on-line
51 Kawalczyński Filip Poznań Bieg główny - 5000 m Trio Line Team opłacono on-line
52 Bolek Ilona Poznań Bieg główny - 5000 m Trio Line Team opłacono on-line
53 Kubiak Rafał Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Muzeum Solca opłacono on-line
54 Olszewski Adam Nowy Kobrzyniec Bieg główny - 5000 m KB Lech Rypin opłacono on-line
55 Dolatowska Klaudia Koronowo Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
56 Lohse Dorota Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m DE-STRESS opłacono on-line
57 Kędzierski Rafał Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m DE-STRESS opłacono on-line
58 Poturalski Szymon Inowrocław Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
59 Bednarczyk Adrian Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
60 Marcyjaniak Krzysztof Radziejów Bieg główny - 5000 m KS ZRYW RADZIEJÓW opłacono on-line
61 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Bieg główny - 5000 m zgubiłem sponsora opłacono on-line
62 WESOŁOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ Bieg główny - 5000 m ICH DWOJE BYDGOSZCZ opłacono on-line
63 Śrubas Paweł Radziejów Bieg główny - 5000 m Urząd Miasta Radziejów opłacono on-line
64 SZALA MONIKA BYDGOSZCZ Bieg główny - 5000 m ICH DWOJE BYDGOSZCZ opłacono on-line
65 Kubowicz Katarzyna Niemcz Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
66 Stachowiak Dawid Toruń Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
67 Fuz Marek Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Kabel Team Bydgoszcz opłacono on-line
68 Tubaja Albert Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Kabel Team Bydgoszcz opłacono on-line
69 Lemka Karolina Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
70 Walendziak Ryszard Malbork Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
71 Walendziak Alicja Malbork Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
72 Sitko Arkadiusz Kołodziejewo Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
73 Woźniakowska Agata Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m RUN BYDGOSZCZ opłacono on-line
74 Pawłowski Tomasz Zielonka Bieg główny - 5000 m JFTC SU opłacono on-line
75 Pawłowski Radosław Zielonka Bieg główny - 5000 m JFTC SU opłacono on-line
76 Zieliński Robert SOLEC KUJAWSKI Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
77 Dąbrowski Roman Chojniczki Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
78 Woźniacka Beata Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Azyl dla Jeża opłacono on-line
79 Zalech Sławomir Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Polimex Profil opłacono on-line
80 Sobczyński Arkadiusz Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Polimex Profil opłacono on-line
81 Andryszak Piotr Nowa Wieś Bieg główny - 5000 m Polimex Profil opłacono on-line
82 Kąklewski Przemysław Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Polimex Profil opłacono on-line
83 Latoń Marlena Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Polimex Profil opłacono on-line
84 Latoń Waldemar Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Polimex Profil opłacono on-line
85 Kmieciak Robert Toruń Bieg główny - 5000 m T.S.Opatrunki Toruń opłacono
86 Żołnowska Monika Toruń Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
87 Walendziak Alicja Malbork Bieg główny - 5000 m
88 Walendziak Ryszard Malbork Bieg główny - 5000 m Valdano
89 Zelek Aleksandra Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
90 OLSZEWSKA EWA GNIEWKOWO Bieg główny - 5000 m T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO opłacono on-line
91 OLSZEWSKI RAFAŁ GNIEWKOWO Bieg główny - 5000 m T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO opłacono on-line
92 Czyżewska Anna Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
93 Bartoszyńska Ola Toruń Bieg główny - 5000 m RAW-studio reklamy
94 Bartoszyński Marcin Toruń Bieg główny - 5000 m RAW-studio reklamy
95 Jarzembski Arkadiusz Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
96 Kasperowicz Jacek Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m JW 1515 opłacono on-line
97 Ślósarek Piotr Leszek Toruń Bieg główny - 5000 m opłacono on-line
98 Żuchowska Anna Płonne Bieg główny - 5000 m EKO-OPAŁ PŁONNE opłacono on-line
99 BARSKA-MOJEK Beata Grupa Bieg główny - 5000 m ŻOŁNIERZE opłacono on-line
100 Mojek Radosław Grupa Bieg główny - 5000 m Żołnierze opłacono on-line


Wyświetleń: 19820

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ