5 Biegi Uliczne im. Burmistrza Antoniego Nawrockiego + Solec za 50%
Bieg główny - 5000 m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ławniczak Hanna Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m
2 Skiera Krzysztof Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono
3 Dankowska Oliwia Białe Błota Bieg główny - 5000 m opłacono
4 Jankowski Karol Białe Błota Bieg główny - 5000 m opłacono
5 Wylandowska Ola Wylandowska Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono
6 Lutowski Wojciech Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
7 Gralik Piotr Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Bydgoskie Okonie opłacono
8 Grochal Dariusz Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono
9 Bargowski Marek Janowo Bieg główny - 5000 m UMK CollegiumMedicum Ratownictwo Medyczne Biega opłacono
10 Bogdanów Karolina Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono
11 Szpulecki Tomasz Złotniki Kujawskie Bieg główny - 5000 m opłacono
12 Drzewiecka Ewelina Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono
13 Nadolna Patrycja Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono
14 Lewandowski Tomasz Grudziądz Bieg główny - 5000 m opłacono
15 Szulakowski Bartosz Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
16 Nurkiewicz Franciszek Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Kung fu Pandy 3 opłacono dotpay
17 Nurkiewicz Zofia Maria Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Kung fu Pandy 3 opłacono dotpay
18 Nurkiewicz Zofia Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Kung fu Pandy 3
19 Nurkiewicz Jarosław Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Kung fu Pandy 3 opłacono dotpay
20 Kruk Anna chojnice Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
21 Rumuńska Katarzyna Wałdowo Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
22 Różański Karol Toruń Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
23 Kubiak Tomasz Inowrocław Bieg główny - 5000 m T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO opłacono dotpay
24 Jakubowska Anna Brześć Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
25 Niewiadomska-Bochenek Monika Toruń Bieg główny - 5000 m Mamy ruszamy opłacono dotpay
26 Matuszewska Agnieszka Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
27 Kożuchowska Natalia Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Klimat opłacono
28 Owieśny Łukasz Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Klimat opłacono
29 Rozwadowski Oskar Toruń Bieg główny - 5000 m Klimat opłacono
30 Janiszewski Damian Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Klimat opłacono
31 Klemp Adrianna Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Klimat opłacono
32 Klemp Kamil Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Klimat opłacono
33 Kowalski Jacek Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
34 Jarzab Piotr Jarzab Solec kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
35 Kostecka Mariola Chrosna Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
36 Barwikowska Bogusia Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
37 Kurylkin Oleksandr Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
38 Korecka Marcelina Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m JURA PARK opłacono dotpay
39 Łepek Teresa Płąchawy Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
40 Mąka Arkadiusz Poznań Bieg główny - 5000 m Polonia Bydgoszcz SLA opłacono dotpay
41 Andryszak Karolina Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
42 Chrzanowski Mateusz Koronowo Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
43 Piechocki Marcin Wągrowiec Bieg główny - 5000 m Trio Line Team opłacono dotpay
44 Kawalczyński Filip Poznań Bieg główny - 5000 m Trio Line Team opłacono dotpay
45 Bolek Ilona Poznań Bieg główny - 5000 m Trio Line Team opłacono dotpay
46 Kubiak Rafał Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Muzeum Solca opłacono dotpay
47 Olszewski Adam Nowy Kobrzyniec Bieg główny - 5000 m KB Lech Rypin opłacono dotpay
48 Dolatowska Klaudia Koronowo Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
49 Lohse Dorota Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m DE-STRESS opłacono dotpay
50 Kędzierski Rafał Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m DE-STRESS opłacono dotpay
51 Poturalski Szymon Inowrocław Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
52 Bednarczyk Adrian Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
53 Marcyjaniak Krzysztof Radziejów Bieg główny - 5000 m KS ZRYW RADZIEJÓW opłacono dotpay
54 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Bieg główny - 5000 m zgubiłem sponsora opłacono dotpay
55 WESOŁOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ Bieg główny - 5000 m ICH DWOJE BYDGOSZCZ opłacono dotpay
56 Śrubas Paweł Radziejów Bieg główny - 5000 m Urząd Miasta Radziejów opłacono dotpay
57 SZALA MONIKA BYDGOSZCZ Bieg główny - 5000 m ICH DWOJE BYDGOSZCZ opłacono dotpay
58 Kubowicz Katarzyna Niemcz Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
59 Stachowiak Dawid Toruń Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
60 Fuz Marek Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m Kabel Team Bydgoszcz opłacono dotpay
61 Lemka Karolina Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
62 Walendziak Ryszard Malbork Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
63 Walendziak Alicja Malbork Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
64 Sitko Arkadiusz Kołodziejewo Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
65 Woźniakowska Agata Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m RUN BYDGOSZCZ opłacono dotpay
66 Zieliński Robert SOLEC KUJAWSKI Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
67 Dąbrowski Roman Chojniczki Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
68 Woźniacka Beata Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Azyl dla Jeża opłacono dotpay
69 Zalech Sławomir Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Polimex Profil opłacono dotpay
70 Sobczyński Arkadiusz Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Polimex Profil opłacono dotpay
71 Andryszak Piotr Nowa Wieś Bieg główny - 5000 m Polimex Profil opłacono dotpay
72 Kąklewski Przemysław Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Polimex Profil opłacono dotpay
73 Latoń Marlena Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Polimex Profil opłacono dotpay
74 Latoń Waldemar Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m Polimex Profil opłacono dotpay
75 Kmieciak Robert Toruń Bieg główny - 5000 m T.S.Opatrunki Toruń opłacono
76 Żołnowska Monika Toruń Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
77 Walendziak Alicja Malbork Bieg główny - 5000 m
78 Walendziak Ryszard Malbork Bieg główny - 5000 m Valdano
79 Zelek Aleksandra Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
80 Czyżewska Anna Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
81 Jarzembski Arkadiusz Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
82 Kasperowicz Jacek Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m JW 1515 opłacono dotpay
83 Ślósarek Piotr Leszek Toruń Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
84 Żuchowska Anna Płonne Bieg główny - 5000 m EKO-OPAŁ PŁONNE opłacono dotpay
85 BARSKA-MOJEK Beata Grupa Bieg główny - 5000 m ŻOŁNIERZE opłacono dotpay
86 Mojek Radosław Grupa Bieg główny - 5000 m Żołnierze opłacono dotpay
87 Skrzyński Wojtek Wiśniewka Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
88 JAKUBOWSKI PAWEŁ TORUŃ Bieg główny - 5000 m MARMEL opłacono dotpay
89 JAKUBOWSKI JANUSZ TORUŃ Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
90 Popłonkowski Paweł Włocławek Bieg główny - 5000 m WikaPolska opłacono dotpay
91 Żeglicz Marek Białe Błota Bieg główny - 5000 m Spójnia Białe Blota opłacono dotpay
92 Bodnar Edyta Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
93 Raunest Adam Bydgoszcz Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
94 Grzywacz Karolina Bydgoscz Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
95 Paliga Antoni Sępólno Krajeńskie Bieg główny - 5000 m Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono dotpay
96 Paliga Mateusz Sępólno Krajeńskie Bieg główny - 5000 m Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono dotpay
97 Czerwińska Paulina Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
98 Kamiński Łukasz Niemcz Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
99 Kubowicz-Kamińska Hania Niemcz Bieg główny - 5000 m opłacono dotpay
100 Wójtowicz Ryszard Solec Kujawski Bieg główny - 5000 m WójtowicZ TEAM opłacono dotpay


Wyświetleń: 19271

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ