Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gidel Witold | Brzeg Dolny | Polska | 10 km (od 16 lat) | FOTOTRIO.PL | 40.00 PLN |
2 | Sutor Radosław | LUBIN | Polska | 10 km (od 16 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono |
3 | Sutor Małgorzata | Lubin | Polska | 10 km (od 16 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono |
4 | Grońska Magda | Legnica | Polska | 10 km (od 16 lat) | FENIKS LEGNICA , BBL Legnica | opłacono |
5 | Małkiewicz Marta | Wrocław | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
6 | Małkiewicz Maciej | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
7 | Pytowski Jarosław | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
8 | Palej Elżbieta | Lubin | Polska | 10 km (od 16 lat) | KB Lew Legnica | opłacono |
9 | Gidel Halina | Brzeg Dolny | Polska | 10 km (od 16 lat) | FOTOTRIO.PL | opłacono |
10 | Sarama Arkadiusz | Lubin | Polska | 10 km (od 16 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono |
11 | BROZYNA RENATA | LONDYN | Wielka Brytania | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
12 | WIESIOLEK GRZEGORZ | WARSZAWA | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
13 | Godlewska Ewa | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | WOŁÓW BIEGA | opłacono |
14 | Labziuk Oleksandr | Winnica | Polska | 10 km (od 16 lat) | 40.00 PLN | |
15 | Mitek Andrzej | Żmigród | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
16 | Błoński Piotr | Smolec | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
17 | Drohomirecka Jadwiga | Malczyce | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
18 | Bednarek Dariusz | Lubin | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
19 | Trocha Roman | Dzierżoniów | Polska | 10 km (od 16 lat) | Bielawska Akademia Biegania | 40.00 PLN |
20 | Lasek Tomasz | Opole | Polska | 10 km (od 16 lat) | OpoleTeam | 40.00 PLN |
21 | Sobczak Hubert | Rawicz | Polska | 10 km (od 16 lat) | LKS Iskra Jaszkowa | opłacono |
22 | Kuczyńska Joanna | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | WOŁÓW BIEGA | opłacono |
23 | Jastrzębska Agnieszka | Wrocław | Polska | 10 km (od 16 lat) | WKB Piast Wrocław | 40.00 PLN |
24 | Piszczek Ryszard | Wrocław | Polska | 10 km (od 16 lat) | WKB Piast Wrocław | 40.00 PLN |
25 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | 10 km (od 16 lat) | MajaTeam | opłacono |
26 | Syguła Sylwiusz | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | 40.00 PLN | |
27 | Latała Szymon | Środa Śląska | Polska | 10 km (od 16 lat) | FitnessSkyGrupaLegnica | opłacono |
28 | Staszczyk Katarzyna | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
29 | Posacki Zbigniew | Lubiąż | Polska | 10 km (od 16 lat) | Wołów Biega | 40.00 PLN |
30 | Maćkowiak Marcin | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
31 | DĄBROWSKI JERZY | POLKOWICE | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
32 | Puchała-Pietruszka Małgorzata | Brzeg Dolny | Polska | 10 km (od 16 lat) | Wiktor Team | opłacono |
33 | Lechki Tomasz | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | WOŁÓW BIEGA / Nadleśnictwo Oborniki Śląskie | opłacono |
34 | gizinski stefan | wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
35 | Lorenc Joanna | Wąsosz | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
36 | Krawczyk Dariusz | Wrocław | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
37 | Siagło Stanisław | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
38 | Rejek Wiesław | Krobia | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
39 | Synowiec Adam | Żmigród | Polska | 10 km (od 16 lat) | KB SUKCES ŻMIGRÓD | opłacono |
40 | Synowiec Malgorzata | Żmigród | Polska | 10 km (od 16 lat) | KB SUKCES | opłacono |
41 | Kryś Monika | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | Wołów Biega | opłacono |
42 | Semenowycz Natalija | Kiyov | Polska | 10 km (od 16 lat) | 40.00 PLN | |
43 | Jóźwik Grzegorz | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
44 | Rycerz Zbyszko | Brzeg Dolny | Polska | 10 km (od 16 lat) | FitStyle Team | 40.00 PLN |
45 | Malicki Grzegorz | Nowy Kazanów | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
46 | Żygadło Tadeusz | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | wołów Biega | opłacono |
47 | Zarzycki Kamil | Brzeg Dolny | Polska | 10 km (od 16 lat) | PCC Squad | opłacono |
48 | Frydecki slawomir Frydecki | Zrodla | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
49 | Mitek Dorota | Żmigród | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
50 | Frydecka Elzbieta | Zrodla | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
51 | Jarocki Wojtek | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
52 | Stróżyński Daniel | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | opłacono | |
53 | Wojdyła Mieczysław | wrocław | Polska | 10 km (od 16 lat) | Tradycja i Jakość Wrocław | opłacono |
54 | Jankowski Tomasz | Chełmiec | Polska | 10 km (od 16 lat) | FENIKS LEGNICA | opłacono |
55 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | Polska | 10 km (od 16 lat) | FENIKS LEGNICA | 40.00 PLN |
56 | Plesner Ryszard | Bożń 41/1 | Polska | 10 km (od 16 lat) | WOŁOW BIEGA | 40.00 PLN |
57 | Laszkiewicz Jacek | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | Wołów Biega | 40.00 PLN |
58 | Wasiłek Grzegorz | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | Wołów Biega | opłacono |
59 | Jarecki Damian | Trzebnica | Polska | 10 km (od 16 lat) | Athletics Team Prusice | opłacono |
60 | Fesz-Chlebowska Krystyna | Wołów | Polska | 10 km (od 16 lat) | Wołów Biega | opłacono |
Wyświetleń: 6976