Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lewandowska Anna | Sopot | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
2 | Wiwatowska Dagmara | Straszyn | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
3 | Warmowska Bernadetta | Chwaszczyno | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
4 | Rasławski Michał | Pszczółki | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2009 i młodsze | Klub Biegacza Celebrytki | |
5 | Rasławski Karol | Pszczółki | Polska | Bieg Młodzieżowy - roczniki 2005-2006 | Klub Biegacza Celebrytki | |
6 | Kotwica Joanna | Pszczółki | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Klub Biegacza Celebrytki | opłacono on-line |
7 | Zezula Paulina | Pszczółki | Polska | Bieg Młodzieżowy - roczniki 2005-2006 | Klub Biegacza Celebrytki | |
8 | Hydzik Natalia | Gdynia | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2009 i młodsze | ||
9 | Rasławska Agnieszka | Pszczółki | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Klub Biegacza Celebrytki | opłacono on-line |
10 | Maciołek Joanna | Pszczółki | Polska | Bieg Młodzieżowy - roczniki 2005-2006 | Klub Biegacza Celebrytki | |
11 | Maciołek Karolina | Pszczółki | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2009 i młodsze | Klub Biegacza Celebrytki | |
12 | Zezula Lucyna | Pszczółki | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Klub Biegacza Celebrytki | opłacono on-line |
13 | Maciołek Małgorzata | Pszczółki | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Klub Biegacza Celebrytki | opłacono on-line |
14 | Cesarz Karol | Suchy Dąb | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Team Nutrilite | opłacono on-line |
15 | Hydzik Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
16 | Bolek ANTONINA | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2009 i młodsze | ||
17 | Bolek MAŁGORZATA | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2007-2008 | ||
18 | Bolek MARTA | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
19 | Konecko Izabela | Sopot | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
20 | Bolek Daniel | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line |
21 | Marszałkowski Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
22 | Marszałkowski Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
23 | Matras Mateusz | ROTMANKA | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
24 | Parandyk Marlena | Juszkowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | 49 BLot | opłacono on-line |
25 | Parandyk Adam | Juszkowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | 49 BLot | opłacono on-line |
26 | Jaruga Michał | Koźliny | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | 49 BLot | opłacono on-line |
27 | Zawadka Mariusz | Pszczółki | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | 5-10-15 | |
28 | Chojnacka Katarzyna | Pszczółki | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | 5-10-15 | |
29 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2009 i młodsze | ||
30 | SŁOWIK Dariusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
31 | Ossowski Leszek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
32 | Pogorzelski Jarek | Pszczółki | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | 5-10-15 | opłacono on-line |
33 | Siatkowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Gdańskie Autobusy i Tramwaje | opłacono on-line |
34 | Kwinta Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
35 | Lipińska Klaudia | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Invictus 3city | opłacono on-line |
36 | Uber Marcin | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Pruszczańskie Lwy | opłacono on-line |
37 | Ossowski Dariusz | Koteże | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
38 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
39 | kocbuch kasia | kolbudy | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
40 | Ossowski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | 49BLot/Pruszcz Biega | opłacono on-line |
41 | Pitak Sebastian | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2009 i młodsze | Przedszkole im. J. Korczaka Pruszcz Gdański | |
42 | Pitak Szymon | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2009 i młodsze | SP nr 4 Pruszcz Gdański | |
43 | Pitak Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | 49BLot/Pruszcz Biega | opłacono on-line |
44 | Joachimiak Emilia | Gdansk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
45 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
46 | Pergoł Eryk | Borkowo Łostowickie | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2007-2008 | SP Borkowo | |
47 | Pergoł Marek | Borkowo Łostowickie | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
48 | Stachowiak Łukasz | Straszyn | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
49 | Pankiewicz Amelia | Wiślinka | Polska | Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni | Gimnazjum nr 6 Gdańsk | |
50 | Pankiewicz Oliwia | Wiślinka | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2007-2008 | SP Wiślinka | |
51 | Pankiewicz Monika | Wiślinka | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | LPP TEAM | opłacono on-line |
52 | Szulc Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
53 | Jaskułowska Aneta | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
54 | Paradzewska Martyna | Łęgowo | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2009 i młodsze | ||
55 | Paradzewska Maja | Łęgowo | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2009 i młodsze | ||
56 | Paradzewski Krzysztof | Łęgowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Team Łęgowo | opłacono on-line |
57 | Wiergowski Marek | Straszyn | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Straszyn Biega | opłacono on-line |
58 | Kowalski Łukasz | Przejazdowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
59 | RADECKA AMELIA | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni | SP 3 PRUSZCZ GDAŃSKI | |
60 | RADECKA MICHALINA | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni | V LO Gdańsk | |
61 | RADECKI GRZEGORZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | 49 BLot / PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line |
62 | Ratajczak Maria | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2009 i młodsze | Szkoła Podstawowa nr 2 w Pruszczu Gdańskim | |
63 | Rzeszotarska Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
64 | Ratajczak Szymon | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni | Zespół Szkół w Straszynie | |
65 | Ratajczak Małgorzata | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
66 | Ratajczak Paweł | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
67 | Błoch Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Szalony Gdańsk Biega | opłacono on-line |
68 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
69 | Mania Jasiu | tczew | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2009 i młodsze | ||
70 | Bawor Kacper | Bielkówko | Polska | Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni | ||
71 | GrzegorzewskI Sławomir | tczew | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
72 | grzegorzewska Zofia | tczew | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2009 i młodsze | ||
73 | Kwidzinski Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2009 i młodsze | ||
74 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | opłacono on-line |
75 | Sądej Małgorzata | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Infracorr Team | opłacono on-line |
76 | Witowska Anna | Gdynia | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
77 | FILIPÓW Tadeusz | LĘBORK | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | niezrzeszony | opłacono on-line |
78 | Klaus Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
79 | Klaus Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
80 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2007-2008 | ZSP Jabłowo | |
81 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni | BBL Starogard Gd. | |
82 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni | ZSP Jabłowo | |
83 | Lokś Sławomir | Janowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
84 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
85 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
86 | Saluk Marcin | Juszkowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
87 | Klaus-Kowalska Martyna | Przejazdowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | sport.pl | opłacono on-line |
88 | Jednacz Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2007-2008 | Sp 81 Gdańsk | |
89 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2009 i młodsze | Szkoła Podstawowa nr 76 w Gdańsku | |
90 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
91 | grzegorzewska barbara | tczew | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
92 | Jan Jarosław | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
93 | Barański Paweł | bystra | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
94 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Active Malbork | opłacono on-line |
95 | Baka Jakub | Jagatowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni | SKLA Sopot | |
96 | Dziuba Krzysztof | Straszyn | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
97 | Dziuba Natalia | Straszyn | Polska | Bieg Młodzieżowy - roczniki 2005-2006 | ||
98 | Dziuba Paulina | Straszyn | Polska | Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni | ||
99 | Dziuba Lidia | Straszyn | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
100 | Polejowski Przemysław | Nowa Huta | Polska | Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni | Gimnazjum w Szopie |
Wyświetleń: 16159