Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wybraniak Dariusz Tczew START Mini Tczewski Klub Rowerowy opłacono
2 Gabryel Maciej Żabno START Mini TRI Starogard Gdański opłacono
3 Kowal Borys WEJHEROWO START Mega
4 Gabryel Zachariasz Sumin START Mini TRI Starogard Gdański opłacono
5 MARZEC TOMASZ SŁUPSK START Mini MYGYM SŁUPSK opłacono
6 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK START Mini STOPA SŁUPSK opłacono
7 Krefta Martyna Kamienicki Młyn START Mini Baszta Bytów
8 Rompalski Dariusz Świecie START Mini Klub Kolarski Wda Świecie opłacono
9 Byczyński Janusz Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
10 Romanowski Mateusz Stare Pole START Mega GK STG opłacono
11 Dalecki Jakub Kościerzyna START Mini MLKS Baszta Bytów opłacono
12 Gracz Katarzyna Starogard Gdański START Mini GK STG
13 Świderski Franciszek Pelplin START Maraton Rodzinny KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA
14 Świderski Ireneusz Pelplin START Maraton Rodzinny KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA
15 Świątek Karolina Tczew START Maraton Rodzinny
16 Nabakowska Katarzyna Pelplin START Mini KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono
17 Jastrzębski Marcin Gdańsk START Mini Quick Step Floor Pro Cycling Team
18 Marzejon Mikołaj Chłapowo START Mini KLIF MTB Team opłacono
19 Kuflewski Bartosz Bytów START Mini MLKS Baszta Bytów opłacono
20 Cyra Jarosław Kościerzyna START Mega MLKS Baszta Bytów opłacono
21 Fijołek Jarek Gdańsk START Mini opony3miasto.pl
22 Romańska Aleksandra Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
23 Majewski Marek Prabuty START Mega EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
24 Karczewski Maciej Tczew START Mini opłacono
25 Solarski Jakub Gdańsk START Mega opłacono
26 Belt Kacper Belt Świecie START Mega KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
27 Skweres ADRIANA Pelplin START Mini KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono
28 gorazdowski Filip Kłanino START Mini KLIF MTB CHŁAPOWO opłacono
29 Ruczyński Arkadiusz Elbląg START Mini Hydropress KM Bike MTB Team Elbląg
30 Szul Bartłomiej Gdynia START Mini opłacono
31 Szklarski Ireneusz Rumia START Mini Norda Active Team opłacono
32 Fusowski Sebastian Wejherowo START Mini NORDA Active Team opłacono
33 Mróz Krzysztof Kwidzyn START Mega
34 Styczeń Roman Elbląg START Mini HYDROPRESS KM BIKE MTB Team opłacono
35 Mielewczyk Justyna Reda START Mini opłacono
36 Bury Liliana Reda START Mini opłacono
37 Biedunkiewicz Robert Gdynia START Mega solarium Kikada
38 Grzesik Stanisław Gdynia START Mini NORDA Active Team opłacono
39 Markowski Dariusz Gdańsk START Mini RACK TEAM MTB opłacono
40 Grundman Dariusz Tczew START Mini opłacono
41 Potrykus Filip Chłapowo START Mini KLIF MTB TEAM opłacono
42 Potrykus Jan Chłapowo START Mini KLIF MTB TEAM opłacono
43 jagodzinski tomasz kwidzyn START Mini opłacono
44 Ignaszak Robert Świecie START Mini Klub Kolarski WDA Świecie opłacono
45 Miszewski Michał Świecie START Mini Klub Kolarski WDA Świecie opłacono
46 Zaremba Sławomir Susz START Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
47 Buja Krystian Chłapowo START Mini KLIF MTB Team opłacono
48 Wiśniewski Dariusz Gdynia START Mega opłacono
49 Gołąb Patryk Gdynia START Mini opłacono
50 Kowalski Paweł Gdańsk START Mini opłacono
51 Jurkiewicz-Pisarska Iwona Starogard Gdański START Mini opłacono
52 Rogowski Jacek Kościerzyna START Mega KSR Kościerzyna opłacono
53 Siebert Krzysztof Susz START Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
54 Kowalczyk Wojciech Susz START Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ / UKS TRS SUSZ
55 KMIEĆ TOMASZ GDANSK START Mini Grupa Rowerowa 3 miasto opłacono
56 Neubauer Łukasz Kaliska START Mega GK STG opłacono
57 FALKOWSKI MICHAŁ MALBORK START Mega opłacono
58 Noch Mateusz Tczew START Maraton Rodzinny
59 Pelc Tomasz Gdynia START Mega NEXUS Team opłacono
60 Seńko Piotr Malbork START Mini Active Malbork opłacono
61 Nadolski Łukasz Gdańsk START Mini
62 Nowaczyński Jan Pelplin START Mini
63 Gardzielewski Artur Gdańsk START Mini VO2max MTB Team opłacono
64 Janiszewski Wojciech Leśna Jania START Mega SZARAFIN RACING TEAM
65 Grenda Michał Gdynia START Mega opłacono
66 Bońkowski Jarosław Gdańsk START Mega MH Automatyka Team opłacono
67 Szyca Mateusz Starogard Gdański START Mini
68 Arlukiewicz Damian Więckowy START Mini opłacono
69 Czerwińska Bożena Rakowiec START Mini opłacono
70 Slipcewicz Tomasz Rakowiec START Mini opłacono
71 Sobieralski Piotr tczew START Mini Tczewski Klub Rowerowy
72 Latański Radoslaw kusice START Mini opłacono
73 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański START Mini
74 Łukasik Renata Gdynia START Mini opłacono
75 Łukasik Artur Gdynia START Mega opłacono
76 Jaworski Bartosz Kwidzyn START Mini opłacono
77 Mojsiewicz Zbigniew Starogard START Mini GK STG opłacono
78 Chyliński Andrzej Gdańsk START Mini opłacono
79 WIELICKI TOMASZ GDAŃSK START Mini
80 Jurczak Piotr Grudziadz START Mega N-Bike Academy opłacono
81 Doroszkiewicz Andrzej Gdynia START Mini opłacono
82 Ebertowski Michał Starogard Gdański START Mini TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
83 Sypniewski Mariusz Koteże START Mini opłacono
84 Ciba Damian Rumia START Mini TA KO TEAM opłacono
85 Tur Ireneusz Żukowo START Mini DOMAX Racing Team opłacono
86 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie START Mini GK STG opłacono
87 Buczyński Arkadiusz Gdańsk START Mini VO2max MTB Team opłacono
88 Jarząbek Tomasz Jarząbek Górki START Mega EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
89 Ciesielski Witold Gdańsk START Mega
90 Maziński Zbigniew Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono
91 Różański Michal Gdańsk START Mega Trigar mtb team opłacono
92 Lorek Marcin Torun START Mini
93 Olszewski Bogusław Kwidzyn START Mini CYKLO KWIDZYN opłacono
94 Kulling Monika Gnieżdżewo START Mega Klif MTB Team opłacono
95 Skórczewski Tadeusz Kaliska START Mini KALISKA
96 Lange Tomasz Gdańsk START Mini RACK TEAM MTB opłacono
97 Fira Adam Gdańsk START Mini Schneider Electric MTB
98 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec START Mega Klif MTB Team - Potra KMI Poland opłacono
99 Wolanin Jakub Malbork START Mini opłacono
100 Świątek Bartłomiej Tczew START Mini opłacono


Wyświetleń: 12041

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ