Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wybraniak Dariusz Tczew START Mini Tczewski Klub Rowerowy opłacono
2 Gabryel Maciej Żabno START Mini TRI Starogard Gdański opłacono
3 Kowal Borys WEJHEROWO START Mega
4 Gabryel Zachariasz Sumin START Mini TRI Starogard Gdański opłacono
5 Janczewski Robert Gdańsk START Mini opłacono
6 Roszczyniała Marlena Bydgoszcz START Mini opłacono
7 Szoch Tomasz Bydgoszcz START Mini opłacono
8 MARZEC TOMASZ SŁUPSK START Mini MYGYM SŁUPSK opłacono
9 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK START Mini STOPA SŁUPSK opłacono
10 Krefta Martyna Kamienicki Młyn START Mini Baszta Bytów
11 Wiczling Patryk Gdańsk START Mini Team Verge Polska opłacono
12 Stoppa Wojciech Pelplin START Mini KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA
13 Rompalski Dariusz Świecie START Mini Klub Kolarski Wda Świecie opłacono
14 Byczyński Janusz Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
15 Romanowski Mateusz Stare Pole START Mega GK STG opłacono
16 Hercke Adam Starogard Gdański START Maraton Rodzinny GK STG
17 Torzewska Małgorzata Bydgoszcz START Mega AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
18 Dajek Janusz Gdańsk START Mini Flash Team opłacono
19 Torzewski Jacek Bydgoszcz START Mega AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
20 Dalecki Jakub Kościerzyna START Mini MLKS Baszta Bytów opłacono
21 PIOTROWSKI DARIUSZ ŚWIECIE START Mega MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono
22 Gracz Katarzyna Starogard Gdański START Mini GK STG
23 Głodowski Tomasz Kwidzyn START Mini
24 Świderski Franciszek Pelplin START Maraton Rodzinny KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA
25 Świderski Ireneusz Pelplin START Maraton Rodzinny KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA
26 Kasprzak Radosław Gdynia START Mega opłacono
27 Świątek Karolina Tczew START Maraton Rodzinny
28 Sień Dawid Sulnowo START Mega MTB HAS Team opłacono
29 Tasior Paweł Bożepole Wielkie START Mega TA KO Team opłacono
30 Nabakowska Katarzyna Pelplin START Mini KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono
31 Jastrzębski Marcin Gdańsk START Mini Quick Step Floor Pro Cycling Team
32 Grubba Marek Koronowo START Mini opłacono
33 Marzejon Mikołaj Chłapowo START Mini KLIF MTB Team opłacono
34 Marzejon Dariusz Chłapowo START Mini KLIF MTB TEAM opłacono
35 Kuflewski Bartosz Bytów START Mini MLKS Baszta Bytów opłacono
36 Cyra Jarosław Kościerzyna START Mega MLKS Baszta Bytów opłacono
37 Fijołek Jarek Gdańsk START Mini opony3miasto.pl
38 Romańska Aleksandra Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
39 Majewski Marek Prabuty START Mega EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
40 Karczewski Maciej Tczew START Mini opłacono
41 Solarski Jakub Gdańsk START Mega opłacono
42 Belt Kacper Belt Świecie START Mega KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
43 Skweres ADRIANA Pelplin START Mini KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono
44 Leciejewski Mateusz Człuchów START Mini NDF TEAM CZŁUCHÓW opłacono
45 gorazdowski Filip Kłanino START Mini KLIF MTB CHŁAPOWO opłacono
46 Łepek Marcin Malbork START Mini opłacono
47 Ruczyński Arkadiusz Elbląg START Mini Hydropress KM Bike MTB Team Elbląg
48 Szul Bartłomiej Gdynia START Mini opłacono
49 Moenert Leon Gdańsk START Maraton Rodzinny
50 Moenert Marta Gdańsk START Maraton Rodzinny
51 Moenert Agata Gdańsk START Maraton Rodzinny
52 Różański Łukasz Gdańsk START Mini Trigar MTB Team opłacono
53 Moenert Remigiusz Gdańsk START Mini opłacono
54 Bruski Szymon Dziemiany START Mini
55 Kaczmarek Anna Gdańsk START Mega Babskie Kręcenie/ Saltus.pl opłacono
56 Silarski Łukasz Świecie START Mega Klub Kolarski WDA Świecie opłacono
57 Jarząbek Bartłomiej Karsin START Mega GardenFlora MTB Team opłacono
58 Szklarski Ireneusz Rumia START Mini Norda Active Team opłacono
59 Fusowski Sebastian Wejherowo START Mini NORDA Active Team opłacono
60 Mróz Krzysztof Kwidzyn START Mega
61 Styczeń Roman Elbląg START Mini HYDROPRESS KM BIKE MTB Team opłacono
62 Mielewczyk Justyna Reda START Mini opłacono
63 Bury Liliana Reda START Mini opłacono
64 Biedunkiewicz Robert Gdynia START Mega solarium Kikada
65 Bejm Joanna Gdynia START Mega opłacono
66 Grzesik Stanisław Gdynia START Mini NORDA Active Team opłacono
67 Markowski Dariusz Gdańsk START Mini RACK TEAM MTB opłacono
68 Grundman Dariusz Tczew START Mini opłacono
69 Potrykus Filip Chłapowo START Mini KLIF MTB TEAM opłacono
70 Potrykus Jan Chłapowo START Mini KLIF MTB TEAM opłacono
71 jagodzinski tomasz kwidzyn START Mini opłacono
72 Ignaszak Robert Świecie START Mini Klub Kolarski WDA Świecie opłacono
73 Miszewski Michał Świecie START Mini Klub Kolarski WDA Świecie opłacono
74 Zaremba Sławomir Susz START Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
75 Kilich Arek Radziejewo START Mini
76 Engelberg Łukasz Gdańsk START Mini Invicta Power Team opłacono
77 Buja Krystian Chłapowo START Mini KLIF MTB Team opłacono
78 Wiśniewski Dariusz Gdynia START Mega opłacono
79 Gołąb Patryk Gdynia START Mini opłacono
80 Stolp Wojtek Chojnice START Mega team mtb chojnice opłacono
81 Kowalski Paweł Gdańsk START Mini opłacono
82 ZAKRZEWSKA BEATA ROKOCIN START Mini opłacono
83 Jurkiewicz-Pisarska Iwona Starogard Gdański START Mini opłacono
84 Mróz Patryk Tczew START Mini Tczewski Klub Rowerowy opłacono
85 Jamroż-Łoza Katarzyna Tczew START Mini
86 Rogowski Jacek Kościerzyna START Mega KSR Kościerzyna opłacono
87 Siebert Krzysztof Susz START Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
88 Kowalczyk Wojciech Susz START Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ / UKS TRS SUSZ
89 Urban Marcin Toruń START Mega opłacono
90 KMIEĆ TOMASZ GDANSK START Mini Grupa Rowerowa 3 miasto opłacono
91 Neubauer Łukasz Kaliska START Mega GK STG opłacono
92 FALKOWSKI MICHAŁ MALBORK START Mega opłacono
93 Kaleta Michał Szpęgawsk START Mini opłacono
94 Noch Mateusz Tczew START Maraton Rodzinny
95 Sajenko Adam Gdańsk START Mega opłacono
96 Pelc Tomasz Gdynia START Mega NEXUS Team opłacono
97 Seńko Piotr Malbork START Mini Active Malbork opłacono
98 Nadolski Łukasz Gdańsk START Mini
99 Nowaczyński Jan Pelplin START Mini
100 Gardzielewski Artur Gdańsk START Mini VO2max MTB Team opłacono


Wyświetleń: 12872

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ