START Mini
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wybraniak Dariusz Tczew START Mini Tczewski Klub Rowerowy opłacono
2 Gabryel Maciej Żabno START Mini TRI Starogard Gdański opłacono
3 Gabryel Zachariasz Sumin START Mini TRI Starogard Gdański opłacono
4 Janczewski Robert Gdańsk START Mini opłacono
5 Roszczyniała Marlena Bydgoszcz START Mini opłacono
6 Szoch Tomasz Bydgoszcz START Mini opłacono
7 MARZEC TOMASZ SŁUPSK START Mini MYGYM SŁUPSK opłacono
8 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK START Mini STOPA SŁUPSK opłacono
9 Krefta Martyna Kamienicki Młyn START Mini Baszta Bytów
10 Wiczling Patryk Gdańsk START Mini Team Verge Polska opłacono
11 Stoppa Wojciech Pelplin START Mini KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA
12 Rompalski Dariusz Świecie START Mini Klub Kolarski Wda Świecie opłacono
13 Byczyński Janusz Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
14 Dajek Janusz Gdańsk START Mini Flash Team opłacono
15 Dalecki Jakub Kościerzyna START Mini MLKS Baszta Bytów opłacono
16 Gracz Katarzyna Starogard Gdański START Mini GK STG
17 Głodowski Tomasz Kwidzyn START Mini
18 Nabakowska Katarzyna Pelplin START Mini KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono
19 Jastrzębski Marcin Gdańsk START Mini Quick Step Floor Pro Cycling Team
20 Grubba Marek Koronowo START Mini opłacono
21 Marzejon Mikołaj Chłapowo START Mini KLIF MTB Team opłacono
22 Marzejon Dariusz Chłapowo START Mini KLIF MTB TEAM opłacono
23 Kuflewski Bartosz Bytów START Mini MLKS Baszta Bytów opłacono
24 Fijołek Jarek Gdańsk START Mini opony3miasto.pl
25 Romańska Aleksandra Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
26 Karczewski Maciej Tczew START Mini opłacono
27 Skweres ADRIANA Pelplin START Mini KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono
28 Leciejewski Mateusz Człuchów START Mini NDF TEAM CZŁUCHÓW opłacono
29 gorazdowski Filip Kłanino START Mini KLIF MTB CHŁAPOWO opłacono
30 Łepek Marcin Malbork START Mini opłacono
31 Ruczyński Arkadiusz Elbląg START Mini Hydropress KM Bike MTB Team Elbląg
32 Szul Bartłomiej Gdynia START Mini opłacono
33 Różański Łukasz Gdańsk START Mini Trigar MTB Team opłacono
34 Moenert Remigiusz Gdańsk START Mini opłacono
35 Bruski Szymon Dziemiany START Mini
36 Szklarski Ireneusz Rumia START Mini Norda Active Team opłacono
37 Fusowski Sebastian Wejherowo START Mini NORDA Active Team opłacono
38 Styczeń Roman Elbląg START Mini HYDROPRESS KM BIKE MTB Team opłacono
39 Mielewczyk Justyna Reda START Mini opłacono
40 Bury Liliana Reda START Mini opłacono
41 Grzesik Stanisław Gdynia START Mini NORDA Active Team opłacono
42 Markowski Dariusz Gdańsk START Mini RACK TEAM MTB opłacono
43 Grundman Dariusz Tczew START Mini opłacono
44 Potrykus Filip Chłapowo START Mini KLIF MTB TEAM opłacono
45 Potrykus Jan Chłapowo START Mini KLIF MTB TEAM opłacono
46 jagodzinski tomasz kwidzyn START Mini opłacono
47 Ignaszak Robert Świecie START Mini Klub Kolarski WDA Świecie opłacono
48 Miszewski Michał Świecie START Mini Klub Kolarski WDA Świecie opłacono
49 Zaremba Sławomir Susz START Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
50 Kilich Arek Radziejewo START Mini
51 Engelberg Łukasz Gdańsk START Mini Invicta Power Team opłacono
52 Buja Krystian Chłapowo START Mini KLIF MTB Team opłacono
53 Gołąb Patryk Gdynia START Mini opłacono
54 Kowalski Paweł Gdańsk START Mini opłacono
55 ZAKRZEWSKA BEATA ROKOCIN START Mini opłacono
56 Jurkiewicz-Pisarska Iwona Starogard Gdański START Mini opłacono
57 Mróz Patryk Tczew START Mini Tczewski Klub Rowerowy opłacono
58 Jamroż-Łoza Katarzyna Tczew START Mini
59 Siebert Krzysztof Susz START Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
60 Kowalczyk Wojciech Susz START Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ / UKS TRS SUSZ
61 KMIEĆ TOMASZ GDANSK START Mini Grupa Rowerowa 3 miasto opłacono
62 Kaleta Michał Szpęgawsk START Mini opłacono
63 Seńko Piotr Malbork START Mini Active Malbork opłacono
64 Nadolski Łukasz Gdańsk START Mini
65 Nowaczyński Jan Pelplin START Mini
66 Gardzielewski Artur Gdańsk START Mini VO2max MTB Team opłacono
67 Pituch SŁAWEK Bytów START Mini EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
68 Szyca Mateusz Starogard Gdański START Mini
69 Arlukiewicz Damian Więckowy START Mini opłacono
70 Czerwińska Bożena Rakowiec START Mini opłacono
71 Slipcewicz Tomasz Rakowiec START Mini opłacono
72 Pogorzelski Jarek Pszczółki START Mini 5-10-15 opłacono
73 Sobieralski Piotr tczew START Mini Tczewski Klub Rowerowy
74 Latański Radoslaw kusice START Mini opłacono
75 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański START Mini
76 Borzyszkowski Tomasz Tczew START Mini Adva Optical Networking opłacono
77 Łukasik Renata Gdynia START Mini opłacono
78 Jaworski Bartosz Kwidzyn START Mini opłacono
79 Mojsiewicz Zbigniew Starogard START Mini GK STG opłacono
80 Chyliński Andrzej Gdańsk START Mini opłacono
81 WIELICKI TOMASZ GDAŃSK START Mini
82 Petk Grzegorz Gdańsk START Mini opłacono
83 Doroszkiewicz Andrzej Gdynia START Mini opłacono
84 Ebertowski Michał Starogard Gdański START Mini TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
85 WOODS MICHAEL Tczew START Mini
86 Sypniewski Mariusz Koteże START Mini opłacono
87 Ciba Damian Rumia START Mini TA KO TEAM opłacono
88 Nazar Radosław Pruszcz Gdański START Mini MTB PRAUST
89 Tur Ireneusz Żukowo START Mini DOMAX Racing Team opłacono
90 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie START Mini GK STG opłacono
91 Buczyński Arkadiusz Gdańsk START Mini VO2max MTB Team opłacono
92 Maziński Zbigniew Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono
93 Lorek Marcin Torun START Mini
94 Olszewski Bogusław Kwidzyn START Mini CYKLO KWIDZYN opłacono
95 Skórczewski Tadeusz Kaliska START Mini KALISKA
96 Bagiński Olgierd Gdynia START Mini NORDA Active Team opłacono
97 Lange Tomasz Gdańsk START Mini RACK TEAM MTB opłacono
98 Dietrich Dawid Kłanino START Mini KLIF MTB TEAM opłacono
99 Fira Adam Gdańsk START Mini Schneider Electric MTB
100 Wolanin Jakub Malbork START Mini opłacono


Wyświetleń: 12864

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ