START Mini
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wybraniak Dariusz Tczew START Mini Tczewski Klub Rowerowy opłacono
2 Gabryel Maciej Żabno START Mini TRI Starogard Gdański opłacono
3 Gabryel Zachariasz Sumin START Mini TRI Starogard Gdański opłacono
4 MARZEC TOMASZ SŁUPSK START Mini MYGYM SŁUPSK opłacono
5 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK START Mini STOPA SŁUPSK opłacono
6 Krefta Martyna Kamienicki Młyn START Mini Baszta Bytów
7 Rompalski Dariusz Świecie START Mini Klub Kolarski Wda Świecie opłacono
8 Byczyński Janusz Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
9 Dalecki Jakub Kościerzyna START Mini MLKS Baszta Bytów opłacono
10 Gracz Katarzyna Starogard Gdański START Mini GK STG
11 Nabakowska Katarzyna Pelplin START Mini KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono
12 Jastrzębski Marcin Gdańsk START Mini Quick Step Floor Pro Cycling Team
13 Marzejon Mikołaj Chłapowo START Mini KLIF MTB Team opłacono
14 Kuflewski Bartosz Bytów START Mini MLKS Baszta Bytów opłacono
15 Fijołek Jarek Gdańsk START Mini opony3miasto.pl
16 Romańska Aleksandra Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
17 Karczewski Maciej Tczew START Mini opłacono
18 Skweres ADRIANA Pelplin START Mini KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono
19 gorazdowski Filip Kłanino START Mini KLIF MTB CHŁAPOWO opłacono
20 Ruczyński Arkadiusz Elbląg START Mini Hydropress KM Bike MTB Team Elbląg
21 Szul Bartłomiej Gdynia START Mini opłacono
22 Szklarski Ireneusz Rumia START Mini Norda Active Team opłacono
23 Fusowski Sebastian Wejherowo START Mini NORDA Active Team opłacono
24 Styczeń Roman Elbląg START Mini HYDROPRESS KM BIKE MTB Team opłacono
25 Mielewczyk Justyna Reda START Mini opłacono
26 Bury Liliana Reda START Mini opłacono
27 Grzesik Stanisław Gdynia START Mini NORDA Active Team opłacono
28 Markowski Dariusz Gdańsk START Mini RACK TEAM MTB opłacono
29 Grundman Dariusz Tczew START Mini opłacono
30 Potrykus Filip Chłapowo START Mini KLIF MTB TEAM opłacono
31 Potrykus Jan Chłapowo START Mini KLIF MTB TEAM opłacono
32 jagodzinski tomasz kwidzyn START Mini opłacono
33 Ignaszak Robert Świecie START Mini Klub Kolarski WDA Świecie opłacono
34 Miszewski Michał Świecie START Mini Klub Kolarski WDA Świecie opłacono
35 Zaremba Sławomir Susz START Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
36 Buja Krystian Chłapowo START Mini KLIF MTB Team opłacono
37 Gołąb Patryk Gdynia START Mini opłacono
38 Kowalski Paweł Gdańsk START Mini opłacono
39 Jurkiewicz-Pisarska Iwona Starogard Gdański START Mini opłacono
40 Siebert Krzysztof Susz START Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
41 Kowalczyk Wojciech Susz START Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ / UKS TRS SUSZ
42 KMIEĆ TOMASZ GDANSK START Mini Grupa Rowerowa 3 miasto opłacono
43 Seńko Piotr Malbork START Mini Active Malbork opłacono
44 Nadolski Łukasz Gdańsk START Mini
45 Nowaczyński Jan Pelplin START Mini
46 Gardzielewski Artur Gdańsk START Mini VO2max MTB Team opłacono
47 Szyca Mateusz Starogard Gdański START Mini
48 Arlukiewicz Damian Więckowy START Mini opłacono
49 Czerwińska Bożena Rakowiec START Mini opłacono
50 Slipcewicz Tomasz Rakowiec START Mini opłacono
51 Sobieralski Piotr tczew START Mini Tczewski Klub Rowerowy
52 Latański Radoslaw kusice START Mini opłacono
53 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański START Mini
54 Łukasik Renata Gdynia START Mini opłacono
55 Jaworski Bartosz Kwidzyn START Mini opłacono
56 Mojsiewicz Zbigniew Starogard START Mini GK STG opłacono
57 Chyliński Andrzej Gdańsk START Mini opłacono
58 WIELICKI TOMASZ GDAŃSK START Mini
59 Doroszkiewicz Andrzej Gdynia START Mini opłacono
60 Ebertowski Michał Starogard Gdański START Mini TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
61 Sypniewski Mariusz Koteże START Mini opłacono
62 Ciba Damian Rumia START Mini TA KO TEAM opłacono
63 Tur Ireneusz Żukowo START Mini DOMAX Racing Team opłacono
64 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie START Mini GK STG opłacono
65 Buczyński Arkadiusz Gdańsk START Mini VO2max MTB Team opłacono
66 Maziński Zbigniew Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono
67 Lorek Marcin Torun START Mini
68 Olszewski Bogusław Kwidzyn START Mini CYKLO KWIDZYN opłacono
69 Skórczewski Tadeusz Kaliska START Mini KALISKA
70 Lange Tomasz Gdańsk START Mini RACK TEAM MTB opłacono
71 Fira Adam Gdańsk START Mini Schneider Electric MTB
72 Wolanin Jakub Malbork START Mini opłacono
73 Świątek Bartłomiej Tczew START Mini opłacono
74 Kilichowski Grzegorz Tczew START Mini
75 Waleńczak Tomasz Gdynia START Mini opłacono
76 Glaza Maciek Starogard Gd. START Mini The Knights Who Say "Ni!" opłacono
77 Kaliszewski Jakub Gdańsk START Mini TA KO TEAM opłacono


Wyświetleń: 12046

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ