Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | oszczyk grzegorz | sobole | Polska | Start główny 42km | amator | |
2 | Krynicki Maciej | Zielona | Polska | Start główny 42km | Plichwyścig.pl | |
3 | Kościowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start główny 42km | zico racing speed team | opłacono |
4 | BUKOWSKI Maciej | Inowrocław | Polska | Start główny 42km | Sport4life | opłacono |
5 | Lemmle Daria | Gdańsk | Polska | start główny 21km | Jabra RT Friends | opłacono |
6 | Lemmle Krzysztof | Gdańsk | Polska | start główny 21km | Jabra RT Friends | opłacono |
7 | Szelak Julia | Pruszcz Gdanski | Polska | Start młodzieżowy | ||
8 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | start główny 21km | opłacono | |
9 | Heinrich Marcin | Bydgoszcz | Polska | start główny 21km | opłacono | |
10 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Polska | Start główny 42km | Jabra Roller Team | opłacono |
11 | Ignaszak Michał | Warszawa | Polska | Start główny 42km | Plichwyścig.pl | opłacono |
12 | Makowski Andrzej | Jabłówko | Polska | start główny 21km | opłacono | |
13 | Heinrich Julia | Bydgoszcz | Polska | Start młodzieżowy | ROLLA SPEED TEAM | |
14 | Chyliński-Ochej Sławek | Gdańsk | Polska | start główny 21km | ||
15 | Ogonowski Jacek | Kórnik | Polska | Start główny 42km | opłacono | |
16 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Polska | start główny 21km | Novile Team | |
17 | Jezierny Marek | Gdynia | Polska | start główny 21km | opłacono | |
18 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | Start główny 42km | Twister Trójmiasto | opłacono |
19 | koc marcin koc | toruń | Polska | Start główny 42km | Rolla speed team toruń | opłacono |
20 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | Start główny 42km | Twister Trójmiasto | opłacono |
21 | Szymańska Nina | Gdańsk | Polska | Start młodzieżowy | ||
22 | Surma Balbina | Bydgoszcz | Polska | Start główny 42km | opłacono | |
23 | Nagórska Anna Maria | Gdańsk | Polska | start główny 21km | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy | opłacono |
24 | Szulc Marek | Gdynia | Polska | start główny 21km | Bulwar Gdynia | opłacono |
25 | Gołecka Bożena | Bydgoszcz | Polska | Start główny 42km | ROLLA SPEED TEAM | opłacono |
26 | Sylwestrzak Pola | Giżycko | Polska | Start młodzieżowy | ||
27 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | Start młodzieżowy | UKS Giżycko | |
28 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | Start główny 42km | MORIW Grudziądz | opłacono |
29 | Tyrajska Kinga | Gostynin | Polska | Start młodzieżowy | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |
30 | Jażdżewska Antonina | Choczewo | Polska | Start młodzieżowy | Szkoła Podstawowa Choczewo | |
31 | Konic Katarzyna | Poznań | Polska | start główny 21km | opłacono | |
32 | Kosmala Jan | Poznań | Polska | start główny 21km | opłacono | |
33 | Stefaniak Wojciech Stefaniak | Gdynia | Polska | start główny 21km | opłacono | |
34 | PAWŁOWSKI JACEK | GDYNIA | Polska | Start główny 42km | bulwar gdynia | opłacono |
35 | Żmudziński Andrzej | Gdańsk | Polska | start główny 21km | opłacono | |
36 | Baran Wojciech | Lubin | Polska | Start główny 42km | Media Creation - Mapei | |
37 | Chojnacki Bartosz | Warszawa | Polska | Start główny 42km | Media Creation - Mapei | opłacono |
38 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | Start główny 42km | opłacono | |
39 | Gołębiewski Hubert | Bydgoszcz | Polska | start główny 21km | opłacono | |
40 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Start główny 42km | MORIW Grudziądz | opłacono |
41 | Brzezińska-Gołębiebiewska Katarzyna | Bydgoszcz | Polska | start główny 21km | opłacono | |
42 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | Start główny 42km | opłacono | |
43 | Tyszkiewicz Klaudia | Jaworek | Polska | Start młodzieżowy | Uks Zwolen-Team | |
44 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | start główny 21km | Novile Team | |
45 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Start główny 42km | opłacono | |
46 | Szumlas Arkadiusz | MRZEZINO | Polska | start główny 21km | Jabra RT Friends / Mrzezino | opłacono |
47 | Szumlas Dorota | MRZEZINO | Polska | Start główny 42km | Jabra RT Friends / Mrzezino | opłacono |
48 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | Start główny 42km | Jabra RT Friends / Mrzezino | opłacono |
49 | Flis Krzysztof | Rotmanka | Polska | Start główny 42km | Amator | opłacono |
50 | Filipkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Start młodzieżowy | ||
51 | Filipkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | start główny 21km | Jabra RT Friends | opłacono |
52 | Pakulska Jagna | Gdynia | Polska | Start młodzieżowy | ||
53 | Pakulski Milosz | Gdynia | Polska | Start młodzieżowy | ||
54 | Lorkowska Maria | Bydgoszcz | Polska | start główny 21km | opłacono | |
55 | Lorkowski Jan | Bydgoszcz | Polska | start główny 21km | opłacono | |
56 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Start główny 42km | Novile Team | opłacono |
57 | Nowaczewski Jan | Złotów | Polska | start główny 21km | opłacono | |
58 | Nowaczewski Piotr | Złotów | Polska | start główny 21km | opłacono | |
59 | Berliński Oskar | GOSTYNIN | Polska | Start młodzieżowy | Uks Zwolen-Team | |
60 | Wojciechowska Hanna | Rozłazino | Polska | Start młodzieżowy | KS Rozłazino | |
61 | Patelczyk DARIA | Lębork | Polska | Start młodzieżowy | ||
62 | Patelczyk FILIP | Lębork | Polska | Start młodzieżowy | ||
63 | Pawelec Zbigniew | Juszkowo | Polska | start główny 21km | Jabra RT Friends | opłacono |
64 | Saczuk Wojciech | Gdańsk | Polska | Start główny 42km | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono |
65 | Kalbarczyk Karolina | Lębork | Polska | Start młodzieżowy | ||
66 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | Start główny 42km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
67 | Osinski Stanislaw | Grudziadz | Polska | start główny 21km | Portal-klub | |
68 | Konkol Jarosław | Gdańsk | Polska | start główny 21km | Jabra RT Friends | opłacono |
69 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | Start główny 42km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
70 | Jażdżewska Lena | Choczewo | Polska | Start młodzieżowy | Szkoła Podstawowa Choczewo | |
71 | Jażdżewska Antonina | Choczewo | Polska | Start młodzieżowy | Szkoła Podstawowa Choczewo | |
72 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | Start główny 42km | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
73 | Bartosiewicz Jakub | Rumia | Polska | start główny 21km | opłacono | |
74 | Skibicka Marta | Lębork | Polska | Start główny 42km | Jabra RT Friends | opłacono |
75 | ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | Start główny 42km | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy | opłacono |
76 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | Start główny 42km |
Wyświetleń: 7529