Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filipkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
2 | Konic Katarzyna | Poznań | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
3 | Kosmala Jan | Poznań | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
4 | Kościowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | ||
5 | Zgrzywa Agnieszka | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | Jabra RT Friends | opłacono |
6 | Sylwestrzak Pola | Giżycko | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | Giżycko | |
7 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | UKS Giżycko | |
8 | Łabinowicz Szymon | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | TWISTER TRÓJMIASTO | |
9 | Łabinowicz Piotr | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | TWISTER TRÓJMIASTO | |
10 | Majorczyk- Norek Katarzyna | Poznań | Polska | bieg główny 21km | ROLL4LIFE | opłacono |
11 | Szelak Julia | Pruszcz Gdański | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
12 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | bieg główny 21km | ||
13 | PAWŁOWSKI JACEK | GDYNIA | Polska | bieg główny 21km | bulwar gdynia | |
14 | Żmudziński Andrzej | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
15 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Polska | bieg główny 21km | Novile Team | opłacono |
16 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
17 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
18 | Ruciński Maciej | Tczew | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
19 | Saniuk Edward | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | Gdańsk | opłacono |
20 | Szymańska Nina | Gdańsk | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
21 | Szkaradnik Paweł | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
22 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | bieg główny 21km | Rolla Speed Team | |
23 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | Twister Trójmiasto | opłacono |
24 | Duda Marcin | Toruń | Polska | bieg główny 21km | Rolla Speed Team / www.sklep.rolla.pl | |
25 | Oszczyk Grzegorz | Sobole | Polska | bieg główny 21km | Amator | |
26 | POTRZEBOWSKI MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
27 | Ogonowski Jacek | Kórnik | Polska | bieg główny 21km | ||
28 | Szulc Marek | Gdynia | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
29 | Nagórska Anna Maria | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | opłacono |
30 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | Polska | bieg główny 21km | Jabra RT Friends / Mrzezino | opłacono |
31 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | bieg główny 21km | Jabra RT Friends / Mrzezino | opłacono |
32 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
33 | Gołecka Bożena | Bydgoszcz | Polska | bieg główny 21km | Rolla Speed Team/K.S. Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
34 | Makowski Andrzej | Jabłówko | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
35 | Zgrzywa Marek | Gdańsk | Polska | dzieci 13-15 lat 1000m | Junior Jabra Roller Team | |
36 | Junka Karolina | Bydgoszcz | Polska | bieg główny 21km | K.S. Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
37 | Heinrich Julia | Bydgoszcz | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | Rolla Speed Team/K.S. Jastrzębie Bydgoszcz | |
38 | Lewandowska Natalia | Kartuzy | Polska | bieg główny 21km | Rowerowe Kaszuby | |
39 | Lewandowski Maciej | Kartuzy | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | Rowerowe Kaszuby | |
40 | Berliński Oskar | Gostynin | Polska | dzieci 13-15 lat 1000m | Uks Zwolen-Team | |
41 | Tyszkiewicz Klaudia | Jaworek | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | Uks Zwolen-Team | |
42 | Heinrich Marcin | Bydgoszcz | Polska | bieg główny 21km | K.S. Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
43 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | bieg główny 21km | amator | opłacono |
44 | Patelczyk FILIP | Lębork | Polska | dzieci 13-15 lat 1000m | ||
45 | Koszałka Fabian | Nowa Wieś Lęborska | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
46 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | bieg główny 21km | Novile Team | |
47 | Flis Krzysztof | Rotmanka | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
48 | Pakulska Jagna | Gdynia | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
49 | Pakulski Milosz | Gdynia | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
50 | Saczuk Wojciech | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono |
51 | Bartosiewicz Jakub | Rumia | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
52 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | bieg główny 21km | Legia Warszawa Masters | |
53 | Ropela Aleksander | Pruszcz gdanski | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
54 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | Rollschool.pl | |
55 | Stankiewicz Anna | Giżycko | Polska | bieg główny 21km | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
56 | Wojciechowska Hanna | Rozłazino | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
57 | Syguła Sandra | TOMASZÓW MAZ. | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | KS Pilica/IUKS9 Tomaszów Maz. | |
58 | Konkol Agata | Sierakowice | Polska | dzieci 13-15 lat 1000m | ||
59 | Młyńska Nadia | Mojusz | Polska | dzieci 13-15 lat 1000m | ||
60 | Młyński Kacper | Mojusz | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
61 | Młyński Daniel | Mojusz | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
62 | Miler Łukasz | Poznań | Polska | bieg główny 21km | 1987 | |
63 | Gruszka Jakub | Warszawa | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
64 | Surma Balbina | Bydgoszcz | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
65 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | bieg główny 21km | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
66 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | ||
67 | Filipkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | Jabra RT Friends | opłacono |
68 | Osinski Stanislaw | Grudziadz | Polska | bieg główny 21km | Portal-klub | opłacono |
69 | Skibicka Marta | Lębork | Polska | bieg główny 21km | Jabra RT Friends | opłacono |
70 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | stowarzyszenie wrotkarskie | opłacono |
Wyświetleń: 6527