IV Pasłęcki MTB Maraton
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stankiewicz Beata Pasłęk MINI Team Mustang Pasłęk opłacono
2 Prościński Jarosław Bydgoszcz MINI Sport Serwis Team
3 Słomczewski Rafał Gdynia MEGA team.ase.com.pl
4 Korzeniowski Dawid Elbląg MINI opłacono
5 Wybraniak Dariusz Tczew MEGA Tczewski Klub Rowerowy opłacono
6 Hermaszewski Radosław Gdańsk MINI Belta Team Gdańsk
7 Szczepkowski Piotr Pasłęk MINI Team Mustang Pasłęk opłacono
8 Mrozowicz Cezary Gdynia MEGA NEXUS Team
9 Borkowski Maciej Gdańsk MINI opłacono
10 Miszewski Kamil Świecie MINI Klub Kolarski Wda Świecie opłacono
11 Olszewska Karina Gdynia MEGA opłacono
12 Olszewski Adam Gdynia MEGA opłacono
13 Wesołowski Artur Gdańsk MEGA opłacono
14 Furmanek Slawomir Tczew MINI Gk Gryf Tczew
15 Reinholz Tomasz Terespol Pomorski MINI opłacono
16 Reinholz Marian Świecie Terespol Pomorski MINI TERESPOL POMORSKI opłacono
17 Sobucki Tomasz susz MINI MTB SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY
18 Jarząbek Bartłomiej Karsin MEGA GardenFlora MTB Team opłacono
19 Romańska Aleksandra Starogard Gdański MINI GK STG
20 Badura Patryk Olsztyn MEGA Michelin Team opłacono
21 Zając Bartosz Kierzliny MEGA opłacono
22 Rydel Wiktor Kwidzyn MINI AKJ Kwidzyn
23 Antochowski Jan Ostróda MINI opłacono
24 Szajkowski Tomasz Tczew MINI Tczewski Klub Rowerowy opłacono
25 Kołodziejczyk Mateusz Kwidzyn MINI Kwidzyn Bike Racing Team opłacono
26 mieczkowski tomasz pasłęk MEGA Team Mustang Pasłęk opłacono
27 Reinholz Dariusz Terespol Pomorski / Świecue MINI MTB Eldar Świecie opłacono
28 Styczeń Roman Elbląg MINI HYDROPRESS KM BIKE MTB Team opłacono
29 Żebrowski Paweł Gdańsk MEGA PTR Optima Białystok
30 szczepański leszek Kwidzyn MINI Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
31 Gurba Krystian Elbląg MEGA
32 Zalewski Wiesław Mrągowo MEGA opłacono
33 Orzędowski Dominik Orzędowski Kwidzyn MINI Kwidzyn Bike Racing Team
34 Sobierajski Piotr Bartoszyce MEGA Rant Bartoszyce
35 Bińczak Arkadiusz Kwidzyn MINI CYKLO KWIDZYN opłacono
36 Majewski Marek Prabuty MINI EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
37 Sobieralski Piotr tczew MINI Tczewski Klub Rowerowy
38 Grundman Dariusz Tczew MINI Salon Rowerowy Bogdan Bondariew opłacono
39 Rypiński Maciej Olsztyn MINI Akademia Kolarstwa Olsztyn
40 Kalinowska Anna Grudziądz MEGA UKS Omega Gruta opłacono
41 Syrocki Sylwester Elbląg MINI
42 SIKORSKI Krystian Bartoszyce MINI Rant Bartoszyce opłacono
43 Oborski Ryszard Mrągowo MINI
44 Ślot Michał Toruń MINI TTC Toruń opłacono
45 Szul Bartłomiej Gdynia MINI opłacono
46 Mackiewicz Tomasz Susz MEGA Epidemia Cyklozy MTB Susz
47 Zaremba Sławomir Susz MINI EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
48 Szych Dariusz Rakowiec MINI CYKLO KWIDZYN
49 Koniuszewski Piotr Gdańsk MEGA Oldschool MTB Gdańsk
50 Koniuszewski Bartosz Gdańsk MEGA Oldschool MTB Gdańsk
51 Wolanin Jakub Malbork MINI
52 Wróblewski Janusz Bartoszyce MEGA MDK UKS Przyjaźń Batroszyce
53 FALKOWSKI MICHAŁ MALBORK MEGA opłacono
54 Rompalski Dariusz Świecie MINI Klub Kolarski Wda Świecie opłacono
55 Miszewski Michał Świecie MINI Klub Kolarski WDA Świecie opłacono
56 Przestrzelski Piotr Gdańsk MINI Banach Sport TEAM - BST opłacono
57 Galicki Bartłomiej Kwidzyn MINI MTB KWIDZYN TEAM
58 Michalik Jarosław Kwidzyn MINI MTB KWIDZYN TEAM
59 Sudoł Dariusz Olsztyn MEGA Akademia Kolarstwa Olsztyn opłacono
60 Banach Ryszard Gdańsk MEGA Banach Sport TEAM - BST opłacono
61 Sosnowska-Dłoniak Jolanta Bogdany MEGA WSKG Rowery Jamróz Kenda Team opłacono
62 Dłoniak Sławomir Bogdany MEGA WSKG Rowery Jamróz Kenda Team opłacono
63 BANACH Bartosz Gdansk MEGA Torus - Apteka Gemini Gdańsk opłacono
64 jagodzinski tomasz kwidzyn MINI opłacono
65 Krzywy Krzysztof Gdańsk MEGA NEXUS Team
66 Skawiński Tomasz Gdynia MEGA NEXUS Team
67 Świątek elżbieta Bartoszyce MINI Rant Bartoszyce opłacono
68 Siebert Krzysztof Susz MINI EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
69 Dratwa Kacper Elbląg MEGA opłacono
70 Ruczyński Arkadiusz Elbląg MINI Hydropress MTB Team Elbląg
71 Poniatowski Andrzej Pasłęk MINI opłacono
72 Kowalczyk Wojciech Susz MINI UKS TRS SUSZ / Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono
73 Kurylczyk Olaf Kolbudy MINI opłacono
74 Świątek Artur Bartoszyce MINI opłacono
75 Tasior Paweł Bożepole Wielkie MEGA TA KO Team
76 Seńko Piotr Malbork MINI Active Malbork
77 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko MINI OSP POGRODZIE opłacono
78 Jaworski Bartosz Kwidzyn MINI opłacono
79 Sertel Ula Gdańsk MINI LOTOS RUNNING TEAM
80 JONATOWSKI Zygmunt Malbork MINI
81 Winnicki Krzysztof Bądki MINI CYKLO KWIDZYN opłacono
82 Górny Bartłomiej Malbork MEGA opłacono
83 Olszewski Bogusław Kwidzyn MINI CYKLO KWIDZYN opłacono
84 Leszczyński Mariusz Gdynia MEGA Vo2maxMTB Team
85 Dietrich Dawid Kłanino MINI KLIF MTB TEAM
86 Kilichowski Grzegorz Tczew MINI


Wyświetleń: 8796

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ