IV Pasłęcki MTB Maraton
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Świątek Jakub Elbląg MINI 1981
2 Stankiewicz Beata Pasłęk MINI Team Mustang Pasłęk 1971 darmowy udział
3 Prościński Jarosław Bydgoszcz MINI Sport Serwis Team 1971
4 Słomczewski Rafał Gdynia MEGA team.ase.com.pl 1977
5 Korzeniowski Dawid Elbląg MINI 1980 opłacono
6 Wybraniak Dariusz Tczew MEGA Tczewski Klub Rowerowy 1980 opłacono
7 Żelazowski Sebastian Różnowo MEGA Michelin Team 1976
8 Kluczyk Artur Elbląg MINI MKS TRUSO ELBLĄG 1994 opłacono
9 Hermaszewski Radosław Gdańsk MINI Belta Team Gdańsk 1978
10 LUSIŃSKI WOJCIECH ELBLĄG MEGA 1979 opłacono
11 Sawicki Konstanty Olsztyn MEGA Michelin Team 2002
12 Badura Barbara Olsztyn MINI Michelin Team 1981 opłacono
13 Szczepkowski Piotr Pasłęk MINI Team Mustang Pasłęk 1975 darmowy udział
14 Żebrowski Robert Ostróda MEGA MTB OSTRÓDA TEAM 1976 opłacono
15 Rawdanowicz Paweł Ostróda MEGA MTB OSTRÓDA TEAM 1976 opłacono
16 Gortatowska Marlena Olsztyn MEGA Akademia Kolarstwa Olsztyn 1987 opłacono
17 Mydło Kazimierz Olsztyn MEGA Michelin Team 1954 opłacono
18 Piłat Adrian Dobre Miasto MINI 1990
19 Dakszewicz Kacper Dywity MEGA GRUPA DBK Bike Team 1976 opłacono
20 Siemianowski Sławek Susz MINI UKS TRS SUSZ 1975
21 Mrozowicz Cezary Gdynia MEGA NEXUS Team 1978
22 Jusiński Arkadiusz Jasienica MEGA Renault Team 1976
23 Borkowski Maciej Gdańsk MINI 1992 opłacono
24 Stasik Łukasz Gdynia MINI 1981 opłacono
25 Miszewski Kamil Świecie MINI Klub Kolarski Wda Świecie 1997 opłacono
26 Olszewska Karina Gdynia MEGA 1971 opłacono
27 Olszewski Adam Gdynia MEGA 1971 opłacono
28 Wesołowski Artur Gdańsk MEGA 1973 opłacono
29 Mądzielewski Sławek Świecie MEGA BLACKRAM TEAM 1970 opłacono
30 Furmanek Slawomir Tczew MINI Gk Gryf Tczew 1975
31 Reinholz Tomasz Terespol Pomorski MINI 2000 opłacono
32 Reinholz Marian Świecie Terespol Pomorski MINI TERESPOL POMORSKI 1970 opłacono
33 Nowakowski Adam Olsztyn MINI Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 1989 opłacono
34 Sobucki Tomasz susz MINI MTB SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY 1976
35 Jarząbek Bartłomiej Karsin MEGA GardenFlora MTB Team 1980 opłacono
36 Rumak Tomasz Elbląg MEGA 1968 opłacono
37 Adamek Marcel Elbląg MINI 2001 opłacono
38 Romańska Aleksandra Starogard Gdański MINI GK STG 1989
39 Dudziński Tomek Kętrzyn MINI Kętrzyn Bike Team 1982
40 Nestorowicz Artur Ketrzyn MINI Kętrzyn Bike Team 1981 opłacono
41 Kiejdo Radosław Elbląg MINI Elbląskie Ustawki Szosowe 1977
42 OLEWNIK PIOTR ELBLĄG MEGA ELBLĄG 1977 opłacono
43 Jesionowska Małgorzata Świecie MINI MTB Eldar Świecie 1978 opłacono
44 Jesionowski Mariusz Świecie MINI MTB Eldar Świecie 1973 opłacono
45 Sowiński Remigiusz Sowiński Dankowo MINI CYKLO KWIDZYN 1978
46 Badura Patryk Olsztyn MEGA Michelin Team 1982 opłacono
47 Wiżyń Patryk Rzędy MINI 1998 opłacono
48 Zając Bartosz Kierzliny MEGA 1989 opłacono
49 Rydel Wiktor Kwidzyn MINI AKJ Kwidzyn 1973
50 Antochowski Jan Ostróda MINI 1953 opłacono
51 Dąbkowski Michał Olsztyn MEGA Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 1990
52 fafiński jakub Rożental MEGA 1990
53 Szajkowski Tomasz Tczew MINI Tczewski Klub Rowerowy 1955 opłacono
54 Kubicki Jakub Tczew MINI GK Gryf Tczew 1979
55 Kołodziejczyk Mateusz Kwidzyn MINI Kwidzyn Bike Racing Team 1987 opłacono
56 mieczkowski tomasz pasłęk MEGA Team Mustang Pasłęk 1978 darmowy udział
57 Klech Jerzy Olsztyn MEGA 1975 opłacono
58 Reinholz Dariusz Terespol Pomorski / Świecue MINI MTB Eldar Świecie 1997 opłacono
59 Styczeń Roman Elbląg MINI HYDROPRESS KM BIKE MTB Team 1971 opłacono
60 Żebrowski Paweł Gdańsk MEGA PTR Optima Białystok 1983
61 szczepański leszek Kwidzyn MINI Traktor Team Gmina Kwidzyn 1990 opłacono
62 POLONIS WIKTOR PŁOCK MINI PŁOCKI KLUB KOLARSKI 1978
63 Gurba Krystian Elbląg MEGA 1980
64 Zalewski Wiesław Mrągowo MEGA 1963 opłacono
65 Kurek Artur Kwidzyn MINI Kwidzyn Bike Racing Team 1984
66 Orzędowski Dominik Orzędowski Kwidzyn MINI Kwidzyn Bike Racing Team 1971
67 Sobierajski Piotr Bartoszyce MEGA Rant Bartoszyce 1975
68 Bińczak Arkadiusz Kwidzyn MINI CYKLO KWIDZYN 1978 opłacono
69 Majewski Marek Prabuty MINI EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1956
70 Sobieralski Piotr tczew MINI Tczewski Klub Rowerowy 1978
71 Grundman Dariusz Tczew MINI Salon Rowerowy Bogdan Bondariew 1989 opłacono
72 Rypiński Maciej Olsztyn MINI Akademia Kolarstwa Olsztyn 1980
73 Daszkiewicz Arkadiusz Bartoszyce MINI Rant Bartoszyce 1977
74 Postój Andrzej Olsztyn MEGA Akademia Kolarstwa Olsztyn 1958 opłacono
75 Kalinowska Anna Grudziądz MEGA UKS Omega Gruta 1979 opłacono
76 Syrocki Sylwester Elbląg MINI 1976
77 SIKORSKI Krystian Bartoszyce MINI Rant Bartoszyce 1992 opłacono
78 Oborski Ryszard Mrągowo MINI 1974
79 Skalski Tomasz Piecki MEGA Renault Team 1973 opłacono
80 Karszny Łukasz gdynia MINI 1983 opłacono
81 Ślot Michał Toruń MINI TTC Toruń 1974 opłacono
82 Szul Bartłomiej Gdynia MINI 1979 opłacono
83 Mackiewicz Tomasz Susz MEGA Epidemia Cyklozy MTB Susz 1975
84 Beń Grzegorz Olsztyn MINI 1987 opłacono
85 Kruk Urszula Olsztyn MINI 1991 opłacono
86 Zaremba Sławomir Susz MINI EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1970
87 Berent Mariusz Sadlinki MINI CYKLO KWIDZYN 1986 opłacono
88 Szych Dariusz Rakowiec MINI CYKLO KWIDZYN 1975
89 Koniuszewski Piotr Gdańsk MEGA Oldschool MTB Gdańsk 1988
90 Koniuszewski Bartosz Gdańsk MEGA Oldschool MTB Gdańsk 1980
91 Niżnik Mariusz Elbląg MINI EUS - Elbląskie Ustawki Szosowe 1985
92 Wolanin Jakub Malbork MINI 1983
93 Merkiewicz Olgierd Przasnysz MEGA Bel Polska Mtb 1975
94 Janiewicz Bartosz Jaroty MINI 1980
95 Sułowski Krzysztof Ryn MINI 1973
96 Wróblewski Janusz Bartoszyce MEGA MDK UKS Przyjaźń Batroszyce 1957
97 Czyżewska Monika Olsztyn MINI 1985 opłacono
98 FALKOWSKI MICHAŁ MALBORK MEGA 1977 opłacono
99 Rompalski Dariusz Świecie MINI Klub Kolarski Wda Świecie 1974 opłacono
100 Jeliński Jacek Przasnysz MEGA Grupa Rowerowa Przasnysz 1969


Wyświetleń: 6555

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ