Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polinceusz Adam | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | XL | opłacono on-line | |
2 | Bogulski Piotr | Zblewo | Polska | START Bieg Główny | MORSY ZBLEWO | L | opłacono on-line |
3 | Drywa Jacek | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
4 | Łubkowska Grażyna | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | Biegaj z Głową/Tabata | S | opłacono |
5 | Maciejewski Paweł | Tczew | Polska | START Bieg Główny | Biegający Tczew | M | opłacono on-line |
6 | Połeć Arkadiusz | Sopot | Polska | START Bieg Główny | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | M | opłacono on-line |
7 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | S | opłacono on-line | |
8 | Habaj Piotr | Gdynia | Polska | START Bieg Główny | AMBITIOUS RUNNERS TEAM | M | opłacono on-line |
9 | FILIPÓW TADEUSZ | LĘBORK | Polska | START Bieg Główny | niezrzeszony | M | opłacono on-line |
10 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | START Bieg Główny | Eaton Running Team | L | |
11 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | START Bieg Główny | Wencik Team | S | |
12 | Leik Michał | Wysin | Polska | START Bieg Główny | XL | opłacono on-line | |
13 | sprega aurelia | starogard gdański | Polska | START Bieg Główny | bbl starogard gdański | L | opłacono on-line |
14 | Bucholc Mateusz | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy Skarszewy) | M | opłacono on-line | |
15 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | S | opłacono on-line | |
16 | Plata Karolina | Gdynia | Polska | START Bieg Główny | MichOla Team | S | opłacono on-line |
17 | Jurczyszyn Rafał | Łysomiczki | Polska | START Bieg Główny | A&R | L | opłacono on-line |
18 | Murawski Philipp | Starogard Gd. | Polska | START Bieg Główny | PG3 | M | opłacono on-line |
19 | Hinc Kamil | Starogard Gd. | Polska | START Bieg Główny | PG3 | M | opłacono on-line |
20 | Prabucki Piotr | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
21 | RESZKOWSKI Sebastian | siemirowice | Polska | START Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
22 | Pochranowicz Janusz | Biały Bór | Polska | START Bieg Główny | Niezależni Biały Bór | L | |
23 | Pochranowicz Aleksandra | Biały Bór | Polska | START Bieg Główny | S | ||
24 | Rakoczy Marcin | Gdynia | Polska | START Bieg Główny | ITEN - The Home of Champions | L | opłacono on-line |
25 | Szarmański Andrzej | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
26 | Szarmańska Wioletta | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
27 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
28 | Kosiecki Nikodem | Liniewo | Polska | START Bieg Główny | Liniewo Biega | S | opłacono on-line |
29 | Kosiecki Maciej | Liniewo | Polska | START Bieg Główny | REMUS | S | opłacono on-line |
30 | Tuwalski Sławomir | Grabowiec | Polska | START Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
31 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | START Bieg Główny | Active Malbork | L | opłacono on-line |
32 | Hinc Michał | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | ZHP | M | opłacono on-line |
33 | Gontarz Rafał | Kościerzyna | Polska | START Bieg Główny | Pozytywna Endorfina | M | opłacono on-line |
34 | Wódkowski Krzysztof | Szpęgawsk | Polska | START Bieg Główny | GOIA | M | opłacono on-line |
35 | Krykant Michał | Grudziądz | Polska | START Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
36 | Mikuś Marcin | Pelplin | Polska | START Bieg Główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | L | opłacono on-line |
37 | Kreft Mikołaj Kreft | Sucumin | Polska | START Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
38 | Urbanowski Dariusz | Tczew | Polska | START Bieg Główny | Biegający Tczew | M | opłacono on-line |
39 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | Biegam Bo Lubię Starogard Gdański | S | opłacono on-line |
40 | Ebertowski Michał | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | TRI STAROGARD GDAŃSKI | XL | opłacono on-line |
41 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | Polska | START Bieg Główny | Studio S 7 Banino | S | opłacono on-line |
42 | Grucza Karolina | Pruszcz Gdański | Polska | START Bieg Główny | Pruszcz Biega | M | opłacono on-line |
43 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | START Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
44 | Pobłocka Katarzyna | Lębork | Polska | START Bieg Główny | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | S | opłacono on-line |
45 | Pobłocka-Dobrowolska Kamila | Lębork | Polska | START Bieg Główny | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | S | opłacono on-line |
46 | POBŁOCKI PIOTR | Lębork | Polska | START Bieg Główny | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | M | opłacono on-line |
47 | Pobłocka Bożena | Lębork | Polska | START Bieg Główny | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | S | opłacono on-line |
48 | Niemiałkowski Aleksander | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | XL | opłacono on-line | |
49 | Bączek-Motała Barbara | Rumia | Polska | START Bieg Główny | Wawel Kraków | S | opłacono on-line |
50 | Damps Jacek | Skrzeszewo | Polska | START Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
51 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | KKB Starogard Gdański | XL | |
52 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | START Bieg Główny | Leasing Polski Team | M | opłacono on-line |
53 | Guzowski Dariusz | Trzebielino | Polska | START Bieg Główny | Carry Petfood Trzebielino/Talex Borysław Borzytuchom | L | opłacono on-line |
54 | Wąsicki Sebastian | REDA | Polska | START Bieg Główny | Ambitious Runners Team | L | opłacono on-line |
55 | Prensena Florian | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy Skarszewy) | Skarszewy Cycle Team | M | opłacono on-line |
56 | Chojnacki Krzysztof | KWIDZYN | Polska | START Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
57 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | START Bieg Główny | S | opłacono on-line | |
58 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | M | opłacono on-line |
59 | Jankowski Adam | Przodkowo | Polska | START Bieg Główny | L | opłacono on-line | |
60 | Siekierzyńska Dorota | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy Skarszewy) | Morsy Skarszewy | M | opłacono on-line |
61 | Tobiańska Hanna | Tczew | Polska | START Bieg Główny | Biegający Tczew | M | opłacono on-line |
62 | Tobiański Tomasz | Tczew | Polska | START Bieg Główny | Biegający Tczew | M | opłacono on-line |
63 | Jankowski Sebastian | 83-200 Starogard Gdański, Kolincz 56/5 | Polska | START Bieg Główny | MTB- małe trójmiasto biega | M | opłacono on-line |
64 | Ostrowski Mirosław | Przywidz | Polska | START Bieg Główny | HUSARIA | XL | |
65 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | L | opłacono on-line |
66 | Rakoczy Paweł | Gdynia | Polska | START Bieg Główny | Jola & Paweł Biegiem Przez Życie | L | opłacono on-line |
67 | Mateja Józef | Janowo | Polska | START Bieg Główny | SKL Filippides / BBL Starogard Gdański | M | opłacono on-line |
68 | Siekierzyński Rafał | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy Skarszewy) | Morsy Skarszewy | M | opłacono on-line |
69 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | START Bieg Główny | Traktor team gm.Kwidzyn | XL | opłacono on-line |
70 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia Gmina Trąbki Wielkie | Polska | START Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
71 | FIJAŁ MARCIN | SKARSZEWY | Polska | START Bieg Główny | M | ||
72 | Baranowski Krzysztof | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
73 | Gacek Katarzyna | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy Skarszewy) | Morsy Skarszewy | S | opłacono on-line |
74 | Dembek Sławomir | Bytonia | Polska | START Bieg Główny | MORSY ZBLEWO | L | opłacono on-line |
75 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | START Bieg Główny | XL | opłacono on-line | |
76 | Piepiórka Paweł | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy Skarszewy) | Skarszewy Cycle Team | XL | opłacono on-line |
77 | szczypior marcin | skarszewy | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy Skarszewy) | Skarszewy cycle team | L | opłacono on-line |
78 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | START Bieg Główny | MIŚ Biega | L | opłacono on-line |
79 | Mazur Michał | Demlin | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy Skarszewy) | BBL Starogard Gd/Filippides | L | opłacono on-line |
80 | Mazur Jan | Demlin | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy Skarszewy) | BBL Starogard Gd | L | opłacono on-line |
81 | Langowski Tomasz | Skórcz | Polska | START Bieg Główny | M | opłacono on-line | |
82 | Grabias Aleksandra | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | S | opłacono on-line | |
83 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | START Bieg Główny | Active Malbork | M | |
84 | Urban Artur | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy Skarszewy) | L | opłacono on-line | |
85 | Lerke Arkadiusz | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy Skarszewy) | Morsy Skarszewy | M | opłacono on-line |
86 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | START Bieg Główny | Pozytywna Endorfina | L | opłacono on-line |
87 | Wajerski Dawid | Tczew | Polska | START Bieg Główny | run-log.com | L | opłacono on-line |
88 | Oliński Wojciech | Malbork | Polska | START Bieg Główny | Active Malbork | M | opłacono on-line |
89 | Latoszewski Krystian | Godziszewo | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy Skarszewy) | GAG | L | opłacono on-line |
90 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | M | |
91 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | START Bieg Główny | L | ||
92 | Walendziak Ryszard | Malbork | Polska | START Bieg Główny | VALDANO | L | |
93 | Walendziak Alicja | Malbork | Polska | START Bieg Główny | S | ||
94 | Konsik Piotr | Wolny Dwór | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy Skarszewy) | L | opłacono on-line | |
95 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | START Bieg Główny | MAJATEAM | L | opłacono on-line |
96 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | START Bieg Główny | MaratonyPolskie.PL TEAM | ||
97 | Nierzwicka Agnieszka | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy Skarszewy) | TRI Starogard Gdański | S | opłacono on-line |
98 | Karwatowski Robert | Brzeźno Wielkie | Polska | START Bieg Główny | BBL Starogard Gd/Filippides/GK STG | M | |
99 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy Skarszewy) | MORSY Skarszewy | L | opłacono on-line |
100 | Schramke Maciej | Kokoszkowy | Polska | START Bieg Główny | Red Dragons Starogard Gdański | M | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8654