Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łukasik Szczepan | Wałdowo Szlacheckie | Polska | START Bieg JUNIOR | Szkoła w Wałdowie Szlacheckim | opłacono on-line |
2 | Kukuła Lena | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | sp 7 grudziądz | opłacono on-line |
3 | Brandt Iga | Grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
4 | Pudlik Alicja | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
5 | Gutkowska Kalina | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
6 | Fojut Zuzanna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
7 | Szczęsny Kosma | Nowa Wieś | Polska | START Bieg JUNIOR | SP Nowa Wieś | opłacono on-line |
8 | Szczęsny Klara | Nowa Wieś | Polska | START Bieg JUNIOR | SP Nowa Wieś | opłacono on-line |
9 | HORDYŃSKI JĘDRZEJ | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
10 | Cieszyński Kajetan | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
11 | Jerzyk Maria | Wiśliny | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
12 | Skabowski Igor | GRUDZIADZ | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
13 | Zelmański Krzysztof | Kowalewo Pomorskie | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
14 | Murawski Arkadiusz | Stare Blonowo | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
15 | Murawski Maciej | Stare Blonowo | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
16 | Kędzierska Klara | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 15 Grudziądz | opłacono on-line |
17 | Piór Lena | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 21 Grudziądz | opłacono on-line |
18 | Markuszewska Amelia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Trenować z Najlepszymi - blog | opłacono on-line |
19 | JAWORSKI SEBASTIAN | BĄKOWO | Polska | START Bieg JUNIOR | TEAM BĄKOWO | opłacono |
20 | GREŃ KLAUDIA | BĄKOWO | Polska | START Bieg JUNIOR | TEAM BĄKOWO | opłacono |
21 | ORŁOWSKA NATALIA | BĄKOWO | Polska | START Bieg JUNIOR | TEAM BĄKOWO | opłacono |
22 | TOMASZEWSKI TOMASZ | BĄKOWO | Polska | START Bieg JUNIOR | TEAM BĄKOWO | opłacono |
23 | TOMASZEWSKA AGATA | BĄKOWO | Polska | START Bieg JUNIOR | TEAM BĄKOWO | opłacono |
24 | GÓRNA ANDŻELIKA | BĄKOWO | Polska | START Bieg JUNIOR | TEAM BĄKOWO | opłacono |
25 | ZYGMUNT GRACJAN | BĄKOWO | Polska | START Bieg JUNIOR | TEAM BĄKOWO | opłacono |
26 | ORDAK IWO | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | OCETIX | opłacono |
27 | Mrozek Maciej | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | AKS Zły FC Grudziądz | opłacono on-line |
28 | Choderny Gracjan | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
29 | Rycewicz Oliwia | Gdańsk | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
30 | Tadajewski Jakub | Kraków | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
31 | Tadajewska Laura | Kraków | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
32 | Wróbel Zuzia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
33 | Pepliński Adam | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Wheel Brothers | opłacono on-line |
34 | Młynek Jakub | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
35 | Ściborowski Filip | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
36 | Peplińska Anna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Wheel Brothers | opłacono on-line |
37 | Ściborowski Nikodem | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
38 | Ściborowski Jakub | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
39 | Zielecka Maja | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
40 | Zielińska Eliza | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
41 | Matuszewski Gabriel | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
42 | Matuszewska Zuzanna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
43 | Pustuła Aleksandra | Nicwałd | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 21 Grudziądz | limit osiągnięty |
44 | Krajewski Jan | Wąbrzeźno | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
45 | Jabłońska Nina | Wąbrzeźno | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
46 | Dziekanowska Anna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 20 | opłacono on-line |
47 | Rzepnicka Oliwia Rzepnicka | jeżewo | Polska | START Bieg JUNIOR | wakacyjny budzik | opłacono on-line |
48 | grudziński filip | jeżewo | Polska | START Bieg JUNIOR | wakacyjny budzik | opłacono on-line |
49 | grudzińska klaudia | jeżewo | Polska | START Bieg JUNIOR | wakacyjny budzik | opłacono on-line |
50 | ziółkowski fabian | jeżewo | Polska | START Bieg JUNIOR | wakacyjny budzik | opłacono on-line |
51 | Ziółkowska Zuzanna | jeżewo | Polska | START Bieg JUNIOR | wakacyjny budzik | opłacono on-line |
52 | Tomaszewski Aleksander | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Przedszkole Miejskie Strzemięcin | opłacono on-line |
53 | Knaak Anek | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Przedszkole Tom Bombadil | opłacono on-line |
54 | Knaak Julia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Przedszkole Tom Bombadil | opłacono on-line |
55 | murawska patrycja | malbork | Polska | START Bieg JUNIOR | sztutowo | opłacono on-line |
56 | karczewski olivier | sztutowo | Polska | START Bieg JUNIOR | sztutowo | opłacono on-line |
57 | karczewski maksymilian | sztutowo | Polska | START Bieg JUNIOR | sztutowo | opłacono on-line |
58 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
59 | Krzyżykowski Jędrzej | Biały Bór | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
60 | Jasińska Małgorzata | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
61 | Bucholc Joanna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
62 | Pokorski Eryk | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
63 | Procajło Jakub | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
64 | Procajło Dominik | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
65 | Nalaskowski Bruno | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Gimnazjum nr 7, Olimpia Grudziądz | opłacono on-line |
66 | Zieliński Hubert | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
67 | Cerski Maciej | Mały Rudnik | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
68 | Cerski Wiktor | Pieńki Królewskie | Polska | START Bieg JUNIOR | Szkoła Ruda | opłacono on-line |
69 | Cerska Amelia | Pieńki Królewskie | Polska | START Bieg JUNIOR | Szkoła Ruda | opłacono on-line |
70 | Cerski Bartłomiej | Pieńki Królewskie | Polska | START Bieg JUNIOR | Szkoła Ruda | opłacono on-line |
71 | Kawałkowski Igor | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 20 | opłacono on-line |
72 | Kawałkowska Maja | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 20 | opłacono on-line |
73 | Jaworski Nikodem | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
74 | Rogiewicz Kacper | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 20 | opłacono on-line |
75 | Rogiewicz Maksymilian | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 20 | opłacono on-line |
76 | Dolewski Bartosz | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Gimnazjum | opłacono on-line |
77 | DOLEWSKA LENA | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Przedszkole Strzemięcin | opłacono on-line |
78 | Świder Michalina | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
79 | Zmierczak Laura | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
80 | Szczepaniak Jakub | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
81 | Szczepaniak Agata | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
82 | Trzaskowski Grzegorz | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Przedszkolacy biegają. | opłacono on-line |
83 | Bujak Lena | Grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
84 | Ziółkowska Klaudia | Radzyń Chełmiński | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
85 | Ziółkowska Martyna | Radzyń Chełmiński | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
86 | CELEGRAT Cyprian | GRUPA | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
87 | CELEGRAT Iga | GRUPA | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
88 | CELEGRAT Oskar | GRUPA | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
89 | Janiak Aleksander | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | NIESKOŃCZONOŚĆ | opłacono on-line |
90 | Felski Alex | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
91 | Kozłowska Marta | Kwidzyn | Polska | START Bieg JUNIOR | SP4 Kwidzyn | opłacono on-line |
92 | Ewertowski Oliwier | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Przedszkole Miejskie Strzemiecin | opłacono on-line |
93 | Ewertowska Amelia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Szkoła Podstawowa nr 7 | opłacono on-line |
94 | Polkowska Aleksandra | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 21 | opłacono on-line |
95 | Chabasińska Olga | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 7 | opłacono on-line |
96 | Sotowicz Piotr | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 20 | opłacono on-line |
97 | Tatera Aleksandra | Grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 21 Grudziądz | opłacono on-line |
98 | Agaciński Antoni | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
99 | Rytkowska Alicja | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
100 | Rytkowska Maja | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13911