Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czarnecki Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny 10 km | Brzoza Biega | |
2 | Czarnecki Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny 10 km | Brzoza Biega | |
3 | Kamiński Filip | Włocławek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
4 | Cholewiński Wojciech | Wojnowo | Polska | Nordic Walking 5 km | Hernik Team | |
5 | Cholewińska Longina | Murowana Goślina | Polska | Bieg Główny 10 km | Hernik Team | |
6 | jamrug tomasz | gogółkowo | Polska | Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | Pałuki Running Team znin | opłacono |
7 | Sosnowski Wojciech | .Toruń | Polska | Bieg Główny 10 km | En-Mar | opłacono |
8 | KRAJEWSKI ADAM | ŻNIN | Polska | Bieg Główny 10 km | AMF | opłacono |
9 | KRAJEWSKA LUCYNA | ŻNIN | Polska | Bieg Główny 10 km | Pałuki Running Team | opłacono |
10 | Mielczarski Bartosz | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
11 | Grabowska Joanna | Toruń | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
12 | Konieczna Angelina | Gniezno | Polska | Bieg Główny 10 km | Słynni Kenijczycy | opłacono |
13 | KRYSKE BARTOSZ | BIAŁE BŁOTA | Polska | Bieg Główny 10 km | Spojnia Biale Blota | |
14 | Stawniak Karol | Żnin | Polska | Nordic Walking 5 km | ||
15 | Niedbalski Przemysław | Gorzyce | Polska | Bieg Główny 10 km | Pałuki Running Team | opłacono |
16 | Cichowlas Sylwester | Poznań | Polska | Bieg Główny 10 km | Jeżyce Biegają/WRD KMP Poznań | opłacono |
17 | Chojnacki Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny 10 km | RUN BYDGOSZCZ | |
18 | Lutowski Wojtek | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
19 | Perlik Wiesław | Zielonka | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
20 | Kruzel Paweł | Kościelec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
21 | Wojciechowski Andrzej | Poznań | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
22 | Witkowska Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking 5 km | Klub Wysokogórski w Toruniu | opłacono |
23 | Wiśniewski Włodzimierz | Toruń | Polska | Bieg Główny 10 km | SPC | opłacono |
24 | Mrówczyński Szymon | Żnin | Polska | Bieg Główny 10 km | Pałuki Running Team | opłacono |
25 | Bogdańska Danuta | Osiek nad Notecią | Polska | Nordic Walking 5 km | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | opłacono |
26 | Bąk Kamila | Osiek nad Notecią | Polska | Nordic Walking 5 km | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | opłacono |
27 | Kawczyńska Teresa | Gąsawa | Polska | Nordic Walking 5 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | KS SOKÓŁ GĄSAWA | opłacono |
28 | Mazur Maciej | Żnin | Polska | Bieg Główny 10 km | Gąsawa Run Team | opłacono |
29 | Buczkowski Jerzy | Żnin | Polska | Nordic Walking 5 km | KS SOKÓŁ GĄSAWA | opłacono |
30 | Bąk Dariusz | Osiek nad Notecia | Polska | Bieg Główny 10 km | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | opłacono |
31 | Saniuk Edward | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 5 km | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono |
32 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | Nordic Walking 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono |
33 | Kowalczyk Anna | Legionowo | Polska | Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km | BiegamyRazem | opłacono |
34 | Frąckowiak Marek | Gałęzewo | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
35 | Łaniecka von Gierschewski Iwona | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
36 | Grzegorek Danuta | Trzemeszno | Polska | Nordic Walking 5 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
37 | Włodarczyk Wojciech | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
38 | ZABOROWSKA BEATA | DRZYCIM | Polska | Bieg Główny 10 km | biegam bo lubię | opłacono |
39 | WĘSIORA MARIUSZ | DRZYCIM | Polska | Bieg Główny 10 km | biegam bo chcę | opłacono |
40 | Zwolenkiewicz Kacper | Gasawa | Polska | Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km | ||
41 | Zwolenkiewicz Joanna | Gasawa | Polska | Nordic Walking 5 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | KS SOKÓŁ GĄSAWA | |
42 | Maciejewska Kamila Maciejewska | Barcin | Polska | Bieg Główny 10 km | Ślimaki Barcin/Natru Haus | opłacono |
43 | koczorowski kacper | gąsawa | Polska | Nordic Walking 5 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | opłacono | |
44 | koczorowska patrycja | gąsawa | Polska | Nordic Walking 5 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | KS SOKÓŁ GĄSAWA | opłacono |
45 | koczorowska monika | gąsawa | Polska | Nordic Walking 5 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | KS SOKÓŁ GĄSAWA | opłacono |
46 | Kozakowska Małgorzata | Rogowo | Polska | Nordic Walking 5 km | KS SOKÓŁ Gąsawa | opłacono |
47 | Sosnowska Magdalena | Trzemeszno | Polska | Nordic Walking 5 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
48 | Grzechowiak Agnieszka | Żnin | Polska | Nordic Walking 5 km | Pałuki Running Team | opłacono |
49 | Niewolski Marcin | Żnin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
50 | Kulczycki Jan Kulczycki | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
51 | Zarecki Piotr | Żnin | Polska | Bieg Główny 10 km | PAŁUKI RUNNING TEAM | opłacono |
52 | Krupiński Andrzej | Nakło nad Notecią | Polska | Bieg Główny 10 km | Nakielski KB | |
53 | Mruk Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny 10 km | Czarne Stopy.SM | opłacono |
54 | Katulski Radosław | GĄSAWA | Polska | Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | KS Sokół Gąsawa | opłacono |
55 | Krzyżanowski Wojciech | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking 5 km | AZS UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy | opłacono |
56 | Gliwka Artur | Inowrocław | Polska | Bieg Główny 10 km | 1. BLWL | opłacono |
57 | Płachcińska Angelika | Trzemeszno | Polska | Nordic Walking 5 km | kijkowe Trzemeszno | opłacono |
58 | Stasiński Stanisław | Poznań | Polska | Bieg Główny 10 km | KB Maniac Poznań | opłacono |
59 | Krygier Mirosława | GĄSAWA | Polska | Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | KS SOKÓŁ GĄSAWA | |
60 | Tucholski Mikołaj | Żnin | Polska | Bieg Główny 10 km | Pałuki Running Team | opłacono |
61 | Szybczyńska Katarzyna | Gąsawa | Polska | Nordic Walking 5 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | KS SOKÓŁ GĄSAWA | opłacono |
62 | Wiśniewska Iwona | Trzemeszno | Polska | Nordic Walking 5 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
63 | Stankowska Marzena | Trzemeszno | Polska | Nordic Walking 5 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
64 | Sobczak Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny 10 km | Czarne Stopy.SM | opłacono |
65 | Sobaszkiewicz Jacek | Żnin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km | opłacono | |
66 | Sobaszkiewicz Rafał | Inowrocław | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
67 | kanarkowski stanisław | czarnowo | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
68 | Magusiak Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
69 | Taraszka Olga | Gniewkowo | Polska | Bieg Główny 10 km | UMK Toruń | |
70 | Taraszka Ireneusz | Gniewkowo | Polska | Bieg Główny 10 km | JRG 1 Inowrocław | |
71 | Galczak Ewa | Janikowo | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
72 | Natański Dawid | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
73 | Kuśnierek Bartosz | Żnin | Polska | Bieg Główny 10 km | Pałuki Running Team | opłacono |
74 | Brzezina Józef Maciej | SOCHACZEW | Polska | Nordic Walking 5 km | ||
75 | Brzezina Ewa | SOCHACZEW | Polska | Nordic Walking 5 km | ||
76 | Białek Dawid | nakło nad notecią | Polska | Bieg Główny 10 km | OPP w Bydgoszczy/Spójnia Białe Błota | |
77 | Kozak Alicja | Strzelno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km | BiegamyRazem | opłacono |
78 | Kozak Piotr | Strzelno | Polska | Bieg Główny 10 km | BiegamyRazem | opłacono |
79 | Kozak Krzysztof | Strzelno | Polska | Bieg Główny 10 km | BiegamyRazem | opłacono |
80 | Kanarkowska Zofia | Żnin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
81 | Kanarkowski Tomasz | Żnin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
82 | Maćkowski Maciej | Żnin | Polska | Bieg Główny 10 km | Brico Marche Żnin | opłacono |
83 | Przeracki Mirosław | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny 10 km | Szoszoni | |
84 | Kozłowska Beata | solec kujawski | Polska | Nordic Walking 5 km | ||
85 | Jaworski Marcin | solec kujawski | Polska | Nordic Walking 5 km | ||
86 | Białous Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny 10 km | Niezrzeszony | opłacono |
87 | Podkówka Zbigniew | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
88 | Popkowski Michał | Żnin | Polska | Bieg Główny 10 km | Pałuki Running Team | opłacono |
89 | Fijor Arleta | Toruń | Polska | Nordic Walking 5 km | Team Czyścik | opłacono |
90 | Nowak Aleksandra | Solec Kujawski | Polska | Nordic Walking 5 km | Team Czyścik | opłacono |
91 | Kaczmarek Zofia | Szczutki | Polska | Nordic Walking 5 km | Team Czyścik | opłacono |
92 | kaczmarek jarek | szczutki | Polska | Nordic Walking 5 km | Team Czyścik | opłacono |
93 | Grochowiak Piotr | Barcin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
94 | Urbanowicz Dariusz | Białe Błota | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
95 | Kubiak Tomasz | Inowrocław | Polska | Bieg Główny 10 km | T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO | opłacono |
96 | Doman Janusz | Brzoza | Polska | Bieg Główny 10 km | UKS Szabla Brzoza | opłacono |
97 | wyborna renata | Żnin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
98 | Kolberg Kamila | Zieleń | Polska | Nordic Walking 5 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
99 | Tomaszewska Agnieszka | Łabiszyn | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
100 | Siekierka Zbigniew | Barcin | Polska | Bieg Główny 10 km | SiekierkaOgrody.pl | opłacono |
Wyświetleń: 15355