Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wąż Adam | Reda | START | |||
2 | Śliwiński Jan | Gdynia | START | |||
3 | Kreft Zuzanna | Robakowo | START | opłacono | ||
4 | Kreft Wiktoria | Robakowo | START | opłacono | ||
5 | PRZYTARSKI DAWID | NOWY OSTRÓW 24 | START | |||
6 | Góra Weronika | Nowy Podleś | START | Maratończyk Wielki Klincz | ||
7 | Góra Amelia | Nowy Podleś | START | Maratończyk Wielki Klincz | ||
8 | Góra Paulina | Nowy Podleś | START | Maratończyk Wielki Klincz | ||
9 | Hebanowski Filip | Gdynia | START | opłacono | ||
10 | Hebanowski Marek | Gdynia | START | opłacono | ||
11 | Pakulska Jagna | gdynia | START | opłacono | ||
12 | Pakulski Milosz | Gdynia | START | opłacono | ||
13 | Schutz Patrycja | gdynia | START | Klub Fasolka | opłacono | |
14 | Kowalczyk Julia | Lębork | START | SP nr 8 Lębork | opłacono | |
15 | KLASA BLANKA | SIERAKOWICE | START | opłacono | ||
16 | PRZYTARSKI ALEKSANDER | NOWY OSTRÓW 24 | START | opłacono | ||
17 | Wenderlich Oliwia | Gdynia | START | SP 31 Gdynia | ||
18 | Lewandowski Maciej | Kartuzy | START | Rowerowe kaszuby | ||
19 | Półrola Leon | Banino | START | opłacono | ||
20 | Papke Marcel | Szczenurze | START | Ekoludek | ||
21 | Szczepaniak Konrad | Szczenurze | START | Ekoludek | ||
22 | Jankowska Wiktoria | Szczenurze | START | Ekoludek | ||
23 | Zając Kacper | Szczenurze | START | Ekoludek | ||
24 | Leżański Karol | Szczenurze | START | Ekoludek | ||
25 | Gajda Maria | Szczenurze | START | Ekoludek | ||
26 | Hermann Oliwia | Szczenurze | START | Ekoludek | ||
27 | Konkol Adrianna | Szczenurze | START | Ekoludek | ||
28 | Ranachowska Kinga | Szczenurze | START | Ekoludek | ||
29 | Stelmach Zuzanna | Szczenurze | START | Ekoludek | ||
30 | Zając Weronika | Szczenurze | START | Ekoludek | ||
31 | Śmiechowska Weronika | Szczenurze | START | Ekoludek | ||
32 | Falkowska Emilia | Straszyn | START | opłacono | ||
33 | Redzimski Filip | Gdańsk | START | opłacono | ||
34 | Strongowski Patryk | Mirachowo | START | opłacono | ||
35 | Strongowski Nikodem | Mirachowo | START | opłacono | ||
36 | Pawłowska Paulina | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
37 | Pawłowska Patrycja | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
38 | Wica Maciej | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
39 | Pobłocka Amelia | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
40 | Dułak Konrad | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
41 | Pałuba Wiktoria | Rozewie | START | SP Jastrzębia Góra | opłacono | |
42 | Usowicz Filip | banino | START | opłacono | ||
43 | Usowicz Jakub | banino | START | opłacono | ||
44 | Wenta Wiktoria | SIERAKOWICE | START | opłacono | ||
45 | Krefta Gracjan | Kłosowo | START | Czeczewo | opłacono | |
46 | Krefta Roksana | Kłosowo | START | Czeczewo | opłacono | |
47 | Kaczor Przemysław | Kartuzy | START | opłacono | ||
48 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | START | Szkoła Podstawowa nr 40 | ||
49 | Kroll Wiktor | Wladyslawowo | START | 2008 | opłacono | |
50 | Konkol Maciej | Kąpino | START | ZS nr 3Wejherowo | opłacono | |
51 | Konkol Hubert | Kąpino | START | SP nr 8 Wejherowo | opłacono | |
52 | Pusdrowski Bartosz | Reda | START | Runeda | opłacono | |
53 | Damps Martyna | Skrzeszewo | START | opłacono | ||
54 | Albiniak Michał | Wejherowo | START | |||
55 | Wilkowska Konstancja | Kartuzy | START | |||
56 | Pelowski Fabian | Szklana | START | opłacono | ||
57 | Tatrocka Blanka | Gdynia | START | SP13 RuNforFuN Gdynia | opłacono | |
58 | Tatrocki Cezary | Gdynia | START | SP13 RuNforFuN Gdynia | opłacono | |
59 | Roeske Błażej | KROKOWA | START | Krokowa Biega | ||
60 | Przybylska Dominika | Stobno | START | Gimnazjum nr 2 w Stobnie | opłacono | |
61 | Płotka Anna | Gdańsk | START | |||
62 | Wójtowicz Nina | Bukowina | START | ZS kamienica Królewska | opłacono | |
63 | Kniter Tymoteusz | Bukowina | START | ZS kamienica Królewska | opłacono | |
64 | Frątczak Amanda | Rumia | START | LKS ZORZA GDYNIA | ||
65 | Halk Ida | Gdynia | START | LKS ZORZA Gdynia | opłacono | |
66 | Kreft Konrad | Mosty | START | |||
67 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | START | SJSP Lębork | opłacono | |
68 | Sikora Dawid | Gdynia | START | SP31 Gdynia | opłacono | |
69 | Sikora Patrycja | Gdynia | START | Gimnazjum nr 23 Gdynia | opłacono | |
70 | Heland Grzegorz | Gdańsk | START | Sp.24 Gdańsk | opłacono | |
71 | Szymichowski Marcin | Gdańsk | START |
Wyświetleń: 6699